Dodaj do ulubionych

Brak słów

04.01.08, 08:35
Brałam Stedirl ciągłosc od wrzesnia i tydzień temu zrobiłam pzrerwe na
miesiączke i wczoraj zaczełam znów brać stediril i ból brzucha na nowo
wrócił.Jestem po miesiączce. Na nowo mam takie jakby ciągniećie nad blizną po
c.c.W nocy boli, szczypie. POprostu brak słów/A do gina jade w środe. Niewiem
co robic człowiek tyle leków pzreróżnych bierze i jeszcze 3 zabiegi i niema
poprawy. Z tym cholerstwem nieda sie wygrać:( no chyba że zaczne starac sie o
drógie dzidzi:((((
Obserwuj wątek
    • magataa Re: Brak słów 04.01.08, 09:31
      co też nie daje gwarancji, bo ja po 19 m-cach bez okresu (ciąża i karmienie) nie
      ozdrowiałam, a nawet jest gorzej więc....to loteria.
      Trzymam mocno kciuki, byś wyciągnęła na tej loterii szczęśliwy los!
      • chora.6 Re: Brak słów 04.01.08, 09:42
        DZięki za informacje. No wiem że niema stuprocentowej pewności i to jest
        najgorsze!! Paskudna choroba. POzdrawiam i życzę zdrowia!!
    • olka981 Re: Brak słów 06.01.08, 13:42
      moze zmien tabletki moze depoprovera ja po dwojce dzieci mnie piecze
      w jajnikach boli endo wrocilo i znowu laporoskopia bo nie da sie tak
      zyc!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka