Dodaj do ulubionych

elementarz

IP: *.com.pl 05.10.04, 22:43
Witam !
pamietam swoj pierwszy elementarz (tzn. pamietam tylko kilka stron ze srodka) i ciekaw jestem czy
mozna jeszcze gdzies zdobyc ta ksiazeczke... (?)
moze ktos pamieta (hehe) lub moze mi dac namiar na ksiazki obowiazujace w szkole podstawowej w
latach '70tych ??
Obserwuj wątek
    • Gość: age Re: elementarz IP: *.icpnet.pl 05.10.04, 23:40
      Elementarz Falskiego był niedawno wznawiany - ostatnie wydanie z lat 70. i
      wcześniejsze też. Pytaj w księgarniach prowadzących podręczniki szkolne.
      • Gość: grrrw Re: elementarz IP: 217.153.181.* / 217.153.181.* 06.10.04, 17:06
        A moze były to "Litery" ?
        • Gość: schoolboy Re: elementarz IP: *.com.pl 06.10.04, 18:27
          niestety napewno nie byl to Elementarz Falskiego
          a czy to byly litery..... (?) niemam pojecia - musialbym zobaczyc jakiegos screena z tej ksiarzeczki
          • osimek Re: elementarz 07.10.04, 19:03
            "Elementarz " Falskiego ostatnio wznowił WSIP, na stronie
            www.sklep.wsip.com.pl/pl.cgi/web/szukaj0200?
            typ=2&tytul=&opcja=1&autor=falski&fs=&fp=&ft=&fr=&fc=&fzn= mozesz obejrzec
            okladki i moze to ta ksiażka.
          • roman.gawron Re: elementarz 07.10.04, 20:08
            Gość portalu: schoolboy napisał(a):

            > a czy to byly litery

            Na pewno. "Litery" Przyłubskich.
    • Gość: karolek66 Re: elementarz IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.04, 19:53
      CZasem elementarze pojawiają się na aukcjach Allegro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka