poloeschatolo Re: Uważam, że kolejar jest chamem :D 02.12.08, 00:35 ryko napisał: > Kofani, > > Czyż > to nie piekne co niby ma kolejar do palikota? pochodzenie biłgorajskie? Odpowiedz Link
poloeschatolo obawiam się że zgubiłem sens tego wątku 02.12.08, 09:25 p.s. napoj.chmielowy napisał: > Cham to a propos maniaka gouldy meir i mośka dajana? Odpowiedz Link
censorship Re: obawiam się że zgubiłem sens tego wątku 02.12.08, 09:50 A miał ten wątek jakiś sens? Odpowiedz Link
ryko Postępy postępu 02.12.08, 10:49 Sens sensem... postęp jest ważny !! Czyż to nie piękne, że można takiego np. kolejara nazywać chamem A paru innych Wuboli takimi np. wiejskimi głupkami Kofani, To naprawdę jest STYL !! Ten STYL mi się podoba Taaaaak nastąpiła wiekopomna zmiana Odpowiedz Link
map4 Re: Postępy postępu 02.12.08, 17:54 ryko napisał: > Czyż to nie piękne, że można takiego np. kolejara nazywać chamem Nie, to nie jest piękne. Oczywiście wolno się wyzywać na problem od strony prawnej patrząc. I to jest dla wolności wypowiedzi niesamowicie ważne. Zupełnie inna sprawa, co chcesz tym osiągnąć. Bo przyjaciela w kolejarzu na skutek tych wyzwisk na pewno nie znajdziesz. Odpowiedz Link
kolejar Re: Postępy postępu 03.12.08, 04:26 map4 napisał: > Zupełnie inna sprawa, co chcesz tym osiągnąć. Bo przyjaciela w kolejarzu na skutek tych wyzwisk na pewno nie znajdziesz. Przyjaciela we mnie Ryko nie znajdzie, ale coś jednak osiągnął - sprawił mi autentyczną przyjemność. Ach, ten Biłgoraj, Lublin, KUL, filozofia katolicka, bełty, nalewki... Czy, jak sugeruje Polo, Ryko też z Biłgoraja? Bo ja muszę sprawić Rykowi przykrość - ja tylko w 1/4 stamtąd, ale jednak! Odpowiedz Link