puszpaka
01.11.11, 19:19
Czy wszechświat istnieje tylko dlatego, że na niego patrzymy? Czy gdybyśmy zniknęli, zniknąłby i on? Co o tym sądzicie.
Dla zainteresowanych lektura: infra.org.pl/nauka/wszechwiat/1162-biocentryczny-kosmos-czyli-wszechwiat-w-oku-patrzcego