Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Luzy w rst

    18.05.05, 18:39
    posiadam rst ctfree-t4, po przejechaniu 200km powstaly luzy po udaniu sie do
    serwisu powiedzieli ze to ejst luz roboczy czy to prawda??,
    Obserwuj wątek
      • Gość: Alonzo Re: Luzy w rst IP: s2.l:* / *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.05, 19:05
        Zalezy też jaki luz,lekkie luzy to w RST standard,powstają niedługo po
        rozdziewiczeniu i potem nie powiększają się zbytnio.
        Pozdrawiam.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka