Gość: mietka IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.16, 20:44 Witam, poszukuje opinii o hotelu Elba Lucia Sport & Suite na Fuercie. Planuję wyskoczyć tam na krótki wypoczynek na koniec kwietnia i widze dobre oferty w jednym z biur. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zjawa1 Re: Elba Lucia Sport & Suite szukam opinii :) 04.04.16, 22:45 W prawdzie nie byłam w tym hotelu, ale przeglądałam go teraz. Fuerte znam bardzo dobrze i często tam jestem. Widzę, że Tui ma go w swej ofercie... Jak na taki hotel, to tragicznie wysoka cena! Nie dość, że hotel ogólnie nie za ciekawy to 4 km do plazy. Rejon też wg. mnie nie jest rejonem najładniejszym na wyspie. Ale to jest moja subiektywna opinia. Poszukaj może innego hotelu z innym biurem. Odpowiedz Link Zgłoś
zjawa1 Re: Elba Lucia Sport & Suite szukam opinii :) 04.04.16, 23:01 Zobacz sobie takie hotele( sprawdzałam ceny, bardzo atrakcyjne, niewiele drożej od lastu z Elba lucia. Hotel SBH Jandia Resort, Hotel R2 Rio Calma. Wejdz na lasty itaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietka Re: Elba Lucia Sport & Suite szukam opinii :) IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.16, 20:44 No nie wiem czy taka wysoka, w Rainbow maja go za niecałe 2 tysiące w lastach... Ale dlaczego nie za ciekawy? Na Tripadvisor widze właśnie dobre opinie typu "lovely & clean"... A co masz na mysli mówiąc o regionie, jaki inny polecasz? Odpowiedz Link Zgłoś
renia266 Re: Elba Lucia Sport & Suite szukam opinii :) 06.04.16, 00:24 Hotel jest bardzo słabo położony stąd pewnie niska cena. Ze świeżych informacji jednak wynika ze jest po remoncie wiec moze stad dobre opinie. ja polecam z tańszych budżetowych hoteli albo las Marismas w Corralejo na północy albo Jandia Resort na południu. Byłam w tym pierwszym, widziałam przejazdem ten drugi i wybieram sie do Jandia jesienią. oba maja dobre położenie i ogólnie dobre opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
zjawa1 Mietka 07.04.16, 18:25 Jeśli już wybrałaś Fuerte, czyli najpiękniejszą wyspę na kanarach, jeśli chodzi o plaże, to bądź przy tej plaży! Nie opłaca się kupować hotelu za 2 tys z lastu, który ma 4 kilometry do plaży. W dodatku jak na mój zmysł( a bardzo często podróżuje) hotel średni. Dlatego lepiej dopłacić niecałe 100 zł więcej od osoby i kupić coś lepszego. Wg. mnie najpiękniejsze plaże i widoki znajdują się na południu wyspy!! Nie bez powodu kolejny raz będąc na Fuercie wybieram rejon, mój ukochany i najpiękniejszy Costa Calma. Jandia też jest śliczna. Uwierz mi, te plaże wyglądają prawie jak plaże z Karaibów! Pozostałe na wyspie przypominają, plaże np. z południa Włoch czy z Grecji. Ogólnie nic nowego. Na zachętę przesyłam Ci widoczki z okolic Costa Calma, śliczna plaża Sotavento, www.holidaycheck.pl/pi/f5443912-0723-3ab3-ac89-14f1bc694e31. Odpowiedz Link Zgłoś
zjawa1 Re: Mietka 07.04.16, 18:29 Podaje link, mam nadzieje, że wpisze się..Pooglądaj sobie. Jak się nie uda linku otworzyć, po prostu wpisz nazwę plaży w Google i podziwiaj:) www.holidaycheck.pl/pm/f5443912-0723-3ab3-ac89-14f1bc694e31/-/m/picture?mediaOrder=4&action=detail&detailPage=5#detailView Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietka Re: Mietka IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.16, 14:57 Dziękuję! Faktycznie Jandia wygląda cudnie, szukałam na stronie R wypoczynku w tej cześci wyspy i znlazłam dwa całkiem przyjemne hotele. Jestem teraz bliżej decyzji do co nich, dzieki bardzo za ukierunkowanie! Odpowiedz Link Zgłoś