Gość: kaja IP: *.womkat.edu.pl / *.womkat.edu.pl 14.08.06, 11:17 powiedzcie mi kochani gdzie ja mogę kogoś poznać w internecie? czy są jakieś strony czy tylko czat? Czateria w interi mnie nie bawi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andy-ender Re: randki w internecie 14.08.06, 12:09 Na przykład możesz poznać tutaj. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
spragniona444 Re: randki w internecie 14.08.06, 13:33 tutaj cafe.gazeta.pl/cafe/0,0.html jak sie okazalo, ja tez sie o tym dzisiaj dowiedzialam.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matkajanka Re: randki w internecie IP: *.chello.pl 14.08.06, 17:09 Dzieki Ci spragniona, własnie dodałam swój profil, pełna naiwności... Odpowiedz Link Zgłoś
azaheca Re: randki w internecie 14.08.06, 20:46 "Sympatia" na Onecie,czasem trafia się ktoś sensowny,ale to loteria jak wszędzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tygryska_28 Re: randki w internecie IP: *.chello.pl 14.08.06, 20:54 ilove ;))) Niektórzy są warci poznania... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anatol Re: randki w internecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 13:53 Trzeba próbować. Odpowiedz Link Zgłoś