dzikoozka 24.11.06, 08:53 iiiihaaaa!!! chciałam Ci dzieki wielkie złożyć za radośc, którą mi sprawiła lektura Twojej konwersacji z boskim DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dawno przepony tak nie ćwiczyłam, dobrze że szef mojego kwiku nie słyszał ) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj