Dodaj do ulubionych

Kasitza :)))))

24.11.06, 08:53
iiiihaaaa!!! chciałam Ci dzieki wielkie złożyć za radośc, którą mi sprawiła
lektura Twojej konwersacji z boskim big_grinDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dawno przepony tak nie ćwiczyłam, dobrze że szef mojego kwiku nie słyszał smile)
Obserwuj wątek
    • dziewice Re: Kasitza :))))) 24.11.06, 10:29
      a ja to pies?: )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka