chora.6
04.01.08, 08:35
Brałam Stedirl ciągłosc od wrzesnia i tydzień temu zrobiłam pzrerwe na
miesiączke i wczoraj zaczełam znów brać stediril i ból brzucha na nowo
wrócił.Jestem po miesiączce. Na nowo mam takie jakby ciągniećie nad blizną po
c.c.W nocy boli, szczypie. POprostu brak słów/A do gina jade w środe. Niewiem
co robic człowiek tyle leków pzreróżnych bierze i jeszcze 3 zabiegi i niema
poprawy. Z tym cholerstwem nieda sie wygrać:( no chyba że zaczne starac sie o
drógie dzidzi:((((