05.10.06, 11:30
Jak myślicie - będę mieła w ogóle miejsce podwyżki w służbie zdrowia? Ciekawe
ile by dostali diagności...
Obserwuj wątek
    • annja5 Re: Podwyżki 06.10.06, 01:20
      U nas (POZ) ma nie być.
      • travel_wawa Re: Podwyżki 06.10.06, 18:20
        U nas będą o 30% w listopadzie z wyrównaniem od 1 pażdziernika (personel
        medyczny)
        Administracja 10%.
        • rozaianna Re: Podwyżki 06.10.06, 19:06
          Pracujesz w samodzielnym szpitalu czy placowce podległej finansowo pod
          ministrstwo zdrowia?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka