tawananna 20.08.02, 20:18 Jak piszę się wyraz wymawiany jako [włala]. Sama napisałabym chyba "voila". Prosze o pomoc. - Tawananna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jazzek62 Re: Pisownia 21.08.02, 10:15 Pamięć mi sygnalizuje kreseczkę nad 'a'. Lecz czy nie lepiej zamiast 'wuala' powiedzieć 'no proszę'? :) Odpowiedz Link Zgłoś