14.11.12, 10:40
zapraszam wszystkich
wtymsek.blox.pl/2012/11/czy-ktos-odmowi-powieszania-takiej-tabliczki-w.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka