paola_k2
23.06.07, 17:56
Od wczoraj mala (12 miesiecy) ma goraczke okolo 38.5. Podalam jej Calpol.
Temperatura spadla do 37.8. Dzis znow goraczka wysoka (ponad 38). Innych
objawow nie ma. Jedyne co mnie martwi, ze coreczka nie chce jesc. Tylko mleko
pije, ewentualnie z kleikiem. Poza tym jest w dobrym nastroju, usmiechnieta.
Nie mam doswiadczenia bo to pierwsza choroba malej. Czy powinnam jeszcze cos
zrobic? Czy w poniedzialek isc do lekarza?