bonobo44
18.04.04, 19:30
...obecnych na tym forum gatunków!
Na poczatek Deklaracja Niepodleglosci:
My ostatnie 44 bonobo, ze wzgledu na topniejaca w oczach liczbe naszych
przedstawicieli, nie mamy czasu rozpoznawac tego miesozernego scierwa, ktore
tu ponoc sie panoszy, a nie chcielibysmy wziasc na zab jakiegos dowcipnego
jarosza, zglaszajacego przepis na swieze bonobiatko w jarzynce.
1) Jako wolni strzelcy deklarujemy tu walke w obronie praw wszystkich istot
zywych do godnej smierci.
2) Skupiamy sie na ssakach, no bo bonobo musza od czegos zaczac. Zczynaja
zatem od blizszych krewnych.
3) Ryby - jako tradycyjna potrawe pierwszych chrzescijan, propagowana przez
cudowne rozmnazanie przez wiadoma Osobe - najmocniej przepraszamy, ale obrone
ich praw pozostawiamy bardziej zaangazowanym obroncom.
4) Wszelkiej masci insekty, jako nadmiernie dokuczliwe, oddajemy pod opieke
wyznawcow buddyzmu. Sami wywodzimy sie z bonobiego etnosu nawroconego onegdaj
przez pierwszych misjonarzy w Zairze.
Kolej na klasyfikacje:
Bonobo nie znosza donosicielstwa i zakulisowych machinacji. Same przygotuja
zatem odpowiednia liste miesozercow, ktorzy zostana poproszeni kolejno o
nadstawienie wiadomych czesci ciala, w ktorych kazde z nas z rozkosza zatopi
zeby az do kosci po uprzednim lagodnym podwedzeniu ich zywcem na wolnym
ogniu.
Zatem... prosze sie nie pchac, ustawic w kolejce i... zachowac nalezyta
godnosc, jaka powinna byc wlasciwa ssakom "naczelnym".
bonobo44