Gość: ewa
IP: 192.168.1.* / *.klub.med.pl
31.08.01, 08:00
Wszystkim, którzy chcą się wybrać do Czarnogory - piekny kraj, udzielę różnych
informacji. Byłam 2 tyg. ,jeżdzilam po calej prawie Czarnogorze .Sporo
zobaczyłam.Chętnie podzielę się wrazeniami.