rozaianna 05.10.06, 11:30 Jak myślicie - będę mieła w ogóle miejsce podwyżki w służbie zdrowia? Ciekawe ile by dostali diagności... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
travel_wawa Re: Podwyżki 06.10.06, 18:20 U nas będą o 30% w listopadzie z wyrównaniem od 1 pażdziernika (personel medyczny) Administracja 10%. Odpowiedz Link Zgłoś
rozaianna Re: Podwyżki 06.10.06, 19:06 Pracujesz w samodzielnym szpitalu czy placowce podległej finansowo pod ministrstwo zdrowia? Odpowiedz Link Zgłoś