IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.01, 23:04
Od pewnego czasu chodze 3 razy w tyg. na aerobik , słyszałam że karnityna w
tabletkach skutecznie pomaga pozbyć sie nadmiaru tłuszczyku. Jak z tym jest
naprawde prosze o coś konkretniejsze informacje. Z góry dziekuje. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Dorota Re: KARNITYNA IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 21.11.01, 07:37
      Droga Viky. Na tłuszczyk najlepsza jest zasada ŻP oraz gimnastyka. Chodzisz na
      aerobik - poczekaj parę miesięcy na TRWAŁE efekty. Po wszelakich substancjach
      chemicznych można spodziewać się jedynie efektu jojo. (Tzn. nie zaprzeczam iż
      diety takie są skuteczne ale lepiej poprzeć je gimnastyką. Jak się nie chce
      gimnastykować spacery są też bardzo skuteczne)
      Pozdrawiam
      • Gość: Ana Re: KARNITYNA IP: *.mapster-net.com.pl 21.11.01, 10:17
        A jeszcze bardziej skuteczne sa spacery po forum - tym bardziej, że nie trzeba
        się bardzo nameczyć, żeby znaleźć wątek sprzed miesiąca czy dwóch o L-
        karnitynie i kreatynie.
        Droga na skróty dla zmęczonych:
        www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=342&wid=202771&aid=202771
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka