niedzwiedzica_sousie 05.01.07, 20:36 do wyboru mam 1. american beauty - nagrałam na video, widzialam ze 3 razy ale wiadomo, i tak warto 2. nowe odcinki zagubionych 3. stalker 4. volver 5. kupiec wenecki Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lajton Re: co obejrzeć? 05.01.07, 20:39 niedzwiedzica_sousie napisała: > do wyboru mam > 1. american beauty - nagrałam na video, widzialam ze 3 razy ale wiadomo, i tak > warto widziałam też 3x > 2. nowe odcinki zagubionych nie znam > 3. stalker nie znam > 4. volver muszę zobaczyć > 5. kupiec wenecki polecam, fajowe Odpowiedz Link
vandikia Re: co obejrzeć? 05.01.07, 20:47 ja bym se jakis romans albo thriller dzis wrzucila ale sobie moze nic śmiesznego po raz setny obejrze Odpowiedz Link
vandikia a Ty to qrde sie pojawiasz tylko jak trzeba zyczen 05.01.07, 20:50 ia skladac. a powinienes misce po polnocy zlozyc cholero jedna )) a tak teraz musze szukac na gwalt jakis fajnych Odpowiedz Link
browanx Re: a Ty to qrde sie pojawiasz tylko jak trzeba z 05.01.07, 20:54 hehe po północy?!!! Aby do 22-ej doczekać Odpowiedz Link
vandikia Re: a Ty to qrde sie pojawiasz tylko jak trzeba z 05.01.07, 20:56 cienias ))) baba_krk zlozyla mi chyba minutke po polnocy ))) Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: tylko czemu... 05.01.07, 21:01 czytasz we mnie jak w jadłospisie Odpowiedz Link