Gość: Gill IP: *.proxy.aol.com 25.09.06, 09:46 Czy jest juz w kioskach nowy "Shape"? Cos ciekawego do poczytania,jakas plyta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ccc Re: nowy shape IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.06, 09:57 ooo tez jestem ciekawa;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fresa Re: nowy shape IP: *.crowley.pl 25.09.06, 11:05 Nowy, październikowy SHAPE będzie w kioskach dopiero 29 września. Odpowiedz Link Zgłoś
sandra666 Re: nowy shape 26.09.06, 10:30 a ja sprawdziłam teraz na stronie shape. rany, same starocie tam mają, w ogóle jej nie aktualizują! :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
gosica37 Re: nowy shape 02.10.06, 12:28 Cos ciekawego w pazdziernikowym numerze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sandra Re: nowy shape IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 12:55 parę fajnych ćwiczeń pilates, a tak poza tym to nic :-/ w listopadzie będzie z płytą pilates dla zaawansowanych chyba Odpowiedz Link Zgłoś