wiu
09.01.08, 13:39
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny walczące z endometriozą.
Dzisiaj idę na pierwszą wizytę kontrolną od czasu jak dostałam okres
po Cyklo-Progynovie (która brałam na wywołanie po Decapeptylu Depot).
Jestem starsznie ciekawa jak "tam" się sprawy mają i czy sytuacja
wróciła do normy. Jestem akurat w 13 dniu cyklu, więc jak dobrze
pójdzie, może nawet będa oznaki owulacji :-))
Leczę się u dr Kostyka w Krakowie
Do usłyszenia,
Ula