napoj.chmielowy 12.11.09, 02:06 Stąd ściągniesz sobie zaduszkowego klipa Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
napoj.chmielowy I jak? 12.11.09, 21:35 Pobrałeś? Wysłuchałeś? Obejrzałeś? Jakaś recenzja? Odpowiedz Link
poloeschatolo Re: I jak? 13.11.09, 09:50 coraz lepiej z montażem obrazu, ale z boku (Kicia) padła uwaga o rytmie. p.s. początek jest z żabimi stópkami? Odpowiedz Link