Gość: schoolboy
IP: *.com.pl
05.10.04, 22:43
Witam !
pamietam swoj pierwszy elementarz (tzn. pamietam tylko kilka stron ze srodka) i ciekaw jestem czy
mozna jeszcze gdzies zdobyc ta ksiazeczke... (?)
moze ktos pamieta (hehe) lub moze mi dac namiar na ksiazki obowiazujace w szkole podstawowej w
latach '70tych ??