Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rower wielko X miejski-szyny.kostka.krawęż.dziur y

    08.07.07, 16:26
    W nawiązaniu do równoległego tematu - góralXasfalt mam pytanie do znawców:
    czy jest taka opcja dostępna na rynku by do roweru tzw trakingowego bez amor
    można założyć opony "balonowe" wysokoprofilowe
    Taki mam zamiar zamówić u Krajka
    Obserwuj wątek
      • bombel25 Re: Rower wielko X miejski-szyny.kostka.krawęż.d 09.07.07, 23:14
        Bez problemu o ile rama i błotniki pozwolą ja używam 622-42 w starym wagancie.
        pozdro
        bombel
        • Gość: Slav4 Schwalbe Big Apple IP: 217.70.56.* 10.07.07, 06:54
          Najgrubsza ze znanych mi miejskich

          www.unibike.pl/sklep/product_info.php?products_id=1650

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka