20.08.02, 20:18
Jak piszę się wyraz wymawiany jako [włala]. Sama napisałabym chyba "voila".
Prosze o pomoc. -
Tawananna
Obserwuj wątek
    • jazzek62 Re: Pisownia 21.08.02, 10:15
      Pamięć mi sygnalizuje kreseczkę nad 'a'. Lecz czy nie lepiej zamiast 'wuala'
      powiedzieć 'no proszę'? :)
    • teresa.kruszona Re: Pisownia 22.08.02, 17:45
      Voilà!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka