dwausmiechy 11.02.08, 20:12 Zastanawiam się o co będzie łatwiej: o wiosnę za tydzień, czy o gorącego chłopa za godzinę? Jak myslicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ginger43 Re: Ziiimno miii 11.02.08, 20:41 Chyba łatwiej o gorącego chłopa, bo infekcja z wysoką gorączką panuje :PPP Co do wiosny, to już ją widać gdzie niegdzie, ale zapowiadają mróz w nocy :( A co wolisz - wiosnę, czy chłopa, jak znam życie, to jedno i drugie :DDD ................................................................. Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa przyjemności. Odpowiedz Link Zgłoś
dwausmiechy Re: Ziiimno miii 12.02.08, 08:56 Men z 40 stopniami gorączki jako termofor do grzania stóp? :)) I żeby się pod kocyk mieścił... taki kudłaty :)). Na wiosnę to się zaraz obrażę, grr, już była ;a znowu jej nie ma. Ona chyba jest kobietą i fochy stroi. Ale ja cierpliwa jestem, poczekam, a na razie zadowolę się kudłatym termoforem. Odpowiedz Link Zgłoś
z.usmiechem Re: Ziiimno miii 13.02.08, 09:57 dwausmiechy napisała: > Men z 40 stopniami gorączki jako termofor do grzania stóp? :)) I żeby się pod > kocyk mieścił... taki kudłaty :)). - ciężko chorego mężczynę jako termofor do stóp! I pokochaj tu taką !:)). Odpowiedz Link Zgłoś