12.11.09, 02:06

Stąd ściągniesz sobie zaduszkowego klipa
Obserwuj wątek
    • napoj.chmielowy I jak? 12.11.09, 21:35
      Pobrałeś? Wysłuchałeś? Obejrzałeś? Jakaś recenzja?
      • poloeschatolo Re: I jak? 13.11.09, 09:50
        coraz lepiej z montażem obrazu, ale z boku (Kicia) padła uwaga o rytmie.

        p.s.
        początek jest z żabimi stópkami?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka