Dodaj do ulubionych

Plazma czy LCD??

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 07:58
jestem na etapie kupowania telewizora. Bardziej przychylałbym się do plazmy,
ale interesujące wydają mi się telewizory LCD. Pomóżcie mi wybrać co jest
lepsze!? Z góry dziękuję;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Keisub Re: Plazma czy LCD?? IP: *.adsl.inetia.pl 11.11.06, 21:14
      Ja tez prosze o fachowa rade, podajcie plusy i minusy tych telewizorow, wielkie
      dzieki i pozdrawiam
      • Gość: Jacek Re: Plazma czy LCD?? IP: *.nycmny.east.verizon.net 13.11.06, 03:12
        Rada w telegraficznym skrocie:

        Chcesz kupic ok. 32-36 cali - kup LCD. Chcesz kupic > 36" - plazma.

        Roznice - cena, kat widzenia, zywotnosc "ekranu", pobor energii. Pierwsze 3
        cechy nalezy rozpatrywac w zaleznosci od modelu. Pobor energii - a co za tym
        idzie ilosc wydzielanego ciepla - zdecydowanie wyzszy w plazmach.

        Pozdrawiam,
        Jacek
    • Gość: niki Re: Plazma czy LCD?? IP: 80.54.171.* 21.11.06, 23:27
      LCD są lepsze. A le od grudnia przyszłego roku mają się ukazać telewizory
      laserowe.Może lepiej zaczekać?
      • mru-mru1 Re: Plazma czy LCD?? 23.11.06, 20:11
        Gość portalu: niki napisał(a):

        > LCD są lepsze. A le od grudnia przyszłego roku mają się ukazać telewizory
        > laserowe.Może lepiej zaczekać?

        Rozumując w ten sposób nic nie dałoby sie kupic bo zawsze kiedyś pokaże się coś
        nowszego i lepszego
      • nightmaress Re: Plazma czy LCD?? 06.12.06, 22:12
        > LCD są lepsze.

        A na czym ta "lepszosc" polega, jesli mozna wiedziec?
    • Gość: niki Re: Plazma czy LCD?? IP: 80.54.171.* 25.11.06, 21:15
      To było pół żartem pół serio. Ale ja też się oglądam za nowym i tak się
      zastanawiam nad tym najnowszym.
    • net_friend Re: Plazma czy LCD?? 04.12.06, 20:25
      Przeszukaj to forum w dziale 'Co kupic':
      www.elektroda.pl/rtvforum/topic1398-150.html
      A tu cala teoria: www.tomshardware.pl/display/20050309/index.html
      serwisy.gazeta.pl/logo/1,66910,3069758.html
    • Gość: newman Re: Plazma czy LCD?? IP: *.centertel.pl 12.12.06, 09:33
      Kup ten którego obraz bardziej ci sie podoba. Nie bedziesz miec potem żalu do
      innych. Zdania są bardzo podzielone. Ale nie zapominaj o jednym: jesli chcesz
      mieć telewizje HD to kup tylko sprzet oznaczony logo "HD full". Cała reszta to
      przejściówki. Tylko te koszty ....
      • Gość: qq Re: Plazma czy LCD?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 09:56
        Telewizja hd to daleka przyszłosć. Na początku w tym systemie bedą nadawane
        tylko sporadycznie niektóre programy. Sprzęt do studia jest tak drogi, że miną
        lata zanim całkowicie przejdziemy na tę technologię. Zanim to następi kupiony
        dziś telewizor już Ci się znudzi. POza tym najtańszy tv z hd kosztuje 4700zł,
        potem długo długo nic i zaczyna się półka 7000zł i wzwyż. Tak więc my
        zdecydowaliśmy się na plazmę 42 cale no name- sprawuje sie świetnie, obraz
        piękny, działa bez zarzutu- wygląda całkiem ładnie- kosztowała niecałe 3000zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka