Dodaj do ulubionych

Nowy Shape?

IP: *.jarsat.pl 27.02.09, 18:08
Czy ktoś już kupił ten misięcznik - numer marcowy? Na stronie
internetowej już zamieścili, a w kioskach brak (a może tylko w
Gdańsku?)
Pozdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: Meganka Re: Nowy Shape? IP: *.chello.pl 28.02.09, 18:42
      Pierwszy dzień sprzedaży ma we wtorek, 03.03.09
    • Gość: EVA Re: Nowy Shape? tak ja kupilam IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.09, 16:18
      Tak ja kupiłam SHAPE z Dodatkiem YOGA na płycie. Super trafiony w 10. Ćwiczę
      Yogę od kilku lat i proszę o więcej tak pięknych płyt jak ta którą obecnie
      kupiłam z gazetką SHAPE. Gazetka też dobra, myślę,że bardziej dla 25- 30 -
      latek. Jestem dojrzałą kobieta interesował mnie tylko dodatek płyta z Yogą.
      Pozdrawiam serdecznie Yoginka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka