Dodaj do ulubionych

Wyfrunelo mi dziecie

26.09.22, 13:22

No na uniwerek polecialo i tak jakos mi dziwnie, ze nie wpadnie po lekcjach na obiad i komunikacja to jedynie przez telefon... :-(

Z drugiej strony - koniec ograniczenia wyjazdow do ferii szkolnych - witajcie tanie bilety :-)
Obserwuj wątek
    • aniaheasley Re: Wyfrunelo mi dziecie 27.09.22, 10:38
      Zycie. Moje najstarsze wyfrunelo, po czterech latach przyfrunelo z powrotem, wyfrunelo na rok, przyfrunelo, wyfrunelo na poltora roku, przyfrunelo i na razie siedzi od roku.
      Srednie wyfrunelo rok temu, ale przyfruwalo na miesiac na Christmas, miesiac na Easter i 3 miesiace w lecie. Plus na kilka niespodziankowych weekendow :)
      Dasz rade!
    • niyaa Re: Wyfrunelo mi dziecie 03.10.22, 10:04
      Przezywalam to w zeszlym roku... Jak mi syn oznajmil ktora oferte na studia bierze to sie rozplakalam 😂 tak jak I mlodziez z jego klasy online 😂 oni plakal I ze nie dostali oferty a ja ze moj syn dostal 🤣
      Pojechal za inna wyspe, Sam... Nawet nie chcial zebym go odwiozla-wolal pieniadze ktore wydalabym na ta podroz...
      Po roku I 3 wizytach w domu, z czego ostatnia trwala miesiac, az miesiac! Namyslilam sie ze jak bardzo go kocham I gadam przez tel niemal codziennie tak miesiac w domu to za dlugo 🤣 2tyg to tak ok I czekam az nastepny syn sobie pojedzie w swiat🤣

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka