Dodaj do ulubionych

Odpowiedzi do części humanistycznej testu gimna...

IP: *.digimer.pl / 10.10.10.* 08.05.03, 22:02
DZIEKI! MOGLISCIE JE PODAC W WYRAZNIEJSZYM MIEJSCU BO OD GODZINY
WSZYSCY CZEKAJA :D

MAJ(K)
gda
Obserwuj wątek
    • Gość: Ka,il Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.przemysl.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:02
      czekalem 1 godzine na odpowiedzi
    • Gość: ububek Dramat...... IP: *.crowley.pl 08.05.03, 22:08
      Zalamanie nerwowe... myslalem ze bedzie lepiej, a tu BOOM!!
      Buhaha dramat... i co ja teraz zrobie? Zawodowka? ....
      To niesprawiedliwe! W tamtym roku test byl latwiejszy
      • Gość: Izzo Re: Dramat......?? ŻADEN DRAMAT! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.03, 22:23
        Coooo?? Przecież to był banał! No co wy ludzie hehehe przecież
        to był tak lajtowy test jak chyba nigdy!
        • Gość: justyMka Re: Dramat......?? ŻADEN DRAMAT! IP: *.stalowa.sdi.tpnet.pl 09.05.03, 12:40
          A ja uwazam ze w 13 powinno byc C i cio mi na to odpowiecie??
          hehe
      • Gość: Adrian Re: Dramat...... IP: *.slawa-slaska.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:39
        Gość portalu: ububek napisał(a):
        > To niesprawiedliwe! W tamtym roku test byl latwiejszy
        Nie był łatwiejszy, były inne pytania. Testy sa układane zawsze
        na tym samym poziomie ! Mozliwe, że w tamten test zawierał
        pytania które lepiej rozumiałes i dlatego dla Ciebie były
        łatwiejsze. Jednak nie zmienia to faktu, że dobre przygotowanie
        do testu sprawiło by, że i ten byłby dla Ciebie fraszką :)
        btw. test to nie wszystko, nie zalamuj sie. Oni biora pod uwage
        równiez oceny przy podaniach, bo ten jeden test można zawalić
        np. ktoś miał zły dzień, albo niezbyt dobrze czuł się w tej
        tematyce. Każde Liceum przyjmie osoby z średnią ocen 5,9 ,
        które startowały w olimpiadach i zajęły wysokie pozycje ...
        nawet jeśli te osoby zdobyły 10 punktów [dziwny traf,ale mogło
        sie zdarzyć]
        • Gość: oshii Re: Dramat...... IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:50
          co wy ludzie.......sam test zamkniety byl banalny.....zreszta
          charakterystyka i podanie tesh (tylko dlatego ze jestem noga z
          polaka bede mial okolo 35 punktow - to nie jest zle, choc zawsze
          moglo byc lepiej)
          No, jutro przyrodniczy i wreszcie koniec tej szopki....
          • Gość: aaswan Re: Dramat...... IP: *.herc.net.pl 09.05.03, 07:52
            ja licze na 37, chcialem 40, no ale sie nie uda... wiecie, ze u
            nas w szkole pelno ludu pomylilo sie pisszac rozprawke o
            pisarzach, a nie jakiejs postaci z ksiazki.
    • Gość: Ifoo Co Wy dopiero rozwiazywaliscie ten test?! IP: *.tkb.net.pl 08.05.03, 22:09
      Co Wy dopiero rozwiazywaliscie ten test?! Od 21 czekalem na
      odp...:/
    • Gość: BYSTRY Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.tkdami.net / 172.17.0.* 08.05.03, 22:12
      HEHEHE po 4 godzinach czekania wreszcie sie dowiedzialem tego co wiedzialem po
      napisanu testu (tylko ze pyt sie nie zgadzaja bo myslalem 13-te skopalem a tak
      naprawde to piąte mam zle:P ). Nie byl taki trudny ten test i licze na 35-40
      ptk :)
      pozdro all
      zycze powodzenia jutro
      PS. Mam nadzieje ze jutro sie postaracie wyrobic z godzina (tzn. z
      odpowiedziami)
      • Gość: MORFEO Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: 80.51.243.* 08.05.03, 22:19
        Qrde wiecie czy moze piate jest zle tu napisane??? Bo mi sie
        wydawalo ze 13 mam zle a mam i 5 i 13 :p mi sie wydaje ze w 5
        jest A. Jezeli ktos pamieta niech mi przypomnie!!PlisSSSsssss
        • Gość: gosia Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.tkdami.net 08.05.03, 23:52
          piate jest dobrze bo ja też zaznaczyłam c :))
    • Gość: Ronin Re: Jest dobrze !!! IP: 62.233.216.* 08.05.03, 22:13
      38-40pkt moje :-) Tylko co bedzie jutro? :(
      • Gość: MiRas Re: Jest dobrze !!! IP: *.finet.oho.pl 09.05.03, 07:29
        Nie licząć charakterystyki mam 28-30 pkt...czyli jest
        dbrze...ok...40 powinno być!:D
    • Gość: ja :) Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.elektron.com.pl / 10.5.0.* 08.05.03, 22:13
      Mam nadzieję, że te testowe nie są wszystkie takie, a konkretnie
      chodzi o pytanie 13.
    • Gość: Sylwia Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:13
      Szkoda tylko że nie ma całej treści zadania !!
    • Gość: Tomek Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.internet.radom.pl 08.05.03, 22:14
      W ZAMKNIETYCH MAM 20 NA 20 :ppp
    • Gość: Zardo Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:15
      Eno nie jest jednak tak źle jak myślałem, mogło być gorzej ale
      mogło byc i lepiej. Pytanie 30 dodyczące podania było mylące,
      gdyż nie można było używać swego nazwiska i nazwy miejscowości,
      w której się mieszka. Bardzo dużo osób się przy tym myliło nie
      pisząc w ogóle kto pisał!!!
    • Gość: ..::KILLER::.. Spoko IP: *.blich.krakow.pl 08.05.03, 22:15
      Wszystko fajnie ale jakbyscie byli madrzejsci to byscie nam je
      rano podali:)
      killer-man.w.interia.pl
    • Gość: Olusia to jest beznadziejne IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:16
      to jest beznadziejne ..... bleeee
    • Gość: Nostri HIHIHIHHI IP: *.zyb.citynet.pl 08.05.03, 22:16
      Dzięki- już wiem ,że nie jest źle ;-))))))) gorzej będzie jutro :
      (
      • Gość: robaczek Re: HIHIHIHHI IP: *.ima.pl 08.05.03, 22:18
        eh, no tragicznie nie jest:D z zamkniętych 19/ 20, ale może się
        te babeczki walnęły:DDD
    • Gość: Pardi Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: 195.117.90.* 08.05.03, 22:16
      Ej ludzie mogliscie to zamiescic rano a nie teraz jak jest juz
      po wszystkim
    • Gość: qpek Zenujacy ten tescik IP: *.dtvk.tpnet.pl 08.05.03, 22:17
      Sam test rozwiazalem w 10 minuti nie popelnilem zadnego bledu,
      byl naprawde zenujacy...
    • Gość: Bonetti Mogliście dać je wcześniej - no chociaż w środe. IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:18
    • Gość: Yapac Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: ns1:* / 192.168.1.* 08.05.03, 22:18
      czy się na czasie nie znacie....?!
      ogólnie jest spoxio !!
    • Gość: wojtas Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.lubin.dialog.net.pl 08.05.03, 22:18
      Mam dobrze wszystkie zamknite i otwarte!!
    • Gość: m.jo ja jednak uważam, że w 13 było "d" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.03, 22:19
      napewno nie było celem tych sztuk podważenie autorytetu króla,
      to by było niezgodne z tekstem.a ponieważ komisja tych
      odpowiedzi jeszcze nie zatwierdziła, to jest cień szansy...
      natomiast zadanie nr 5 było wg mnie i moich znajomych niejasno
      sformuowane :[
      • Gość: Arzach3l Zad Nr.5 IP: *.necik.pl 08.05.03, 22:22
        To pytanie było po prostu chore! Niejasno sformułowane i
        zrobione tak żebyśmy je z góry oblali, zaznaczyłem unaukowienie
        i przez całe życie będę uważał że to dobra odpowiedż ;D
        Pozdrowienia dla wszsytkich zdających
        Arzach3l
        • Gość: Demawend Re: Zad Nr.5 IP: *.wave.net.pl 08.05.03, 22:29
          Tez tak uwazam.
          to bylo A - unałkowiony
          • Gość: BYSTRY Re: Zad Nr.5 IP: *.tkdami.net / 172.17.0.* 08.05.03, 22:43
            ja tesh sie w 5 pomylilem....cos jest tutaj zjebane....
            • Gość: Gosia Re: Zad Nr.5 IP: *.w31.gd / 192.168.100.* 08.05.03, 22:49
              w zad. 5 bedzie "krotszy". to ze sa roznowazniki zdań nie
              swiadczy o tym, ze tekst jest unaukowiony. o tym jak juz
              swiadczy jezyk. jak robisz notatki, to zeby było krocej piszesz
              własnie tak...
            • Gość: gosia Re: Zad Nr.5 IP: *.tkdami.net 09.05.03, 00:01
              a ja zaznaczyłam dobrze i jest dobrze i ciichooo
        • Gość: ellie Re: Zad Nr.5 IP: *.ozarow.net / 192.168.1.* 09.05.03, 07:38
          a ja zaznaczyłam dobrze-trzeba było z deczka inteligencji;))))
        • Gość: justyMka Re: Zad Nr.5 IP: *.stalowa.sdi.tpnet.pl 09.05.03, 12:48
          heheh to pytanie nie było chore trezba byc po prostu tak mądrym
          uzdolnionym, spostrzegawczym wspanialym i cudownym jak JA!!!
          heheheh jeee
          solówka po lekcjach eheheh na murku ;p
      • Gość: babcia_gienia Re: ja jednak uważam, że w 13 było IP: *.cable.net.pl / 192.168.4.* 08.05.03, 22:48
        Nooo wlasnie! Ja tez zaznaczylam "D"... ekchemm "D" ma byc do
        cholery!! Co wy sobie robicie?! ;P
        A co do 5 to tez z nim mialam problemy..ale poradzilam sobie ;]]
        Ahhh...
        Najgorsze sa te otwarte :/ bleeee
        Nie...najgorsza jest jutrzejsza matma ;/
        • Gość: Wronis Re: ja jednak uważam, że w 13 było IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 23:02
          Także uważam, że 13 to D, może w oficjalnych wynikach będzie 13. D, modle się
          o to...
        • Gość: aSIA Re: ja jednak uważam, że w 13 było IP: *.debiec.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 23:03
          ZGADZAM SIĘ Z WAMI!!!TEZ MIAŁAM W 13-d ,A W 5 MIAŁAM a(ale to
          już chyba jest źle:))NA PEWNO SIĘ POMYLILI I MAMY DOBRZE(mam
          nadzieję:))
    • Gość: mała*debeściarka NiE bĘdZiE źLe...!!! IP: *.gl.digi.pl 08.05.03, 22:20
      Sądzę, że widząc odpowiedzi uczniów...to te przykładowe
      rozwiązania wogóle nie będą podobne...ponieważ trzeba być
      naprawdę spacjalistą od obrazów i miłośnikiem sztuki, żeby w
      taki sposób odpowiedzieć na pytanie w egzaminie...to absurd,
      żeby uczeń dostateczny zdołał odpowiedzieć na to pytanie w taki
      sposób...a test miał być do rozwiązania dla ucznia
      minimum "dostatecznego" !!!!!!!!!!!!
    • Gość: zalamka Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:20
      nie jest zbyt fajnie
      • Gość: paweł Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.toya.net.pl / 10.0.225.* 08.05.03, 22:23
        Jest dobrze 29/30 (głupie pyt.13)
    • Gość: rajder Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.0.* 08.05.03, 22:24
      no z zamknietych mam chyba 19 :D a wogole to wyniki mialy byc o
      18!! przez was sie nie wyspie na jutro, a wlasnie moze w ramach
      rehabilitacji podalibyscie jutrzejszy test!

      pzdr
    • Gość: [DoKToR] Jezu! testowe mam 19/20!!! *666* IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:24
      Ludzie, kocham was! ;]]
    • Gość: ZBERU Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.lanet.wroc.pl 08.05.03, 22:25
      Dzieki ze sa te odpowiedzi ! jezeli wszystko jest tak jak ma
      byc to bede mial duuuzo pkt. ! jestem master ! pozdrawiam
      wszystkich ktorzy pisali dzis no i zycze powodzenia jutro
      (sobie również )
    • Gość: KAC To nie możliwe, tu muszą być błędy IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:26
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka