Dodaj do ulubionych

Stephenie Meyer

25.01.09, 17:07
Jakie macie opinie?
Bo na allegro schodzi jak ciepłe bułeczki.


Obserwuj wątek
    • negev56 Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 17:25
      Czytałam będąc na wakacjach.
      Wtedy dobrze mi wchodziło, ot, tak historia o miłości absolutnej między
      nastolatką a wampirem, a jeszcze i wilkołak ma swój udział.
      Lekka, łatwa i przyjemna smile, idealna na upały.
    • rrooda Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 17:26
      cykl o wampirach czy to nowe?
      nowego nie znam, wampiry sympatyczne, dal nastolatków ale da się czytać bez bólu
      zębów
      • siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 18:16
        Właśnie ząb mnie bolismile.
        Nie czytałam, ale dookoła wszyscy czytają. Wcześniej za wampiry bym się nie
        wzięła, ale jak mam Butchera i ostatnio coraz bardziej podoba mi się Dexter, to
        i pora na wampiry i wilkołaki.
        • misia72 Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 19:18
          Siostro, co z zebem ? Mam dentyste w poblizu wink

          Co do tematu, to czytalam pierwsza czesc i wg mnie jest bardzo
          slabiutka. Wynudzilam sie potwornie,przerzucalam tylko stronami zeby
          mi sie szybciej skonczylo. Podobno dwa pozostale tomy sa lepsze, ale
          szczerze mowiac, jakos mnie nie ciagnie.
          Za to moim corkom ( 14 i 11 lat) sie podobalo i we wtorek wybieraja
          sie do kina.
          • siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 20:25
            Po resekcji jestem i cierpię. I na słowo dentysta wpadam w silny stan lękowysmile.
            Film mi się obił o uszy, ale z Meyer go nie kojarzyłam. I pewnie się na niego do
            kina nie wybiorę, mam dźwiękową i wystarczy.
            Faktycznie to chyba literatura dla nastolatków.
            • siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 20:26
              Chodziło mi o to, że mam ścieżkę dźwiękową z tego filmusmile.
            • misia72 Re: Stephenie Meyer 26.01.09, 20:14
              czy dzis lepiej ? smile a ktory to zab ?
              Klepie Cie po ramieniu z uznaniem, ze z taka fobia dentystyczna
              poszlas na taki zabieg. Wow !!!
              • siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 26.01.09, 21:13
                Jedyneczka oczywiściesmile.
                A jak córkom Zmierzch się podobał?
          • amused.to.death Re: Stephenie Meyer 26.01.09, 12:45
            a mi się bardzo dobrze czytało
            takie czytadło bez ambicji specjalnych ale nawet wciągającesmile
            (oczywiście o serii wampirzej mówięsmile
    • minkipinki Re: Stephenie Meyer 04.02.09, 09:35
      Czytam i bardzo się denerwuję, kiedy po raz kolejny Bella rozmyśla, jaki ten
      Edward jest piękny, boski, a ona taka nieatrakcyjna. Przeskakuję kilka linijek,
      bo tych wymęczonych zdań nie mogę znieść w takiej końskiej dawce. Poza tym
      fabuła sympatyczna, czyta się lekko i szybko.
    • siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 13.02.09, 12:50
      Nie podobało mi się. I unudziłam się, a końcu te zachwyty Belli nad
      oszałamiającą urodą Edwarda, jego cudowną wonią, idealną
      muskulaturą, którą tak wspaniale podkreślały noszone przez niego
      golfy, zaczęły mnie irytować.
      Ale kariera książki faktycznie zawrotna. Pojęcia nie mam dlaczego.
      • kamkap Re: Stephenie Meyer 13.02.09, 14:03
        Mi się jak na razie podoba (zmierzch czytam), ale dopiero 1/3 przeczytałam. Może
        tez mnie zaczną irytować te zachwyty wink
        Ale tak na prawdę to nie jest żadna rewelacja i dziwie sie taka popularnością.
    • siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 15.02.09, 19:01
      Broniłam się dzielnie, ale na film mnie wyciągnięto.
      Główna bohaterka bardzo mi się podobała, ale te pomalowane wampiry trochę mnie
      śmieszyły.
      Szczególnie ukochany Belli to mi Christophera Walkena przypominałsmile
      • moleslaw Re: Stephenie Meyer 27.06.09, 21:15
        Czytałam wszystkie tomy,świetne ja uwielbiam wampiry.
        Zdecydowanie polecam "Intruza" tejże autorki to jej pierwsza książka ,dużo
        lepsza niż seria Zmierzchu smile
        • nchyb Re: Stephenie Meyer 28.06.09, 12:40
          Molesław, napisz coś więcej o Intruzie. Wampirocykl podobał mi się,
          a Intruza na wielu forach zjechali i się bałam...
          • cynamoon6 Re: Stephenie Meyer 30.06.09, 16:51
            Też to przeczytałam. Zupełnie niespodziewanie dla samej siebie.
            Ta książka musi miec jakaś diabelską moc, bo mimo, że jest w gruncie rzeczy beznadziejna ma wysoki potenscjał narkotyczny.
            Miałam sporą frajdę z tego czytania, chociaż byłam tym ogromnie zażenowana wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka