Dodaj do ulubionych

Uważam, że kolejar jest chamem :D

01.12.08, 18:29
Kofani,

Czyż
to nie piekne big_grin
Obserwuj wątek
    • poloeschatolo Re: Uważam, że kolejar jest chamem :D 02.12.08, 00:35
      ryko napisał:

      > Kofani,
      >
      > Czyż
      > to nie piekne big_grin


      co niby ma kolejar do palikota? pochodzenie biłgorajskie?
      • napoj.chmielowy Re: Uważam, że kolejar jest chamem :D 02.12.08, 08:57
        Cham
        • poloeschatolo obawiam się że zgubiłem sens tego wątku 02.12.08, 09:25
          p.s.

          napoj.chmielowy napisał:

          > Cham

          to a propos maniaka gouldy meir i mośka dajana?

          • censorship Re: obawiam się że zgubiłem sens tego wątku 02.12.08, 09:50
            A miał ten wątek jakiś sens?
            • ryko Postępy postępu 02.12.08, 10:49
              Sens sensem... postęp jest ważny !!

              Czyż to nie piękne, że można takiego np. kolejara nazywać chamem big_grin
              A paru innych Wuboli takimi np. wiejskimi głupkami big_grinbig_grinbig_grin

              Kofani,
              To naprawdę jest STYL !!
              Ten STYL mi się podoba big_grin
              Taaaaak nastąpiła wiekopomna zmiana big_grin
              • poloeschatolo gdzie się urodziłeś ryko? 02.12.08, 13:51
                może przypadkiem w biłgoraju?
              • map4 Re: Postępy postępu 02.12.08, 17:54
                ryko napisał:

                > Czyż to nie piękne, że można takiego np. kolejara nazywać chamem big_grin

                Nie, to nie jest piękne.

                Oczywiście wolno się wyzywać na problem od strony prawnej patrząc. I to jest dla
                wolności wypowiedzi niesamowicie ważne.

                Zupełnie inna sprawa, co chcesz tym osiągnąć. Bo przyjaciela w kolejarzu na
                skutek tych wyzwisk na pewno nie znajdziesz.
                • kolejar Re: Postępy postępu 03.12.08, 04:26
                  map4 napisał:
                  > Zupełnie inna sprawa, co chcesz tym osiągnąć. Bo przyjaciela w kolejarzu na
                  skutek tych wyzwisk na pewno nie znajdziesz.

                  Przyjaciela we mnie Ryko nie znajdzie, ale coś jednak osiągnął - sprawił mi
                  autentyczną przyjemność. Ach, ten Biłgoraj, Lublin, KUL, filozofia katolicka,
                  bełty, nalewki... Czy, jak sugeruje Polo, Ryko też z Biłgoraja? Bo ja muszę
                  sprawić Rykowi przykrość - ja tylko w 1/4 stamtąd, ale jednak!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka