Gość: lokiju IP: *.tktelekom.pl 16.11.07, 22:14 witam roczek minoł i zaczynamy wszystko od poczaku,jak tam nasze prady dadza nam troszke sniegu w europii czy tylko mozemy liczyc na Iwana.pozdrowienia ! lokiju Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skyddad Re: do skyddad 17.11.07, 11:57 Witaj Lokiju, Wtym roku piszemy o pogodzie w poscie pod tytulem "Kiedy snieg?" forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=380&w=71661163 Sniegu nigdy nie bedzie jak mroz niechwyci siarczysty choc dla dzisiejszych armatek wystarczy tylko -0.5C To i tak uciechy z takiego podkladu niebedzie naprawde potrzeba minus 10 gradusow aby ziemie zimniczka potraktowano uczcziwie wtedy sniezek lezal bedzie dlugo i posluznie sluzyl jako dywan dla Twoich niebezpiecznych ale zdrowych uciech. Pzdr.Sky. Odpowiedz Link Zgłoś
skyddad Re: do skyddad 17.11.07, 14:42 Lokiju; Konkrety; fotoforum.gazeta.pl/72,2,859,52576332,72134726.html?t=1195306860643 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gwyn Re: do skyddad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.07, 01:25 uzgadniając zeznania... dla armatek wcale nie trzeba temperatur ujemnych... mozna sypac sniegiem i w plusie... tyle ze koszta sa znaczace... a normalnie.. dla przenosnych - kolo -3 dla lanc - -7 chyba ze stosujesz wspomagacze do wody.. pozdr Gwyn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filomena1 Re: do skyddad IP: *.62-81.cust.bluewin.ch 18.11.07, 10:15 u mnie jest juz 3 dobe -8 i niebieskie niebo. Widzę przez okno jak armatki pracuja dzie i noc. albowiem rozchodzi się nad nimi mała jakby chmura dymu. a śnieg chrupi i chrzęści i ja to szalenie lubię. Pozdro Fil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muchor będzie nieco cieplej... IP: *.multimo.gtsenergis.pl 18.11.07, 12:21 No niestety, coś się zmienia nam prognoza na najbliższy tydzień-dwa. Dmuchnie ciepłem z południa, do Szwecji to ciepełko nie dojdzie, ale w Alpy i Karpaty - jak najbardziej. Widać to np. na www.wetterzentrale.de/pics/avnpanel2.html - zimno cofa się na północ i na wschód. Ale miejmy nadzieję, że w górach śnieg się nie stopi - jeżeli to będzie słoneczny wyż, to raczej będzie taka pogoda marcowa. Gorszy byłby ciepły i wilgotny niż znad Atlantyku, bo by nam deszcz zmył ten śnieg który spadł. Natomiast co będzie później, no to na razie trudno powiedzieć. Chętnie wierzę w te Skyddadowe pożerane dziewice na Pacyfiku które mają nam przynieść zimę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
skyddad Re: będzie nieco cieplej... 18.11.07, 22:07 Muchor musze Ciebie zmartwic,w tej chwili cieplo ruszylo na Grenalandie , tam gdzie wczoraj bylo -30 do -40C dzisiaj teraz jest juz -1C do -10C cale cieplo poszlo na biegun i na Nowa Ziemie i poznije dobija sie do Syberi i jezlei pojdzie tym kanaölem to za pare dni mapka bedzie sie zgadzala to co mowisz. Unas tutaj na poludniu w dalszym ciagi jest +11C rowno od paru dni. Pzdr.Sky. Odpowiedz Link Zgłoś