Dodaj do ulubionych

Szanse Chmielewskiego

10.11.06, 23:06
tak sobie pomyślałam, że chyba ma spore szanse, bo tak go oplotkował Kurier
Raszyński, że chyba Iwicki musiał zacząć go poważnie traktować.

Śmieszy mnie analiza jego zeznania podatkowego, bo po pierwsze to wyśmiewają
się tam z niego jak można utrzymać rodzinę za 1200 złotych ,a przecież (choć
ten chyba tak biedny naprawdę nie jest) są tacy ludzie i nie są gorsi od
Iwickiego, a po drugie to kiedyś zwróciłam uwagę na zeznanie Iwickiego i on
poza wójtowaniem zarabia 20 tys rocznie, więc też nie za dużo. A przecież
ciągle pisze jaki on wybitny publicysta i muzyk.

A historia o wódce - jak z Super Ekspresu...

G.
Obserwuj wątek
    • fila31 Re: Szanse Chmielewskiego 10.11.06, 23:20
      mi się wydaje że chmielewski ma szanse bo cała walka się rozegra między iwickim
      i spolką a rajkowskim. choć będzie druga tura zapewne. zauwazyłem np. wszedzie
      zrywane są plakaty rajkowskiego iwicki i spolka zalozyl sprawe rajkowskiemu o
      ulotki. przegrał rajkowski a iwicki i spolka odrazu wysmarowali to w wyborczej
      i kurierze raszyńskim. ale jak chmiwlewski wygrał proces z iwickim to już sie
      nikt nie odwazyl tego upublicznić.
      tak jak napisałem wcześniej bandyci w krawatach.
      • wyborca113 Re: Szanse Chmielewskiego 10.11.06, 23:29
        jeśli CH wygra to IW założy sprawę o wprowadzanie wyborców w błąd ("sondaż
        wyborczy" na stronie komitetu) i mamy powtórkę wyborów
        • raszyniak Re: Szanse Chmielewskiego 23.11.06, 00:03
          wyborco113
          Skontaktuj się z j_aranowskim, ten może Ci powiedzieć bardzo dużo ciekawych
          rzeczy jak PI walczył z sondażem.
          • patrzacy.z.boku Re: Szanse Chmielewskiego 23.11.06, 18:15
            raszyniak napisał:

            > wyborco113
            > Skontaktuj się z j_aranowskim, ten może Ci powiedzieć bardzo dużo ciekawych
            > rzeczy jak PI walczył z sondażem.


            ------

            *fightera na misje....peaca please,peace plesae...
      • elementarz3 Re: Szanse Chmielewskiego 17.11.06, 01:33
        fila31 napisał:

        > mi się wydaje że chmielewski ma szanse bo cała walka się rozegra między
        iwickim
        >
        > i spolką a rajkowskim. choć będzie druga tura zapewne. zauwazyłem np.
        wszedzie
        > zrywane są plakaty rajkowskiego iwicki i spolka zalozyl sprawe rajkowskiemu o
        > ulotki. przegrał rajkowski a iwicki i spolka odrazu wysmarowali to w
        wyborczej
        > i kurierze raszyńskim. ale jak chmiwlewski wygrał proces z iwickim to już sie
        > nikt nie odwazyl tego upublicznić.
        > tak jak napisałem wcześniej bandyci w krawatach.


        nie droga filo31, raszyniaczek to upublicznił, ale odwrócił kota ogonem, gdyż
        napsiał, cutyję: "Informacja zawarta w ulotce IWo została źle odczytana......."
        ręce opadają, ten jego spin, we łbie się nie mieści!!!
    • patrzacy.z.boku Re: Szanse Chmielewskiego 10.11.06, 23:37
      wszystko zostalo przeze mnie przeczytane na tym forum...mieszkam w
      Raszynie,patrze na to co sie dzieje przez ostatnie 4 lata z boku i nie zabieram
      glosu...w pojedynke nic sie nie zdziala-czlowiek moze tylko popasc w
      depresje,ze nic nie moze poradzic,niczego zmienic,bo nie ma porozumienia...ale
      ciesze sie,ze sa w Raszynie odwazni ludzie,ktorzy chca zmienic to co nas otacza
      i choc niektorych ludzi nie zmienia-ale moze odsuna( z pomoca Wszystkich
      Żywych )ich z dala od Raszyna....wedlug mnie uzbieralo sie kilkanascie
      osob,ktore obecnie sa na "świeczniku" i ktore jeszcze wiele zlego moglyby
      zrobic pozostajac na swoich stanowiskach.zło rodzi jeszcze wieksze
      zlo..RASZYNIE RATUJ SIE!!!
    • muszka61 Re: Szanse Chmielewskiego 12.11.06, 19:50
      zgadzam sie z tobą,a to co napisała orzanowa jest ohydne, ale z drugiej strony
      wyszło na to, że chmielewski prowadzi działalność w szarej strefie, a przy tym
      facet ma odwagę startować na wójta - trzeba było pomyśleć i ujawnić wcześniej
      trochę dochodów... bo jego żona to chyba nie pracuje (wg ulotki)
      te wybory to chyba jednak wybór mniejszego zła, tylko które to jest?
      • elementarz3 Re: Szanse Chmielewskiego 17.11.06, 02:00
        muszka61 napisała:

        > zgadzam sie z tobą,a to co napisała orzanowa jest ohydne, ale z drugiej
        strony
        > wyszło na to, że chmielewski prowadzi działalność w szarej strefie, a przy
        tym
        >
        > facet ma odwagę startować na wójta - trzeba było pomyśleć i ujawnić wcześniej
        > trochę dochodów... bo jego żona to chyba nie pracuje (wg ulotki)
        > te wybory to chyba jednak wybór mniejszego zła, tylko które to jest?


        co to znaczy szara strefa?
        • muszka61 Re: Szanse Chmielewskiego 18.11.06, 17:31
          to chyba jasne, że jak się robi na szaro us lub inny zus- dziwię sie że pytasz
          o to przecież to bardzo powszechne w dobie nadmiernego fiskalizmu - ale mimo
          wszystko pozory trzeba zachowywać. Wiesz ja chmielewskiego o nic nie oskarżam
          opieram się tylko na kr bo bipów w necie nie chce mi się czytać
          • kabaniarz Re: Szanse Chmielewskiego 18.11.06, 20:17
            ojej opierać się na KR to nietakt, o szarej strefie można mówić jeśli ma się dowody, ja na ten nie mam, więc nei będę siał nieprawdy,

            muszka jeden aspekt jeszcze:
            PRZESTAŃ czytać KURWIER RASZYŃSKI, każda, ale to każda obiektywna osoba, powie Ci że to jednostronne, wyrwane psu z gardła opowiastki, trochę dystansusurprised
            • muszka61 Re: Szanse Chmielewskiego 19.11.06, 13:13
              wiesz chyba jednak poczytam sobie te nudne bipy i ci opowiem co w nich jest
              • muszka61 Re: Szanse Chmielewskiego 19.11.06, 22:42
                to co wypisuje orzanowa jeśli chodzi o dochody ch. się zgadza z tym co w bipie,
                choć jej wnioski są zbyt daleko idące, po prostu zdziwiła mnie ( i nie tylko
                mnie na tym forum)ich wysokość. ch. pewnie prowadzi ksiegowość w pakiecie firmy
                simple - więc jest czysty jak łza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka