Dodaj do ulubionych

co obejrzeć?

05.01.07, 20:36
do wyboru mam
1. american beauty - nagrałam na video, widzialam ze 3 razy ale wiadomo, i tak
warto
2. nowe odcinki zagubionych
3. stalker
4. volver
5. kupiec wenecki
Obserwuj wątek
    • browanx Re: co obejrzeć? 05.01.07, 20:37
      1
      smile
    • lajton Re: co obejrzeć? 05.01.07, 20:39
      niedzwiedzica_sousie napisała:

      > do wyboru mam
      > 1. american beauty - nagrałam na video, widzialam ze 3 razy ale wiadomo, i tak
      > warto
      widziałam też 3x

      > 2. nowe odcinki zagubionych
      nie znam

      > 3. stalker
      nie znam


      > 4. volver
      muszę zobaczyć

      > 5. kupiec wenecki
      polecam, fajowesmile
      • kobieta_na_pasach Re: co obejrzeć? 05.01.07, 20:40
        6.smile
    • browanx Zapomniałem 05.01.07, 20:46
      "Pluton" na jedynce się zaczął.
    • vandikia Re: co obejrzeć? 05.01.07, 20:47
      ja bym se jakis romans albo thriller dzis wrzucila
      ale sobie moze nic śmiesznego po raz setny obejrze smile
      • browanx Re: co obejrzeć? 05.01.07, 20:49
        cycki se usmażsmile
        • vandikia a Ty to qrde sie pojawiasz tylko jak trzeba zyczen 05.01.07, 20:50
          ia skladac. a powinienes misce po polnocy zlozyc cholero jedna smile))
          a tak teraz musze szukac na gwalt jakis fajnych smile
          • browanx Re: a Ty to qrde sie pojawiasz tylko jak trzeba z 05.01.07, 20:54
            hehe po północy?!!!
            Aby do 22-ej doczekaćsmile
            • vandikia Re: a Ty to qrde sie pojawiasz tylko jak trzeba z 05.01.07, 20:56
              cienias smile)))
              baba_krk zlozyla mi chyba minutke po polnocy smile)))
    • lubart sousie... 05.01.07, 20:51
      Lampart i wczesna Sofia Coppolówna czeka......
      • niedzwiedzica_sousie Re: sousie... 05.01.07, 20:55
        ślij kurde bele
        • lubart ok 05.01.07, 20:57
          w poniedziałek. może być?
          • niedzwiedzica_sousie Re: ok 05.01.07, 20:59
            spoko
            • lubart pójdzie w poniedziałek :)))) 05.01.07, 21:00

          • lubart tylko czemu... 05.01.07, 20:59
            : "kurde bele"?? smile) to wyraz desperacjismile))???
            • niedzwiedzica_sousie Re: tylko czemu... 05.01.07, 21:01
              czytasz we mnie jak w jadłospisie smile
              • lubart :))) "między słowami ".... 05.01.07, 21:05
                • niedzwiedzica_sousie Re: :))) "między słowami ".... 05.01.07, 21:06
                  ja ci dam!
                  • lubart sousie....biorę!!!! 05.01.07, 21:09
                    w ciemno!!!!smile))
    • mmagi Volver:-)) 05.01.07, 21:32

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka