Gość: Magda IP: *.jarsat.pl 27.02.09, 18:08 Czy ktoś już kupił ten misięcznik - numer marcowy? Na stronie internetowej już zamieścili, a w kioskach brak (a może tylko w Gdańsku?) Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Meganka Re: Nowy Shape? IP: *.chello.pl 28.02.09, 18:42 Pierwszy dzień sprzedaży ma we wtorek, 03.03.09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EVA Re: Nowy Shape? tak ja kupilam IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.09, 16:18 Tak ja kupiłam SHAPE z Dodatkiem YOGA na płycie. Super trafiony w 10. Ćwiczę Yogę od kilku lat i proszę o więcej tak pięknych płyt jak ta którą obecnie kupiłam z gazetką SHAPE. Gazetka też dobra, myślę,że bardziej dla 25- 30 - latek. Jestem dojrzałą kobieta interesował mnie tylko dodatek płyta z Yogą. Pozdrawiam serdecznie Yoginka Odpowiedz Link Zgłoś