mdsa 09.12.06, 09:20 Zapraszamy na nasz czat Emeryci i Renciści: czat.skracaj.pl/ a w wolnym czasie na naszą stronę Internetową: emeryci.skracaj.pl/ . Czat jest najczęściej czynny w godzinach wieczornych. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa553 Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 17:20 nie bardzo mi sie udaje wejsc na czat(((( strona do ktorej prowadzi Twoj link jest strona na ktorej sie rejestruje. Jestem juz zarejestrowana, dostalam potwierdzenie mailem, ale jak teraz wejsc na ten czat? moze podasz jakis lepszy link? Odpowiedz Link
mdsa Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:01 Nie bardzo wiem, czemu Ewo nie możesz wejść na nasz czat? Mnie wystarczy ze kliknę w link, który podaje i wchodzę. Jeszcze raz podaje liki na czat: czat-emerytow.skracaj.pl/ czat.skracaj.pl/ www.polchat.pl/chat/?room=Emeryci+i+Rencisci Linki na naszą stronę Internetową: republika.pl/emeryci_i_rencisci/ karyssa.skracaj.pl/ emeryci.skracaj.pl/ . Jeśli klikniesz w link i nic to nie da to szukaj nas na Polchacie w dziale Towarzyskie/Rówieśnicy pokoik ma nazwę Emeryci i Rencisci. Pozdrawiam i zapraszam. Odpowiedz Link
pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:34 Weszlam, tymczasowo sie zalogowalam i od razu moja wypowiedz sie pokazala. Wklejam stronke z czatem, choc nie jestem pewna ze wyjdzie to co pisalam jako "Anka". Chcialam tylko sprobowac, bo na czat z zasady nie wchode. www.polchat.pl/chat/?room=Emeryci+i+Rencisci Odpowiedz Link
pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:38 Druga proba wklejenia innej stronki. Ci "emeryci i rencisci" sa nieco od nas mlodsi ... www.polchat.pl/index.php?option=new_room&task=newroom Odpowiedz Link
pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:45 Tam odpowiada jakis automat o nazwie pomocnik_janka, ktory za kazdyn razem wita tymi samymi slowami ... drugim razem wystapilam jako Sofia. Odpowiedz Link
kalesonyzony Re:potrzebowski zaprasza 10.12.06, 20:05 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44726&w=53676273&a=53706633 Odpowiedz Link
ewa553 Re: Czat Emeryci i Renciści 10.12.06, 22:53 no niestety, u mnie to nie funkcjonuje. Pokazuje sie strona na ktorej jest iksik, ktory normalnie po kliknieciu otwiera strone. Ale u mnie nic sie nie otwiera(((( domyslam sie, ze musialabym cos zainstalowac czego nie mam. No trudno, nie pogadam sobie... Odpowiedz Link
pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 10.12.06, 23:54 Nie masz czego zalowac, ewa ... Przed chwila bylo na czacie 6 osob, ale tak "dretwej mowy" od dawna nie czytalam ... Odpowiedz Link
odin-2 Czat Emeryci i Renciści oraz Polsko-Polonijne ... 11.12.06, 08:48 ..forum forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44851 Odpowiedz Link
breston Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 14:38 dziekuje za zaproszenie ,bardzo ,tylko po co zaproszenie skoro na wstepie zaraz po wejsciu dostaje informacje "OPUSZCZASZ POKOJ"-ZOSTALES WYPROSZONY Z POKOJU - ADMINSTRATOR. moze mialabym zal ,gdybym byla niegrzeczna(nie zdarza mi sie to) lub cos napisala niezgodnego z myslami innych ? Ale ani slowa nie napisalam . No mile zaproszenie skonczylo sie niemilymi wspomnieniami .Pozdrawiam Marta Breston.-Administratora szczegolnie ,bo wlasnie On mnie utwierdzil,ze staruszkowie potrafia byc bardziej niekulturalni od mlodziezy-no przeciez skads te wzorce czerpia..no nie? Mdsa no coz ? jestem zniesmaczona . Odpowiedz Link
kalesonyzony Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 15:07 Pani Breston, czy to wiadomo dzisiaj kto wyrzuca? Moze to dzieci wlasnie sobie obciach z wapniakow robia? Odpowiedz Link
breston Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 15:43 moze i tak jest ...no coz ? moze nie bylam zalogowana na stalym nick'u? nie znam tego czatu ..sprobuje sie zarejestrowac .moze administrator tego wlasnie odemnie wymaga? zobacze.Pozdrawiam Cie Kalesonyzony(no nie podoba mi sie Twoj nick) Odpowiedz Link
breston Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 15:51 no tak !!! wlasnie o ten nick niezarejestrowany "bieglo" caly czas ..caluski dla administratora Odpowiedz Link
pia.ed Mile powitanie i niemile wyproszenie ... 11.12.06, 16:07 Jakie szczescie, ze nigdy nie doszlam dalej niz powitania przez "pana Janka" cytatem z Kochanowskiego ... bo mialabym caly dzien zepsuty! Zalogowac sie nigdy nie probowalam, wchodzilam zawsze na tymczasowy nick. Pozdrawiam PS Marta, zapewniam Cie ze nic nie stracilas nie mogac wejsc na ten czat ... breston napisał: dziekuje za zaproszenie ,bardzo ,tylko po co zaproszenie skoro na wstepie zaraz > > po wejsciu dostaje informacje "OPUSZCZASZ POKOJ"-ZOSTALES WYPROSZONY Z POKOJU - > ADMINSTRATOR. moze mialabym zal ,gdybym byla niegrzeczna(nie zdarza mi sie to) > lub cos napisala niezgodnego z myslami innych ? Ale ani slowa nie napisalam . > No mile zaproszenie skonczylo sie niemilymi wspomnieniami .Pozdrawiam Marta > Breston.-Administratora szczegolnie ,bo wlasnie On mnie utwierdzil,ze > staruszkowie potrafia byc bardziej niekulturalni od mlodziezy-no przeciez skads > > te wzorce czerpia..no nie? Mdsa no coz ? jestem zniesmaczona . Odpowiedz Link
grenka1 Re: Mile powitanie i niemile wyproszenie ... 11.12.06, 19:04 Czacić Wam się chce, a tu święta niedaleko!!! Odpowiedz Link
mdsa Re: Zapoznaj się z regulaminem 11.12.06, 19:35 Zapoznaj się z regulaminem: www.polchat.pl/component/option,com_supportcenter/Itemid,41/task,kb_searc h/wkID,2/ Potem zapoznaj sie z wewnetrznym regulaminem pokoiku. Odpowiedz Link