carollcat 25.01.09, 17:07 Jakie macie opinie? Bo na allegro schodzi jak ciepłe bułeczki. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
negev56 Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 17:25 Czytałam będąc na wakacjach. Wtedy dobrze mi wchodziło, ot, tak historia o miłości absolutnej między nastolatką a wampirem, a jeszcze i wilkołak ma swój udział. Lekka, łatwa i przyjemna , idealna na upały. Odpowiedz Link
rrooda Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 17:26 cykl o wampirach czy to nowe? nowego nie znam, wampiry sympatyczne, dal nastolatków ale da się czytać bez bólu zębów Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 18:16 Właśnie ząb mnie boli. Nie czytałam, ale dookoła wszyscy czytają. Wcześniej za wampiry bym się nie wzięła, ale jak mam Butchera i ostatnio coraz bardziej podoba mi się Dexter, to i pora na wampiry i wilkołaki. Odpowiedz Link
misia72 Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 19:18 Siostro, co z zebem ? Mam dentyste w poblizu Co do tematu, to czytalam pierwsza czesc i wg mnie jest bardzo slabiutka. Wynudzilam sie potwornie,przerzucalam tylko stronami zeby mi sie szybciej skonczylo. Podobno dwa pozostale tomy sa lepsze, ale szczerze mowiac, jakos mnie nie ciagnie. Za to moim corkom ( 14 i 11 lat) sie podobalo i we wtorek wybieraja sie do kina. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 20:25 Po resekcji jestem i cierpię. I na słowo dentysta wpadam w silny stan lękowy. Film mi się obił o uszy, ale z Meyer go nie kojarzyłam. I pewnie się na niego do kina nie wybiorę, mam dźwiękową i wystarczy. Faktycznie to chyba literatura dla nastolatków. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 25.01.09, 20:26 Chodziło mi o to, że mam ścieżkę dźwiękową z tego filmu. Odpowiedz Link
misia72 Re: Stephenie Meyer 26.01.09, 20:14 czy dzis lepiej ? a ktory to zab ? Klepie Cie po ramieniu z uznaniem, ze z taka fobia dentystyczna poszlas na taki zabieg. Wow !!! Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 26.01.09, 21:13 Jedyneczka oczywiście. A jak córkom Zmierzch się podobał? Odpowiedz Link
amused.to.death Re: Stephenie Meyer 26.01.09, 12:45 a mi się bardzo dobrze czytało takie czytadło bez ambicji specjalnych ale nawet wciągające (oczywiście o serii wampirzej mówię Odpowiedz Link
minkipinki Re: Stephenie Meyer 04.02.09, 09:35 Czytam i bardzo się denerwuję, kiedy po raz kolejny Bella rozmyśla, jaki ten Edward jest piękny, boski, a ona taka nieatrakcyjna. Przeskakuję kilka linijek, bo tych wymęczonych zdań nie mogę znieść w takiej końskiej dawce. Poza tym fabuła sympatyczna, czyta się lekko i szybko. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 13.02.09, 12:50 Nie podobało mi się. I unudziłam się, a końcu te zachwyty Belli nad oszałamiającą urodą Edwarda, jego cudowną wonią, idealną muskulaturą, którą tak wspaniale podkreślały noszone przez niego golfy, zaczęły mnie irytować. Ale kariera książki faktycznie zawrotna. Pojęcia nie mam dlaczego. Odpowiedz Link
kamkap Re: Stephenie Meyer 13.02.09, 14:03 Mi się jak na razie podoba (zmierzch czytam), ale dopiero 1/3 przeczytałam. Może tez mnie zaczną irytować te zachwyty Ale tak na prawdę to nie jest żadna rewelacja i dziwie sie taka popularnością. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Stephenie Meyer 15.02.09, 19:01 Broniłam się dzielnie, ale na film mnie wyciągnięto. Główna bohaterka bardzo mi się podobała, ale te pomalowane wampiry trochę mnie śmieszyły. Szczególnie ukochany Belli to mi Christophera Walkena przypominał Odpowiedz Link
moleslaw Re: Stephenie Meyer 27.06.09, 21:15 Czytałam wszystkie tomy,świetne ja uwielbiam wampiry. Zdecydowanie polecam "Intruza" tejże autorki to jej pierwsza książka ,dużo lepsza niż seria Zmierzchu Odpowiedz Link
nchyb Re: Stephenie Meyer 28.06.09, 12:40 Molesław, napisz coś więcej o Intruzie. Wampirocykl podobał mi się, a Intruza na wielu forach zjechali i się bałam... Odpowiedz Link
cynamoon6 Re: Stephenie Meyer 30.06.09, 16:51 Też to przeczytałam. Zupełnie niespodziewanie dla samej siebie. Ta książka musi miec jakaś diabelską moc, bo mimo, że jest w gruncie rzeczy beznadziejna ma wysoki potenscjał narkotyczny. Miałam sporą frajdę z tego czytania, chociaż byłam tym ogromnie zażenowana Odpowiedz Link