Gość: martuśka
IP: *.pl
08.02.02, 17:04
Ostatnio zastanawiam sie nad taka rzecza: chodze na silownie ok 4 razy w
tygodniu, a moj trening sklada sie zarowno z cwiczen aerobowych (step, abt,
aerobic itp.) oraz z silowych - podzielonych na trzy dni treningowe: I - klatka
i triceps , II - barki i nogi, III - triceps i plecy. W zwiazku z tym nie wiem
czy ma znaczenie to, czy najpierw wykonuje cwiczenia aerobowe, na ktorych sie
rozgrzewam, a pozniej silowe, czy moze lepiej by bylo odwrotnie? Moim
zamierzeniem jest redukcja tkanki tluszczowej (ktorej jest niewiele)
oraz "zbudowanie" miesni (podoba mi sie budowa fitnessek, a nie kulturystek), a
takze poprawa kondycji. Z gory dziekuje za odpowiedz.