Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kelly's Magic - POMOC potrzebna !!!

    11.07.03, 11:11
    Czy w/w rower jest dobry dla amatora.
    Przeznaczenie:
    - wypady po wszelakich wertepach (jura, lekkie górki ..., gdzie oczy poniosą)
    - ścieżki rowerowe jak nie mam czasu zaszyć się w dalsze rejony
    - w mieście.
    Co radzicie ???
    Póki co nie znam się jeszcze dobrze na sprzęcie rowerowym, na razie oglądam
    oferty i ... nie wiem co mam kupić !
    Obserwuj wątek
      • dokto Re: Kelly's Magic - POMOC potrzebna !!! 11.07.03, 17:08
        Od wiosny tego roku mój syn ujeżdza wlasnie w takim terenie Kellysa Quarz. Jest
        zadowolony, ja zresztą też bo jeszcze za nim nadążam.
        P.
      • rafbrz Re: Kelly's Magic - POMOC potrzebna !!! 15.07.03, 11:26
        jeśli chodzi o markę KEELYS to polecam w ciemno,
        rower magic używa moja żona (no i ja czasami) i smiało powiem, że jest cięzki
        do zajechania - jazda na nim należ do przyjemności (nie ma agresywnych opon -
        doskonale spisuje sie na asfalcie i nieźle radzi sobie w terenie), W tej cenie
        jest jedna z lepszych propozycjii - a jaki wygląd....

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka