gironde 14.05.07, 14:21 kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,78526,2770521.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: to ja ;) Re: Test dla Pań z forum IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 14:42 Jestem romantyczką i pantoflarzem w jednym;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;D Re: Test dla Pań z forum IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 14:58 kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,78526,2770521.html tak Ci trzeba kawa na ława podawać? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
wertercom Re: Test dla Pań z forum 14.05.07, 15:01 Co ja mam zrobic test jaką kochanką jestem to jest test dla kobiet? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;) Re: Test dla Pań z forum IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 15:14 Dziwne, link nie zadziałał, zamiast wyniku pojawiła się główna strona testu. Mój wynik to "romantyczka", napisałam w pierwszym poście. A test możesz sobie zrobić, w końcu ja zrobiłam test na pantoflarza a jestem kobietą;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)))) Re: Test dla Pań z forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 15:04 "Kobieta sukcesu" hahahahaa , rozbawili mnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)))) Re: Test dla Pań z forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 15:08 "Eksperymentatorka" -i wystarczyło zmienić 1 odpowiedz by zostac eksperymentatorką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezalogujesie Re: Test dla Pań z forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 15:06 eksperymentatorka?? hmmm... ciekawe :PP Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Jak babkę w trepach... 14.05.07, 15:42 Przepraszam, ręce mi się trzęsą z wrażenia... Ale mnie podsumowali (a w pracy też mi wszyscy powtarzają to magiczne "Ty to się potrafisz dobrze ustawić"... i ja nie wiem dlaczego tak mówią): Kobieta sukcesu Ty się potrafisz dobrze ustawić - i w pracy, i wśród znajomych, i... w łóżku. Omotałaś ukochanego i w zasadzie masz nad nim zupełną władzę. Tym bardziej że doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nad mężczyzną można panować, nie używając przemocy, ale tylko odpowiednio dawkując pieszczoty, całusy... Oczywiście, wymieniając pocałunki, nigdy nie zapominasz o własnej przyjemności. Jesteś bardzo asertywna w wyrażaniu swoich oczekiwań i wychodzi ci to na dobre. W sypialni otrzymujesz to, czego chcesz. Uważaj tylko, by nie przesadzić z takim przedmiotowym podejściem do erotyki. Jeśli jesteś wściekła na partnera, masz prawo nie chcieć się z nim kochać i wprost to powiedzieć. Ale nie mów: "Zraniłeś mnie, to teraz zapomnij o seksie". On odbierze to jako karę. A przecież seks to nie narzędzie do karania czy nagradzania. To wasza wspólna przyjemność. Odpowiedz Link Zgłoś
tygryska_28 No, no... 14.05.07, 15:45 Kobieto sukcesu :))) a z natrętem sobie nie poradzisz? :)) ja nie zdradzę wyniku :PPP jeszcze by ktoś to wykorzystał? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 15:52 Z natrętem sobie nie poradzę, bo musiałabym do pracy przestać przychodzić ;-PPP Albo go pobić brutalnie -pójdzie na zwolnienie :-DDD Ale stała się inna tragedia. Zrobiłam dla zabawy ten test: kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,67545,1773536.html Wynik... szukujący, hehehe ;-PPP Mogłabyś być prawdziwym rekinem biznesu albo agentką obcego wywiadu. Doskonale wiesz, czego chcesz, i uparcie dążysz do celu - czasami niestety po trupach. Nie zadowalasz się półśrodkami ani półproduktami - chcesz mieć wszystko i w dodatku najlepszej jakości. Jesteś perfekcjonistką, może nawet pracoholiczką. Zbyt mało czasu poświęcasz sobie, a zbyt dużo na rozmyślania o tym, jaki następny ruch należy wykonać na drodze do realizacji twoich planów. Zastanów się, czy warto traktować życie jak rozgrywkę pokera o wysoką stawkę. Nie liczy się przecież tylko to, że wygrasz, ale też to, czy sama gra będzie ci sprawiała przyjemność. Pozwól sobie na odrobinę luzu i spontaniczności - zobaczysz, jak miłe mogą być niespodzianki, które niesie los! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) czy ktoś ogląda "Klan"??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 16:02 Przypominasz Agnieszkę z "Klanu" W każdej sytuacji potrafisz rozładować napięcie i znaleźć jakieś rozwiązanie. Znajomi wiedzą, że gdy wszystko ich zawiedzie, ty zawsze wymyślisz coś, co pozwoli im wyjść cało z opałów. Dziwne, że nie posiadasz takiej umiejętności wynajdywania optymalnych rozwiązań, gdy to o ciebie samą chodzi! Ciągle wpadasz w jakieś tarapaty - albo miłosne, albo zawodowe, albo rodzinne. Nie przeszkadza ci to specjalnie - przeciwnie, dzięki temu twoje życie jest barwne i nieprzewidywalne. Ale może jednak przydałaby ci się jakaś mała stabilizacja? Nic wielkiego - po prostu pomyśl, zanim zdecydujesz się z dnia na dzień rzucić pracę czy wyjechać do Chile z chłopakiem, którego poznałaś tego samego dnia w autobusie. Unikniesz przykrych rozczarowań i oszczędzisz najbliższym trosk. Źródło: Poradnik Domowy Odpowiedz Link Zgłoś
tygryska_28 Re: Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 16:03 Kusicielka :PPP Kto wymyśla te testy??!! Zgadzam się tylko z pierwszą częścią :PP i to też nie do końca :PP W każdej sytuacji potrafisz rozładować napięcie i znaleźć jakieś rozwiązanie. Znajomi wiedzą, że gdy wszystko ich zawiedzie, ty zawsze wymyślisz coś, co pozwoli im wyjść cało z opałów. Dziwne, że nie posiadasz takiej umiejętności wynajdywania optymalnych rozwiązań, gdy to o ciebie samą chodzi! Ciągle wpadasz w jakieś tarapaty - albo miłosne, albo zawodowe, albo rodzinne. Nie przeszkadza ci to specjalnie - przeciwnie, dzięki temu twoje życie jest barwne i nieprzewidywalne. Ale może jednak przydałaby ci się jakaś mała stabilizacja? Nic wielkiego - po prostu pomyśl, zanim zdecydujesz się z dnia na dzień rzucić pracę czy wyjechać do Chile z chłopakiem, którego poznałaś tego samego dnia w autobusie. Unikniesz przykrych rozczarowań i oszczędzisz najbliższym trosk. A intruza linijką po łapkach :PP Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Jaka znowu kusicielka???? 14.05.07, 16:07 Kto jest kusicielką??? Ja??? Ja??? Różnymi epitetami już mnie obrzucano: a to "zło wcielone", a to "femme fatale", a to jakoś inaczej, ale... kusicielka??? Nie, niemożliwe, to chyba nie do mnie było ;-PPP Kto wymyśla te testy? No przecież nie ja... A intruza... pięścią w plery raz rąbnęłam... chodził później i się żalił po ludziach, że mu siniaka taaakiego nabiłam :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
tygryska_28 Re: Jaka znowu kusicielka???? 14.05.07, 16:10 Ty kusisz, w jakieś głupie testy dałam się wciągnąć :PPP hehe, uważaj bo Cię jeszcze o przemoc oskarży :)) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Jaka znowu kusicielka???? 14.05.07, 16:14 Do robienia testów nie zmuszałam, ani nawet nie namawiałam :-) A kolega to by mnie najchętniej o gwałt oskarżył... bylebym z własnej inicjatywy tego gwałtu dokonała ;-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
osv Re: Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 16:08 ALTRUISTKA ! : )) ..... jak to zmienic ? a moze nie warto? ; ) Czy to "gra" wylacznie z ALTRUISTA? Poprosze o podpowiedz o pasujace typy! : )) Fanka, czy Ty jestes BARAN? ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Muszę się przyznać... 14.05.07, 16:13 osv napisała: > Fanka, czy Ty jestes BARAN? ; )) Tak się (niestety) sprawy mają. Ja osobiście nie wierzę w horoskopy, ale krążą pogłoski, że ludzie spod tego znaku to osoby bardzo dynamiczne i kreatywne... Coś w tym jest (we mnie), ale na ile to wynika ze znaku zodiaku??? Odpowiedz Link Zgłoś
osv Re: Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 16:17 No i jeszcze ZOSIA / pewnie" samosia" / z " Na dobre i na zle " ! Odpowiedz Link Zgłoś
osv Re: Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 16:19 Tak myslalam : )) Tez mam dystans, ale cos w tym jest : ) Zodiakalnie mnie lubisz : ) Pasuje! : )) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 16:26 Hmmm... Hmmm... Tak teraz się zastanawiam, skąd wiele osób wie... i jak to ludzie poznają, że jestem BARAN. Zwyczajny BARAN... Hmmm... nie pierwsza (i pewnie nie ostatnia) mnie o to zapytałaś... Czemu nie pytają czy nie jestem WAGĄ? Albo SKORPIONEM? Każdy pyta o BARANA, którym, przyznaję szczerze, ale jestem ;-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Zmysl... 14.05.07, 16:30 No tak, że baran to baran... jest poniekąd oczywiste (na przykład w górach, na hali), ale jakim psim węchem można znak zodiaku rozpoznać w człowieku??? Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Zmysl... 14.05.07, 16:34 Beeeeeeeee :-))) Dorzuć do tego jeszcze, że według Chińskiego i Tybetańskiego horoskopu jestem BAWOŁEM, to już masz cały zwierzyniec... Swoją drogą -dziwne zestawienie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;D Re: Zmysl... IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 16:49 ale dlaczego? przecież to rogate stworzenia ;D Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Zmysl... 14.05.07, 16:52 Właśnie dlatego, że to rogate stworzenia, a do tego -oba uparte :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;) Re: Zmysl... IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 16:59 jednym słowem - rogata dusza z Ciebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Zmysl... 14.05.07, 17:13 No rogata... i dziwić się potem, że fiołki rogate, oraz inne miniaturowe bratki lubię :-))) Swoją drogą posadziłam sobie w doniczce takie rogate fiołeczki (dzikie) jak na pierwszej fotce. Odmiany ogrodowe podobają mi się o tyle o ile są podobne do tych rogatych i nieoswojonych :-))) fotogalerie.pl/fotka/2741891169582008811 dobrepole.pl/pic/viola_cornuta_bowles_black_1.1.jpg www.atlas-roslin.pl/gatunki/Viola_cornuta.htm www.iglak.pl/sklep/inf.php?mg=nasts&n=103 Odpowiedz Link Zgłoś
tygryska_28 Re: Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 16:21 Altruistka wyszło mi za drugim razem :))) ale bałam się przyznać :))) z tym można walczyć :PP Odpowiedz Link Zgłoś
osv Re: Coraz gorzej :-((( 14.05.07, 16:23 No, dobra : )) ... od jutra ! : )) ...wtedy obowiazuje zasada: " jak masz miekkie S.... osv ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;) Re: Test dla Pań z forum IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 16:36 A już myślałam, że żadna się nie odważy;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
wertercom Kochankowie - altruisci 14.05.07, 16:38 Cieszą się niebywałym powodzeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
tygryska_28 Re: Kochankowie - altruisci 14.05.07, 16:40 tiiaaa... i po co było to ukrywać? trzeba było od razu wywiesić plakacik, wszyscy Panowie by się zlecieli :PPPP hehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;) Re: Kochankowie - altruisci IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 16:48 To znaczy, że wolisz aby Ciebie uszczęśliwiano a nie chcesz sam uszczęśliwiać... Odpowiedz Link Zgłoś
tygryska_28 Re: Kochankowie - altruisci 14.05.07, 16:48 no tak... wrrrr.... a może trafię na większego altruistę niż ja??!! o, to jest niezła myśl :)) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Re: Kochankowie - altruisci 14.05.07, 16:54 Ale co taki kochanek-altruista miałby konkretnie zrobić? Paść plackiem na łóżko i zawołać "Kobieto, bierz mnie, jestem Twój"??? ;-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;DDD Re: Kochankowie - altruisci IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 16:56 masz świetne zdanie o atlruizmie ;DDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Nie całkiem... 14.05.07, 17:05 Wczułam się tu w rolę przeciętnego mężczyzny :-) Właśnie w tedy, kiedy mężczyzna kompletnie nic nie robi... jest zazwyczaj przekonany, że robi jak najwięcej, bo łaskawie się oddaje kobiecie do dyspozycji :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja ;))) Kolejny teścik dla pań :) IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.07, 16:58 kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,78526,2757434.html Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki Znowu wyszły głupoty... 14.05.07, 17:17 Twój typ - romantyczny intelektualista jak William Thacker z "Notting Hill" (w tej roli Hugh Grant). U ciebie miłość nie rodzi się w sercu ani w żołądku, ale w głowie. Cenisz u mężczyzny intelekt i autoironiczne poczucie humoru. Łóżkowe porywy namiętności spychasz na dalszy plan. Lubisz też przewodzić w związku, zawsze mieć ostatnie słowo. To, że nie dajesz się zwariować biurowym przystojniakom, to twoja zaleta. Masz rację - w miłości liczy się przede wszystkim dopasowanie charakterów i wspólne tematy do rozmów. Ale nie bagatelizuj tej drugiej, cielesnej strony uczucia! Dyskutujcie, spierajcie się - możecie przecież robić to... w sypialni. Dzięki temu temperatura w waszym związku będzie stale rosła. Nawet najwięksi intelektualiści nie są ślepi i głusi na rozkosze cielesne. W końcu William nie zakochał się w Annie Scott wyłącznie dlatego, że była mądra... Odpowiedz Link Zgłoś
osv Re: Znowu wyszły głupoty... 14.05.07, 21:17 .....mozna tak to nazwac ! ; )) Dokladnie taki sam wynik, Fanka!.....tyle, ze ja to juz znam, z reala : ) Nawet podobny ; )) No tak, gluchy nie byl ! ; D ... ale i ja nie bylam slepa! ... i dyskusja intelektualna przeniosla sie do innej sypialni ; )) Na dzis wybralabym Retta ; )) .... kochal dzieci : )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scarlet gdzie znowu polazł ten Rhett??! sparing partnera s IP: *.chello.pl 14.05.07, 19:09 Twój typ - szarmancki brutal jak Rhett Butler z "Przeminęło z wiatrem" (w tej roli Clark Gable). Spokojny związek to nie twoja bajka! Na ciebie działają typy ciemne, acz eleganckie. Twój mężczyzna musi być stuprocentowym macho - silnym, zdecydowanym, z głową do interesów, ale i z haftowaną chusteczką w butonierce. Zupełnie nie pociągają cię faceci w powyciąganych swetrach, za których trzeba płacić w restauracjach i torować im drogę w nieprzyjaznym świecie. Znasz swoją wartość - to bardzo dobrze. Dobrze też, że nie szukasz dla siebie opiekuna ani podopiecznego. Jednak twój wymarzony związek daleki jest od partnerstwa. To raczej ciągła walka. Potrzebujesz tak naprawdę nie tylko ukochanego, ale i sparing-partnera. Pamiętaj, że ciągła rywalizacja może nie wyjść na dobre waszej miłości. Czasami lepiej odpuścić i udać słabą kobietkę, kompletnie zdaną na ukochanego. Inaczej możesz skończyć jak filmowa Scarlett - sama! Odpowiedz Link Zgłoś