Dodaj do ulubionych

Czat Emeryci i Renciści

09.12.06, 09:20
Zapraszamy na nasz czat Emeryci i Renciści: czat.skracaj.pl/ a w
wolnym czasie na naszą stronę Internetową: emeryci.skracaj.pl/ . Czat
jest najczęściej czynny w godzinach wieczornych.
Obserwuj wątek
    • ewa553 Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 17:20
      nie bardzo mi sie udaje wejsc na czatsad(((( strona do ktorej prowadzi Twoj link
      jest strona na ktorej sie rejestruje. Jestem juz zarejestrowana, dostalam
      potwierdzenie mailem, ale jak teraz wejsc na ten czat? moze podasz jakis lepszy
      link?
      • mdsa Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:01
        Nie bardzo wiem, czemu Ewo nie możesz wejść na nasz czat? Mnie wystarczy ze
        kliknę w link, który podaje i wchodzę. Jeszcze raz podaje liki na czat:
        czat-emerytow.skracaj.pl/ czat.skracaj.pl/
        www.polchat.pl/chat/?room=Emeryci+i+Rencisci Linki na naszą stronę
        Internetową: republika.pl/emeryci_i_rencisci/
        karyssa.skracaj.pl/ emeryci.skracaj.pl/ . Jeśli klikniesz w
        link i nic to nie da to szukaj nas na Polchacie w dziale Towarzyskie/Rówieśnicy
        pokoik ma nazwę Emeryci i Rencisci. Pozdrawiam i zapraszam.
        • pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:34
          Weszlam, tymczasowo sie zalogowalam i od razu moja wypowiedz sie pokazala.
          Wklejam stronke z czatem, choc nie jestem pewna ze wyjdzie to co pisalam
          jako "Anka".
          Chcialam tylko sprobowac, bo na czat z zasady nie wchode.

          www.polchat.pl/chat/?room=Emeryci+i+Rencisci
          • pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:38
            Druga proba wklejenia innej stronki. Ci "emeryci i rencisci" sa nieco od nas
            mlodsi ...
            www.polchat.pl/index.php?option=new_room&task=newroom
            • pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 09.12.06, 19:45
              Tam odpowiada jakis automat o nazwie pomocnik_janka, ktory za kazdyn razem
              wita tymi samymi slowami ... drugim razem wystapilam jako Sofia.
              • kalesonyzony Re:potrzebowski zaprasza 10.12.06, 20:05
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44726&w=53676273&a=53706633
    • ewa553 Re: Czat Emeryci i Renciści 10.12.06, 22:53
      no niestety, u mnie to nie funkcjonuje. Pokazuje sie strona na ktorej jest
      iksik, ktory normalnie po kliknieciu otwiera strone. Ale u mnie nic sie nie
      otwierasad(((( domyslam sie, ze musialabym cos zainstalowac czego nie mam. No
      trudno, nie pogadam sobie...
      • pia.ed Re: Czat Emeryci i Renciści 10.12.06, 23:54
        Nie masz czego zalowac, ewa ...

        Przed chwila bylo na czacie 6 osob, ale tak "dretwej mowy" od dawna
        nie czytalam ...
    • odin-2 Czat Emeryci i Renciści oraz Polsko-Polonijne ... 11.12.06, 08:48
      ..forum



      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44851
    • breston Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 14:38
      dziekuje za zaproszenie ,bardzo ,tylko po co zaproszenie skoro na wstepie zaraz
      po wejsciu dostaje informacje "OPUSZCZASZ POKOJ"-ZOSTALES WYPROSZONY Z POKOJU -
      ADMINSTRATOR. moze mialabym zal ,gdybym byla niegrzeczna(nie zdarza mi sie to)
      lub cos napisala niezgodnego z myslami innych ? Ale ani slowa nie napisalam .
      No mile zaproszenie skonczylo sie niemilymi wspomnieniami .Pozdrawiam Marta
      Breston.-Administratora szczegolnie ,bo wlasnie On mnie utwierdzil,ze
      staruszkowie potrafia byc bardziej niekulturalni od mlodziezy-no przeciez skads
      te wzorce czerpia..no nie? Mdsa no coz ? jestem zniesmaczona .
      • kalesonyzony Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 15:07
        Pani Breston, czy to wiadomo dzisiaj kto wyrzuca? Moze to dzieci wlasnie sobie
        obciach z wapniakow robia?
        • breston Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 15:43
          moze i tak jest ...no coz ? moze nie bylam zalogowana na stalym nick'u? nie
          znam tego czatu ..sprobuje sie zarejestrowac .moze administrator tego wlasnie
          odemnie wymaga? zobacze.Pozdrawiam Cie Kalesonyzony(no nie podoba mi sie Twoj
          nick)
        • breston Re: Czat Emeryci i Renciści 11.12.06, 15:51
          no tak !!! wlasnie o ten nick niezarejestrowany "bieglo" caly czas ..caluski
          dla administratora smile
      • pia.ed Mile powitanie i niemile wyproszenie ... 11.12.06, 16:07
        Jakie szczescie, ze nigdy nie doszlam dalej niz powitania przez "pana Janka"
        cytatem z Kochanowskiego ... bo mialabym caly dzien zepsuty!
        Zalogowac sie nigdy nie probowalam, wchodzilam zawsze na tymczasowy nick.
        Pozdrawiam

        PS Marta, zapewniam Cie ze nic nie stracilas nie mogac wejsc na ten czat ...



        breston napisał:
        dziekuje za zaproszenie ,bardzo ,tylko po co zaproszenie skoro na wstepie zaraz
        >
        > po wejsciu dostaje informacje "OPUSZCZASZ POKOJ"-ZOSTALES WYPROSZONY Z
        POKOJU -
        > ADMINSTRATOR. moze mialabym zal ,gdybym byla niegrzeczna(nie zdarza mi sie to)
        > lub cos napisala niezgodnego z myslami innych ? Ale ani slowa nie napisalam .
        > No mile zaproszenie skonczylo sie niemilymi wspomnieniami .Pozdrawiam Marta
        > Breston.-Administratora szczegolnie ,bo wlasnie On mnie utwierdzil,ze
        > staruszkowie potrafia byc bardziej niekulturalni od mlodziezy-no przeciez
        skads
        >
        > te wzorce czerpia..no nie? Mdsa no coz ? jestem zniesmaczona .
        • grenka1 Re: Mile powitanie i niemile wyproszenie ... 11.12.06, 19:04
          Czacić Wam się chce, a tu święta niedaleko!!!
        • mdsa Re: Zapoznaj się z regulaminem 11.12.06, 19:35
          Zapoznaj się z regulaminem:
          www.polchat.pl/component/option,com_supportcenter/Itemid,41/task,kb_searc
          h/wkID,2/
          Potem zapoznaj sie z wewnetrznym regulaminem pokoiku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka