23.02.08, 12:07
"Miałeś, chamie, złoty róg,/ miałeś, chamie, czapkę z piór:/ czapki
wicher niesie,/ róg hula po lesie,/ ostał ci się ino sznur,/ ostał
ci się ino sznur"
Obserwuj wątek
    • benjamin20 Re: RAFALE! 23.02.08, 12:13
      mogłeś nas poprowadzić do zwycięstwa, byliśmy naprawdę z Tobą, zawiodłeś nas !
      ale MY ROBOTNICY POWSTAJEMY, TO MY PODNOSIMY DUMNIE GŁOWY I WALCZYMY O DOBRE
      IMIĘ BANKU !!!
      Tobie już dziękujemy -drzwi otwarte, good by!
      • diabolo13 Re: RAFALE! 23.02.08, 13:29
        Piękne słowa, aż szkoda, że anonimowe, ale rozumiem że nie można
        inaczej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka