Gość: Sowiecki Agent
IP: *.pro-internet.pl
21.10.06, 00:26
Moze czas by Polacy wzieli sie za podbijanie kosmosu !
P.
--
nie dajcie wmowic sobie przez Ziobro bzdur na temat obrony koniecznej!
Procz zezwolenia na zabicie w momencie gdy jestesmy swiadomi ze nam
napastnik nie zagraza - czyli na morderstwo - nic nowego nowela nie wprowadzi!
www.zbigniewziobro.org/content/view/11/15/1/6/ - poznaj wyroki SN