wolly75
15.04.07, 20:50
WITAM WSZYSTKICH.Własnie powiększyłem kolekcję o ETTER POMME ROYAL,RIGAZ
MELANAIS BLACK BALZAM 45%!KOSENKORVA VODKA 60%!!!!ALLBORG AQUAVIT
45%.Poszukuje TZUICY z Rumuni.Dodam że nie zbieram win oraz piwa,tylko
alkohole mocne.POZDROWIONKA.