Dodaj do ulubionych

Hallole Gleiwitzer!!

22.02.12, 17:37
Downo mie tu nie bylo!!!!
Obserwuj wątek
    • szwager_z_laband Re: Hallole Alojs!! 22.02.12, 18:14
      a kajs to bou jak Cie niy bouo?

      ;)
      • 1fatum Re: Hallole Alojs!! 22.02.12, 18:21
        Pewnie bardzo dawno, skoro nie znam tego nicku i człowieka.

        Kiedy jest tak serdecznie witany, to na pewno swój.
    • hanys_hans Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 18:26
      alojs napisał:

      > Downo mie tu nie bylo!!!!

      Alojs juzajs´nos znalojs
      • szwager_z_laband Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 18:28
        prawie we Popielec = muszymy mu gowa posuc hasiym;)
        • rita100 Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 20:06
          Kawał czasu..........
          Hallole
          A ja z seteczką pod śledzika

          • sloneczko1 Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 20:41
            witej Alois ;)

            przelotym u nos abo na duży?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka