szwager_z_laband Re: Hallole Alojs!! 22.02.12, 18:14 a kajs to bou jak Cie niy bouo? ;) Odpowiedz Link
1fatum Re: Hallole Alojs!! 22.02.12, 18:21 Pewnie bardzo dawno, skoro nie znam tego nicku i człowieka. Kiedy jest tak serdecznie witany, to na pewno swój. Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 18:26 alojs napisał: > Downo mie tu nie bylo!!!! Alojs juzajs´nos znalojs Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 18:28 prawie we Popielec = muszymy mu gowa posuc hasiym;) Odpowiedz Link
rita100 Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 20:06 Kawał czasu.......... Hallole A ja z seteczką pod śledzika Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: Hallole Gleiwitzer!! 22.02.12, 20:41 witej Alois ;) przelotym u nos abo na duży? Odpowiedz Link