Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    do skyddad

    IP: *.tktelekom.pl 16.11.07, 22:14
    witam roczek minoł i zaczynamy wszystko od poczaku,jak tam nasze
    prady dadza nam troszke sniegu w europii czy tylko mozemy liczyc na
    Iwana.pozdrowienia !
    lokiju
    Obserwuj wątek
      • skyddad Re: do skyddad 17.11.07, 11:57
        Witaj Lokiju,
        Wtym roku piszemy o pogodzie w poscie pod tytulem "Kiedy snieg?"
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=380&w=71661163
        Sniegu nigdy nie bedzie
        jak mroz niechwyci siarczysty
        choc dla dzisiejszych armatek
        wystarczy tylko -0.5C
        To i tak uciechy z takiego podkladu niebedzie
        naprawde potrzeba minus 10 gradusow
        aby ziemie zimniczka
        potraktowano uczcziwie
        wtedy sniezek lezal bedzie
        dlugo i posluznie
        sluzyl jako dywan dla Twoich
        niebezpiecznych ale zdrowych
        uciech.
        Pzdr.Sky.
        • skyddad Re: do skyddad 17.11.07, 14:42
          Lokiju;
          Konkrety;
          fotoforum.gazeta.pl/72,2,859,52576332,72134726.html?t=1195306860643
          • Gość: Gwyn Re: do skyddad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.07, 01:25
            uzgadniając zeznania...

            dla armatek wcale nie trzeba temperatur ujemnych...
            mozna sypac sniegiem i w plusie...
            tyle ze koszta sa znaczace...

            a normalnie..
            dla przenosnych - kolo -3
            dla lanc - -7
            chyba ze stosujesz wspomagacze do wody..

            pozdr
            Gwyn
            • Gość: Filomena1 Re: do skyddad IP: *.62-81.cust.bluewin.ch 18.11.07, 10:15
              u mnie jest juz 3 dobe -8 i niebieskie niebo. Widzę przez okno jak armatki
              pracuja dzie i noc. albowiem rozchodzi się nad nimi mała jakby chmura dymu.
              a śnieg chrupi i chrzęści i ja to szalenie lubię.
              Pozdro
              Fil.
              • Gość: Muchor będzie nieco cieplej... IP: *.multimo.gtsenergis.pl 18.11.07, 12:21
                No niestety, coś się zmienia nam prognoza na najbliższy tydzień-dwa. Dmuchnie
                ciepłem z południa, do Szwecji to ciepełko nie dojdzie, ale w Alpy i Karpaty -
                jak najbardziej.

                Widać to np. na www.wetterzentrale.de/pics/avnpanel2.html - zimno cofa
                się na północ i na wschód. Ale miejmy nadzieję, że w górach śnieg się nie stopi
                - jeżeli to będzie słoneczny wyż, to raczej będzie taka pogoda marcowa. Gorszy
                byłby ciepły i wilgotny niż znad Atlantyku, bo by nam deszcz zmył ten śnieg
                który spadł.

                Natomiast co będzie później, no to na razie trudno powiedzieć. Chętnie wierzę w
                te Skyddadowe pożerane dziewice na Pacyfiku które mają nam przynieść zimę :-)
                • skyddad Re: będzie nieco cieplej... 18.11.07, 22:07
                  Muchor musze Ciebie zmartwic,w tej chwili cieplo ruszylo na Grenalandie ,
                  tam gdzie wczoraj bylo -30 do -40C dzisiaj teraz jest juz -1C do -10C cale
                  cieplo poszlo na biegun i na Nowa Ziemie i poznije dobija sie do Syberi i jezlei
                  pojdzie tym kanaölem to za pare dni mapka bedzie sie zgadzala to co mowisz.
                  Unas tutaj na poludniu w dalszym ciagi jest +11C rowno od paru dni.
                  Pzdr.Sky.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka