veest 07.02.10, 20:59 W pewnym kajecie kiedys napisano: "W lutym 1828 roku, Konrad Wallenrod uzyskawszy zezwolenie cenzury przyszedł na świat."... Jako ze mamy luty, w dobrym tonie wydarzenie to warto przypomniec...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 08.02.10, 15:55 Pan Adaś szczęsliwy pewnie był bardzo..:) włozył w to dzieło tyle dramatyzmu,ech...jednak takie smutne,czy koniec zawsze musi byc smutny.. Odpowiedz Link Zgłoś
jeczacadusza Re: Kalendarium... 08.02.10, 18:32 Gość portalu: Viviene napisał(a): > Pan Adaś szczęsliwy pewnie był bardzo..:) > włozył w to dzieło tyle dramatyzmu,ech...jednak takie smutne,czy > koniec zawsze musi byc smutny.. Widocznie wszystko co dramatyczne i piękne musi być owiane smutkiem... Adaś to pisał z prawdziwym pietyzmem.. .......... cel uświęca środki Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 08.02.10, 18:43 młodości, ty nad poziomki wylatuj...etc etc.;P Odpowiedz Link Zgłoś
hipokryka Re: Kalendarium... 08.02.10, 18:48 veest napisał: > młodości, ty nad poziomki wylatuj...etc etc.;P mądrości, dodaj mi skrzydeł.... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 08.02.10, 20:13 hipokryka napisał: > mądrości, dodaj mi skrzydeł.... ;P -- nietrafna sugestia;P - wieszcz wydał tez tzw. wersję biologiczną.. "..nad poziomki wylatuj,,grzyby, betki i inne maliny...";P Odpowiedz Link Zgłoś
parafaza Re: Kalendarium... 08.02.10, 18:57 veest napisał: > młodości, ty nad poziomki wylatuj..w tamtym lesie .etc etc.;P Odpowiedz Link Zgłoś
logikachaosu Re: Kalendarium... 08.02.10, 19:35 Dovete adunque sapere, come sono due generazioni da combattere... bisogna essere volpe e leone Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 08.02.10, 20:10 lis jest chytry a pod spodem biały..;P co do lwa doswiadczeń nie mam..;P Odpowiedz Link Zgłoś
logikachaosu Re: Kalendarium... 08.02.10, 20:13 veest napisał: > lis jest chytry a pod spodem biały..;P co do lwa doswiadczeń nie mam..;P Nie daje mi spokoju pytanie jak tyś tego lisa od spodu oglądał ? Lew od spodu chyba beżowy, bardziej wypłowiały tak mi się wydaje, kiedyś w zoo bywałem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 08.02.10, 20:21 zeby lisa obejrzeć nie trzeba pokładać się na glebie;P normalnie widać ze tak wygląda..;P wygląd lisa jednak w tej opowiastce jest tzw. rzeczą drugą.. -- w swoim czasie o lwie się czegoś tez dowiemy.. poki co wiadomo,ze niedzwiedzie dzielą się na polarne i brutalne..DDD Odpowiedz Link Zgłoś
logikachaosu Re: Kalendarium... 08.02.10, 20:59 veest napisał: > zeby lisa obejrzeć nie trzeba pokładać się na glebie;P > normalnie widać ze tak wygląda..;P > wygląd lisa jednak w tej opowiastce jest tzw. rzeczą drugą.. > -- > w swoim czasie o lwie się czegoś tez dowiemy.. > poki co wiadomo,ze niedzwiedzie dzielą się na polarne i brutalne..DDD lew od spodu chyba łysy jest, bo leniwy i mu się futro od leżenia wytarło a co do niedzwiedzi to jeszcze są grizzly , koala , pandy no i miś uszatek :)) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 09.02.10, 07:28 no i brunatne też są..a pewien "expert" okreslił je jako brutalne.;DDD co tez nie mija się z prawdą;P sawanna to trudny teren..stad i lew moze do pięknisiów nie należeć..a ponadto zeby tan cos zjeść trzeba niekiedy dlugo poleżeć...;P Odpowiedz Link Zgłoś
konto.na.chwile Re: Kalendarium... 09.02.10, 21:46 A czasami jeszcze dłużej, gdy zwierzyna niegłupia, zwęszy niebezpieczeństwo i ucieknie w porę:) Albo gdy inny lew sie napatoczy i zwierzyne sprzątnie:) Albo gdy inne lew sie napatoczy, i nie tylko zwierzyne sprzątnie, ale jeszcze po nosie da:) Trzeba wyedy leżeć i rany lizać:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 11.02.10, 15:54 czyli:prawo dzungli obowiazuje do nadal. Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 11.02.10, 17:35 Gość portalu: Viviene napisał(a): > czyli:prawo dzungli obowiazuje do nadal. - ono nigdy nie przestało obowiązywać..moze jedynie było lepiej kamuflowane.. Odpowiedz Link Zgłoś
katinka6 Re: Kalendarium... 12.02.10, 17:19 viviene napisała: > i to mnie jeszcze ciagle przeraza.. Tu należałoby mieć chyba nieco inna postawę: Albo prawo dżungli akceptuję, albo nie. Przerażenie nie jest najlepszą reakcja, jak sądzę:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 12.02.10, 19:14 viviene napisała: > i to mnie jeszcze ciagle przeraza.. - dokladnie..kto ma pieniadze i stac go na dobrych prawników ,moze z drugiego człeka zupełnie niewinnego zrobić przestępcę jak itylko mu się zamarzy..zresztą ludzie są agresywni, dziennikarze zieją ogniem i niekonieczne zawsze prawdą,kultura współżycia w szerokim zakresie tego słowa jak i szczegółach upada....niestety.;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 15.02.10, 12:46 kilkanaście lat temu na jednej z ulic w k-cach, zaczepił mnie reporter zadajac pytanie czy istnieje kultura w życiu politycznym,wyraziłam swoje zdanie,nie wiedziałam,ze poszło to w eter w programie tv.za swoją wypowiedz zebrałam słowa pochwały od znajomych,którzy to widzieli,tylko od tej pory niestety nic sie nie zmieniło,wolna amerykanka czy jak tam nazwać to wszystko... polityka polityka a zwykli ludzie muszą się niezle nagłówkowac w tym buszu:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 15.02.10, 15:43 Droga Pani..tak było i będzie.. Wszelkiej masci politycy..jak sluchasz w mediach to wszystko robią bo.."oczekują tego wszyscy ludzie, oczekują wyborcy, Polacy się domagają, etc,etc,,". Jest to cyniczna gra..w kazdej kadencji ludzi ktorzy chcą coś zrobić dobego dla innych mozna policzyć na palcach jednej ręki.. reszta to cyniczni gracze..ktorzy zasmakowali luksusow wladzy i dalej zrobią wszystko aby sie od tzw. korytka nie oderwać,,, no chyba ze ktoś ich jednak odrąbie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 15.02.10, 16:24 hahaha:0 niech się gryzą Panie jak lubią,niech drapią pazurami,niech się cieszą. Prawidłowa bariera,szlaban,dzwiękoszczelność,kuloodporność,nie w tym swiecie życie,tak myślę ,nie tu miało być moje miejsce. Ale jestem do cholery,hehehehe.. moge sobie pobluznic trochę? :) dzięki :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 15.02.10, 17:06 ja uwazam tak..wszystko co pozwala ulżyć w niedoli.. jest dozwolone..oczywiscie wykluczając łamanie prawa..;P Pewnie ze najlepiej byłoby pod kloszem..ale na pewne sprawy nie mamy wpływu,zyjemy w czasach jakie nam przydzielono, niejako z urzędu..;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 15.02.10, 17:54 ee tam,nasze prawo to lewo tak czy owak:)) z tymi przydziałami fakt,a od czasu do czasu tez moge tak siarczyście,tylko dla rownowagi,żebym nie była taka przesłodzona,jak to kiedys ktos okreslił,hehhheee,bo zemdlić może :)) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 15.02.10, 19:09 a co w tym złego..przekleństwo jest sposobem na wyładowanie emocji..a jak ładnie sformułowane,sładne i długie to niejako moze też za rodzaj sztuki uchodzić.DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 15.02.10, 20:27 Veest jej nie podpuszcza co??? bo ona coś ostatnio zbyt poddatna jest:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 15.02.10, 21:19 niech Wacpanna nie przesadza...gdzież bym śmiał..sobie dworować;DDD oj...ja tez do uparciuchów nie należę>DD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 15.02.10, 21:37 :))))) a ja należę,to znaczy nie tak mocno tylko jak już coś mnie najdzie, jak czegoś za dużo albo jak cos mi się tak umysli to wtedy- ratuj się kto może,hehehhe, nie ustapie i zdania nie zmienię. Tylko potem sama się sobie dziwie,ze tak potrafie,zdarza się mi dość rzadko,hmm.. w sytuacjach wymuszonych przez życie. Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 15.02.10, 21:45 Oj Pani ..mieć niekiedy swoje zdanie to nic zdrożnego;) A tym bardziej jak masz rację..bo mniemam.ze wlasnie w takich sytuacjach walczysz;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 15.02.10, 22:25 długo by opowiadać:) tak,życie wymusza pewne zachowania:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 16.02.10, 07:08 własnie..a najlepiej przy kominku..;))) wtedy narracje nie mają końca.;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 16.02.10, 16:20 może kiedyś i ja bedę miała szansę się wygadać a jakby było przy kominku? :) cóż ,moze kiedyś? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 16.02.10, 21:05 dokladnie..nic nigdy nie nalezy wykluczać..;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 17.02.10, 09:51 ten domek z tym kominkiem na skraju tego lasu...:) i żółty mercedes:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Kalendarium... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 11:49 Mercedes?! Do domku na skraju lasu kompletnie nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 17.02.10, 12:02 pozwól ,proszę, to nie Tobie ma pasować :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Kalendarium... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 13:00 Oczywiście, że nie:) To tylko opnia gościa portalu w dialogu toczonym na forum publicznym:) Mieszkanie na skraju lasu jest też, moim zdaniem, dobre przez chwilę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 17.02.10, 13:08 :)))))) bo pożrą nas kruki i wrony?? moze dla tych chwil warto? :) tylko co z tym mercedesem :))) zamienic zawsze mozna na bukiecik fiołów świeży:)) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 17.02.10, 13:33 jaki problem..mercedesa mozna przemalować na barwy ochronne..np, khaki..;P przy chatce zrobić bramę do lasu.. i już będzie oki;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Kalendarium... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 14:33 Nie, nie ze strachu przed czymkolwiek. Moze i warto dla tych chwil, tego nie wiem i się nie dowiem:) Żeby uzbierac bukiecik fiołków świeży nie trzeba koniecznie mieszkac na skraju lasu:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 17.02.10, 15:14 to dodam..na skaju lasu i brzegiem jeziora..DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Kalendarium... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 18:58 Pokusa nie do odparcia - od czasu do czasu:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 17.02.10, 19:00 ładniej będzie..kiedy tylko czas pozwoli;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 18.02.10, 00:42 żeby go nie zabrakło,zeby go nie zabrakło.... zeby kiedyś nie było....ze...to przeciez nic wielkiego zatrzymac sie na moment i zerwac fiołka,popatrzec na niebo i poczuć, poczuc..:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 18.02.10, 07:11 fiołki kojarzą mi się z wczesną wiosną..b. wczesnie też wyrastały i kwitły lilie na południowym stoku starego ogrodu, gdzie spędzałem dzieciństwo.; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 18.02.10, 10:10 fiołi kojarzą mi się z dzieciństwem,kiedy to siedziałam wśród nich godzinami i wtedy chyba aż tak mnie zauroczyły.Pozniej ,po latach,dostałam taki bukiecik,zupełnie niespodziewanie i wtedy...heh... piekne są lilie,bardzo ale pomimo swego uroku mają w sobie jakiś ,wydaje mi ,smutek. Ja lubie lilie :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 18.02.10, 16:40 w dziecinstwie mieszkałem z terenie byłego pałacyku..ktory otoczony był tez starym ogrodem..niket o to nie dbał..wszystko było tak dzikie..;P jako dzieciaki mielismy tam raj do zabaw wszelakich..tuz obok były duze i dzikie łąki -przychodziły tam corocznie sarny wychowywać swoją młodzież, była tez woda,rybki,piżmaki borsuki i inne wierzątka..Miałem własną sowę..wiewiórkę .itd..:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 18.02.10, 17:18 :))))) tez mam miłe wspomnienia:) pamietam,że przebiegałam kilka kilometrów w jedną strone tylko po to,zeby zobaczyć zaskronce,które wylegiwały sie na sciezce wiodacej do zamku albo żeby posiedziec w marmurowym korycie zamkowej stajni, ludziska rozkradli marmur,ech,,ludzie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 18.02.10, 17:40 tak kolejno..zaskronców b.,się bałem..i to niepotrzebnie;))) w roku ubieglym..widziałem takowe jak zazywały słonca własnie na lesniej drodze. oj to miałas większy standard..u mnie były koryta jedynie kamienne..;P co Dama to Dama.DDD co do kradziezy..było podobnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 18.02.10, 17:53 były tam jeszcze piekne freski,tez rozkradli ale teraz jest w tym zamku ekskluzywny hotel wszystko oderestaurowane tylko panicznie drogo:) duzo takich wspomnien duzo :))) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 18.02.10, 18:27 oooo to jak hrabina żyłas;DDD u mnie fresków nie było..ale wspaniałe drewniane podłogi..piekne drewnianie schody z rzeźbionymi tralkami.. piwnice- lochy i inne atrakcje..np..w poblizu byl prywatny cmentarz..a jak go ujawnili to trochę się strachalismy..DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 18.02.10, 19:07 nie,nie jak hrabina raczej jak mała zagubiona ,brzydka ksiezniczka, wiecznie mnie gdzies nosiło po ruinach,lasach,sadach,zawsze znalazłam cos ciekawego dla siebie i zapominałam wracac do domu:))) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 18.02.10, 20:32 sluchaj..w takich warunkach czas biegnie inaczej..;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 18.02.10, 20:55 Biegł....zostały rozkoszne wspomnienia. No ale i teraz potrafie sie zapomniec czasem :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 19.02.10, 06:20 biegł oczywiscie..ale i dzisiaj ludziom zdarza się znaleźć w Akademii Pana Kleksa.;P A to ładna umiejętność, nie wszyscy tego doswiadczają;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 19.02.10, 15:16 tak ,tak,odloty:))) hmm,szczególne przypadki w szczególnych sytuacjach :) bywaja :) Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 20.02.10, 16:05 Tak wiem :)) ja tez moge sobie pospiewać :) i nie tylko:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 20.02.10, 19:51 aaaa lubie bardzo,fakt i moge :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 20.02.10, 21:50 mnie tez muzyka w tancu nie przeszkadza;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 21.02.10, 10:03 zycie to tez poniekad taniec :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 21.02.10, 11:30 nie mozna zaprzeczyć..różne są jedynie tempo i rodzaj muzyki..:P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 21.02.10, 12:02 niezaleznie od tempa i tak mozna nawywijac:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 21.02.10, 14:45 mozna..mnie muzyka w tancu nie przeszkadza..:DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 21.02.10, 22:34 no i żeby tango dla "dwojga " było :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 22.02.10, 05:26 wyłacznie;) to typowy taniec dla dwojga..:P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 22.02.10, 14:23 na sto par tez moze byc,tylko tłoczno troche:)) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 22.02.10, 20:22 moze być ale ciagle to nie zmienia istoty tanga;p Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 22.02.10, 21:05 tango jest tango bo o tym rozmawiamy..rozmawiac mozna natomiast o scenerii.;P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 23.02.10, 15:09 proszę przedstawić jej obraz,jeśli Pan chce :) Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 24.02.10, 21:39 jeśli wystarczy akurat to moze byc i tak to Twoje akurat przecież :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viviene Re: Kalendarium... IP: 212.59.248.* 25.02.10, 09:16 e tam,przesada Panie ale każdemu wolno,jak chce :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 25.02.10, 12:23 niby trudno temu zaprzeczyć;) trochę to wszystko zagnatwane..;PP Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 25.02.10, 13:02 mozna rzec : wiecej niż trochę :) ale zważając na stan za oknem,niesie on nadzieje na nowe co nie znaczy ,ze lepsze ale moze chociaz trochę weselsze i innych rozmiarów :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 25.02.10, 13:28 aaaa tak,tak.. snieg niedługo będzie wspomnieniem. i dobrze. bo hałdy sniegu robią się b.brudne..Marzec wg mnie zmieni wiele w przyrodzie..;P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 26.02.10, 08:27 no taak:) z jakąs dziwną nadzieją czeka się....... żeby też i u mnie zmieniło się to "coś" :) a co..czekac sobie mogę :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 26.02.10, 10:25 bądz dobrej mysli..los i o Tobie sobie przypomni;P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 26.02.10, 10:41 hahahahaaaa:))) a to dobreeee:) nie nie nie,jestem peeeeełna optymizmu,tego debilnego,jesli o to chodzi:) spokojnie,nigdzie się aż tak nie spieszę :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 26.02.10, 16:12 oj trzeba wierzyć ze sie wszystko uda..ale nie zakladac ze bedzie to napewno i bezwarunkowo... Jaki debilny optymizm,?...moze być mniejszy.większy, stały ,okresowy..;P Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 26.02.10, 20:48 czyli masz parcie na sukces;) i tak powinno vyc;P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 26.02.10, 21:26 że tak powiem,parcie to ja i owszem miewam,czy to bedzie sukces?? nie wiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 26.02.10, 21:34 na efekty zawsze trzeba nieco poczekac;P zalecam spokoj i rozwagę w dzialaniu..zasadę "gorącej głowy" lepiej odlozyc na bok;P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 26.02.10, 21:38 proszę Miłego Pana zbyt czesto moja głowa czuła to zimno,które się niejednokrotnie na nią wylało. nie twierdze,ze nie przytrafia mi się "cos" gorącego a nawet czasami sama bym chciała,jednak niestety życie weryfikuje,ot cała filozofia :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 26.02.10, 21:42 zostałem objasniony z wielką starannością;) dzięki..do milego ,..mykam sport ogladac;) Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 28.02.10, 09:58 czasem trzeba na paluszki się wspiąc,zeby było jeszcze wyzej :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 28.02.10, 11:46 takie piękne drabinki teraz produkują do" patrzenia dalej".PPP po co paluszki męczyć;P Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 04.03.10, 14:54 a niech i paluszkom coś od życia się nalezy:) jak wysiłek miły to pomeczyć można :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 04.03.10, 15:28 owszem im więcej cwiczeń tym pozniejsza wizyta u ortopedy.DDD Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Kalendarium... 04.03.10, 20:10 i o to chodzi:) czyż nie trening czyni mistrza? :) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 05.03.10, 11:52 moze nie mistrza..ale żwawego jak koziczka górska;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
katinka6 Re: Kalendarium... 19.02.10, 16:31 veest napisał: > ładniej będzie..kiedy tylko czas pozwoli;DDD kwestia nazwnictwa i nic wiecej:) bo czas pozwala od czasu do czasu:) Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 19.02.10, 21:01 ładnie powiedziane..;D dokladnie tak jest.. Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 11.02.10, 17:34 Słusznie , z mysliwego mozna tez stać się zwierzyną..;) Generalnie,zeby jakos zyć trzeba się niezle nagimnastykowac;P Odpowiedz Link Zgłoś
durnairma Re: Kalendarium... 20.02.10, 19:15 a gdzie mój kalendarz ? no gdzie się pytam ? Odpowiedz Link Zgłoś
soltysowazona Re: Kalendarium... 05.03.10, 19:36 veest napisał: > W pewnym kajecie kiedys napisano: > "W lutym 1828 roku, Konrad Wallenrod uzyskawszy zezwolenie cenzury przyszedł na > świat."... > Jako ze mamy luty, w dobrym tonie wydarzenie to warto przypomniec...;DDD Takoż tego lutego, roku nie pomnem przyjechal do naszej wsi cyrk objazdowy i wszystkie dziewuchy siem w takim sztukmistrzu z wielkim nosem kochały. Jako że po ich odjezdzie siedem brzuchatych chodziło i jakoś siem u nas dzieci tylko z wielkimi nosami rodzom w dobrym tonie wydarzenie to warto przypomniec...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
veest Re: Kalendarium... 06.03.10, 08:08 kazde wydarzenie minione jest godne utrwalenia a już płodzenie dzieci jest na tzw. "topie"....modne.. a wręcz niektorzy twierdzą ze patriotyczne.. A więc po co męczyć Kononowicza...jak mozna .. "sztukmistrza na prezydenta" wybrać;PPPP Odpowiedz Link Zgłoś