Dodaj do ulubionych

Czarnogóra

IP: 192.168.1.* / *.klub.med.pl 31.08.01, 08:00
Wszystkim, którzy chcą się wybrać do Czarnogory - piekny kraj, udzielę różnych
informacji. Byłam 2 tyg. ,jeżdzilam po calej prawie Czarnogorze .Sporo
zobaczyłam.Chętnie podzielę się wrazeniami.
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Re: Czarnogóra IP: *.kki.krakow.pl 31.08.01, 13:19
      Chętnie wymienię z Tobą wrażenia z pobytu w Czarnogórze,gdzie również spędziłem
      2 tygodnie.Oprócz całego wybrzeża poznałem także kanion Tary i góry
      Durmitor. Mój adres pawdux1@poczta.onet.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka