admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 20:06 Za kilka chwil lato już przedzie do historii.Czy w jakiś szczególny sposób można je pożegnać? Czy było ono czasem, który spedziliśmy miło, przyjemnie i relaksująco? Jeśli tak to może warto zadumać się praez chwilę i jakoś je pożegnać. Co sądzicie na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 20:30 To świetny pomysł! :-) Zatem niech strzelają korki od szampanów! Panie, Panowie, to juz koniec lata - wznieśmy toast za nadchodzącą Złotą Polską Jesień... Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 20:37 Wiwat !! Niech nastanie Złota Polska Jeśień!! Przyłączam sie do toastu!! Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 20:46 Witaj MAndaryn_ko!! Czy u Ciebie też świeci Pomarańczowo-żółte słońce? Ja je widzę jak spoglądam w prawo. Uśmiecha sie do mnie jakby chciało powiedzieć "dotknij mnie". Jestem ostatnim blaskiem Lata. Jest ze mną zawsze kiedy rozmawiam i i myślę,w radości i smytku. To słoneczko letnie zawsze przywodzi z pamioęci najwspanialsze wspomnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:01 Witaj adminie :-), u mnie gdy patrzę w prawo widzę lustro na szafie w przedpokoju :-) A gdy patrzę w lewo - widzę usypiające miasto za oknem...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:05 mandaryn_ka napisała: > Witaj adminie :-), u mnie gdy patrzę w prawo widzę lustro na szafie w > przedpokoju :-) > A gdy patrzę w lewo - widzę usypiające miasto za oknem...:-) Masz bardzo piękne widoki. bo to w lustrze widzisz swoją twarz, aa za oknem wieczorne niebo z gwiazdami Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:06 Hmmm, z jednym sie zgodzę :-) Ale z ktorym nie powiem :-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:12 Jesteś bardzo tajemnicza i zagadkowa, ale Mandaryn_ki takie są. A wracając do lata to słoneczko potrafi ładnie opalić.Ja mam słoneczko zawsze przed oczyma, nawet kiedy teraz tu siedzie. Ciekawe czy zgadniesz jakie? Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:13 Ha, ha...pewnie to od gadu-gadu...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:16 Masz racje!! Jeśli chcesz to może mogę pomóc Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:19 Może i możesz, ale dziś z pomocy i tak nie skorzystam nie potrafię już myśleć logicznie. Wyłączyłam się... Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:09 Cos mi sie stało z komputerem :-(... Wszystkie zdjęcia mi poleciały... Taka piękna spuścizna tego lata... A na dodatek skasowały mi sie programy w tym gg..Nie wiem co to za dziwo mi sie stało :-( Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:11 I w ogóle nie pytaj o dzisiejszy dzień...:-( Był cały do bani...:-( A jutrzejszy wcale nie będzie lepszy;-( Mam nadzieję, że jutro zaśpię do pracy i wstanę dopiero na obiad...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:14 mandaryn_ka napisała: > I w ogóle nie pytaj o dzisiejszy dzień...:-( > Był cały do bani...:-( > A jutrzejszy wcale nie będzie lepszy;-( Mam nadzieję, że jutro zaśpię do pracy > i wstanę dopiero na obiad...:-) Czy mogę jako.ś pomóc? Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:17 Tak, pochwasz mnie jak się jutro utopię...:-( Juz mam wszystkiego dość !:-( Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:19 mandaryn_ka napisała: > Tak, pochwasz mnie jak się jutro utopię...:-( > Juz mam wszystkiego dość !:-( Mandaryn_ko tak nie można. Zawsze jest jakieśwyjście. Powiedz jak Ci pomóc oprócz pochowania- to ostateczność. Ale to za akilkadziesiąt lat dopiero... Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:22 No dobrze...:-( Pssst. Zamykam buzię i juz nie gadam głupot, ale mam jakiś ogólny odpływ energii. Nie daję rady już pchać tego wszystkiego...Może to brak energii słonecznej, może ogólne niedotlenienie... Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:24 mandaryn_ka napisała: > No dobrze...:-( > Pssst. Zamykam buzię i juz nie gadam głupot, ale mam jakiś ogólny odpływ > energii. Nie daję rady już pchać tego wszystkiego...Może to brak energii > słonecznej, może ogólne niedotlenienie... No to już lepiej. Bałem sie że znikniesz wtakim minorowym nastroju.Dziekuje!! Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:26 No to chluśnijmy sobie jeszcze pod ten nastrój, coby się nieco poprawił...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:27 mandaryn_ka napisała: > No to chluśnijmy sobie jeszcze pod ten nastrój, coby się nieco poprawił...:-) Z Tobą zawsze!!! Wznieśmy kielichy !! Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:30 Mandaryn_ko!! A teraz powiem Tobie jak zrobić abyśmiała znowu sprawny komputerek i swoje programiki. Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:35 Mów!! Niech Twoje słowa wzburzą krew!...:-)Nie wiem, czy to do mnie dziś dotrze, bo wyłączyłam się na wszelką wiedzę techniczną...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:39 mandaryn_ka napisała: > Mów!! Niech Twoje słowa wzburzą krew!...:-)Nie wiem, czy to do mnie dziś > dotrze, bo wyłączyłam się na wszelką wiedzę techniczną...:-) O.K. Otworzysz START. Potwem Wszystkie progrmy. Następnie poszukasz Akcesoria. W nich poszukasz Narzędzia systemowe lub System. A w nim Przywracanie systemu. Itam wejdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:42 Może przenieśmy sie na forum informatyka ?? Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:42 Jak jużtam wejdziesz zobaczysz napis : Przywróć System . Zaznacz go i kliknij Dalej. Pokarze sie Tobie plansza z kalendarzem po prawej stronie. Na ciemniejszy kolor zaznaczone sa dni,do których możesz wrócić z ustawieniami. Wybiesz ten z najbliższa datą dnia dzisiejszego. NP> wczoraj lub przedwczoraj Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:26 Energię potrzebną Tobie czerpiesz nie tylko ze słońca lae ia Gwiazd i rosłin, kwiatów. Te jesienne też są piękne. Amniekiedy piękniejsze niż te rosnące latem. Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:33 Jestem typem kobiety - wiosna - Mnie osobiście najbardziej podobają się właśnie te pierwsze jej zwiastuny,( żąkile, tulipany, krokusy, przebiśniegi, pierwiosnki,sasanki, zawilce, a później konwalie) takie delikatne, a zarazem niosące ogromną siłę, chęć zwalczenia i przegonienia zimowego uśpienia, monotonii. Pobudzają cały świat do życia..Ja zawsze zimą umieram, po to, aby wiosną narodzić się ponownie...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:37 To bardzo piękne słowa i niosące głęboką mądrość. Jeśłi taja jesteś to wszyscy Twoi znajomi powinni być wdzieczni, że Cię znają. A ja lubię różne kwiaty i te wiosenne i te letnie i te jesianne. Każde niosą ze sobą coś nowego. Swiwrzy powiew mocy, radości ,piękna i ..... Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:39 To prawda, wszystkie kwiaty są piękne i każdy z nich ma swój niepowtarzalny urok :-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:45 Czuję że wyczuwasz piękno na odległośc i jesteś bardzo spostrzegawcza. Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryn_ka Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:51 Twoja wiedza fachowa jest nieoceniona! Udało się !! :-) Dzięki serdeczne :-) Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:53 NIe ma za co!!Cieszę sie zę mogłem pomóc!! sprwadz słoneczko!! Odpowiedz Link Zgłoś
admin_dzin Re: Pożegnanie Lata 18.09.03, 21:55 Jesteś bardzo pojętna. Szkoda że nie mam takich uczennic ..??!! Odpowiedz Link Zgłoś