Gość: Viky
IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl
20.11.01, 23:04
Od pewnego czasu chodze 3 razy w tyg. na aerobik , słyszałam że karnityna w
tabletkach skutecznie pomaga pozbyć sie nadmiaru tłuszczyku. Jak z tym jest
naprawde prosze o coś konkretniejsze informacje. Z góry dziekuje. pozdrawiam