Dodaj do ulubionych

Ziiimno miii

11.02.08, 20:12
Zastanawiam się o co będzie łatwiej: o wiosnę za tydzień, czy o
gorącego chłopa za godzinę? Jak myslicie?
Obserwuj wątek
    • ginger43 Re: Ziiimno miii 11.02.08, 20:41
      Chyba łatwiej o gorącego chłopa, bo infekcja z wysoką gorączką
      panuje :PPP
      Co do wiosny, to już ją widać gdzie niegdzie, ale zapowiadają mróz w
      nocy :(
      A co wolisz - wiosnę, czy chłopa, jak znam życie, to jedno i
      drugie :DDD
      .................................................................
      Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa
      przyjemności.
      • dwausmiechy Re: Ziiimno miii 12.02.08, 08:56
        Men z 40 stopniami gorączki jako termofor do grzania stóp? :)) I żeby się pod
        kocyk mieścił... taki kudłaty :)).
        Na wiosnę to się zaraz obrażę, grr, już była ;a znowu jej nie ma. Ona chyba jest
        kobietą i fochy stroi. Ale ja cierpliwa jestem, poczekam, a na razie zadowolę
        się kudłatym termoforem.
        • z.usmiechem Re: Ziiimno miii 13.02.08, 09:57
          dwausmiechy napisała:

          > Men z 40 stopniami gorączki jako termofor do grzania stóp? :)) I
          żeby się pod
          > kocyk mieścił... taki kudłaty :)).

          - ciężko chorego mężczynę jako termofor do stóp! I pokochaj tu
          taką !:)).
          • wolfsmother Re: Ziiimno miii 13.02.08, 17:01
            uciekac ile sil w nogach…
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka