grocholica
10.11.06, 23:06
tak sobie pomyślałam, że chyba ma spore szanse, bo tak go oplotkował Kurier
Raszyński, że chyba Iwicki musiał zacząć go poważnie traktować.
Śmieszy mnie analiza jego zeznania podatkowego, bo po pierwsze to wyśmiewają
się tam z niego jak można utrzymać rodzinę za 1200 złotych ,a przecież (choć
ten chyba tak biedny naprawdę nie jest) są tacy ludzie i nie są gorsi od
Iwickiego, a po drugie to kiedyś zwróciłam uwagę na zeznanie Iwickiego i on
poza wójtowaniem zarabia 20 tys rocznie, więc też nie za dużo. A przecież
ciągle pisze jaki on wybitny publicysta i muzyk.
A historia o wódce - jak z Super Ekspresu...
G.