Gość: Maj IP: *.digimer.pl / 10.10.10.* 08.05.03, 22:02 DZIEKI! MOGLISCIE JE PODAC W WYRAZNIEJSZYM MIEJSCU BO OD GODZINY WSZYSCY CZEKAJA :D MAJ(K) gda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ka,il Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.przemysl.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:02 czekalem 1 godzine na odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ububek Dramat...... IP: *.crowley.pl 08.05.03, 22:08 Zalamanie nerwowe... myslalem ze bedzie lepiej, a tu BOOM!! Buhaha dramat... i co ja teraz zrobie? Zawodowka? .... To niesprawiedliwe! W tamtym roku test byl latwiejszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izzo Re: Dramat......?? ŻADEN DRAMAT! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.03, 22:23 Coooo?? Przecież to był banał! No co wy ludzie hehehe przecież to był tak lajtowy test jak chyba nigdy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyMka Re: Dramat......?? ŻADEN DRAMAT! IP: *.stalowa.sdi.tpnet.pl 09.05.03, 12:40 A ja uwazam ze w 13 powinno byc C i cio mi na to odpowiecie?? hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adrian Re: Dramat...... IP: *.slawa-slaska.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:39 Gość portalu: ububek napisał(a): > To niesprawiedliwe! W tamtym roku test byl latwiejszy Nie był łatwiejszy, były inne pytania. Testy sa układane zawsze na tym samym poziomie ! Mozliwe, że w tamten test zawierał pytania które lepiej rozumiałes i dlatego dla Ciebie były łatwiejsze. Jednak nie zmienia to faktu, że dobre przygotowanie do testu sprawiło by, że i ten byłby dla Ciebie fraszką :) btw. test to nie wszystko, nie zalamuj sie. Oni biora pod uwage równiez oceny przy podaniach, bo ten jeden test można zawalić np. ktoś miał zły dzień, albo niezbyt dobrze czuł się w tej tematyce. Każde Liceum przyjmie osoby z średnią ocen 5,9 , które startowały w olimpiadach i zajęły wysokie pozycje ... nawet jeśli te osoby zdobyły 10 punktów [dziwny traf,ale mogło sie zdarzyć] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oshii Re: Dramat...... IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:50 co wy ludzie.......sam test zamkniety byl banalny.....zreszta charakterystyka i podanie tesh (tylko dlatego ze jestem noga z polaka bede mial okolo 35 punktow - to nie jest zle, choc zawsze moglo byc lepiej) No, jutro przyrodniczy i wreszcie koniec tej szopki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaswan Re: Dramat...... IP: *.herc.net.pl 09.05.03, 07:52 ja licze na 37, chcialem 40, no ale sie nie uda... wiecie, ze u nas w szkole pelno ludu pomylilo sie pisszac rozprawke o pisarzach, a nie jakiejs postaci z ksiazki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ifoo Co Wy dopiero rozwiazywaliscie ten test?! IP: *.tkb.net.pl 08.05.03, 22:09 Co Wy dopiero rozwiazywaliscie ten test?! Od 21 czekalem na odp...:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BYSTRY Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.tkdami.net / 172.17.0.* 08.05.03, 22:12 HEHEHE po 4 godzinach czekania wreszcie sie dowiedzialem tego co wiedzialem po napisanu testu (tylko ze pyt sie nie zgadzaja bo myslalem 13-te skopalem a tak naprawde to piąte mam zle:P ). Nie byl taki trudny ten test i licze na 35-40 ptk :) pozdro all zycze powodzenia jutro PS. Mam nadzieje ze jutro sie postaracie wyrobic z godzina (tzn. z odpowiedziami) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MORFEO Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: 80.51.243.* 08.05.03, 22:19 Qrde wiecie czy moze piate jest zle tu napisane??? Bo mi sie wydawalo ze 13 mam zle a mam i 5 i 13 :p mi sie wydaje ze w 5 jest A. Jezeli ktos pamieta niech mi przypomnie!!PlisSSSsssss Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.tkdami.net 08.05.03, 23:52 piate jest dobrze bo ja też zaznaczyłam c :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronin Re: Jest dobrze !!! IP: 62.233.216.* 08.05.03, 22:13 38-40pkt moje :-) Tylko co bedzie jutro? :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MiRas Re: Jest dobrze !!! IP: *.finet.oho.pl 09.05.03, 07:29 Nie licząć charakterystyki mam 28-30 pkt...czyli jest dbrze...ok...40 powinno być!:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja :) Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.elektron.com.pl / 10.5.0.* 08.05.03, 22:13 Mam nadzieję, że te testowe nie są wszystkie takie, a konkretnie chodzi o pytanie 13. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylwia Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:13 Szkoda tylko że nie ma całej treści zadania !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.internet.radom.pl 08.05.03, 22:14 W ZAMKNIETYCH MAM 20 NA 20 :ppp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zardo Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:15 Eno nie jest jednak tak źle jak myślałem, mogło być gorzej ale mogło byc i lepiej. Pytanie 30 dodyczące podania było mylące, gdyż nie można było używać swego nazwiska i nazwy miejscowości, w której się mieszka. Bardzo dużo osób się przy tym myliło nie pisząc w ogóle kto pisał!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ..::KILLER::.. Spoko IP: *.blich.krakow.pl 08.05.03, 22:15 Wszystko fajnie ale jakbyscie byli madrzejsci to byscie nam je rano podali:) killer-man.w.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olusia to jest beznadziejne IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:16 to jest beznadziejne ..... bleeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nostri HIHIHIHHI IP: *.zyb.citynet.pl 08.05.03, 22:16 Dzięki- już wiem ,że nie jest źle ;-))))))) gorzej będzie jutro : ( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robaczek Re: HIHIHIHHI IP: *.ima.pl 08.05.03, 22:18 eh, no tragicznie nie jest:D z zamkniętych 19/ 20, ale może się te babeczki walnęły:DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pardi Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: 195.117.90.* 08.05.03, 22:16 Ej ludzie mogliscie to zamiescic rano a nie teraz jak jest juz po wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qpek Zenujacy ten tescik IP: *.dtvk.tpnet.pl 08.05.03, 22:17 Sam test rozwiazalem w 10 minuti nie popelnilem zadnego bledu, byl naprawde zenujacy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bonetti Mogliście dać je wcześniej - no chociaż w środe. IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 22:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yapac Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: ns1:* / 192.168.1.* 08.05.03, 22:18 czy się na czasie nie znacie....?! ogólnie jest spoxio !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtas Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.lubin.dialog.net.pl 08.05.03, 22:18 Mam dobrze wszystkie zamknite i otwarte!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.jo ja jednak uważam, że w 13 było "d" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.03, 22:19 napewno nie było celem tych sztuk podważenie autorytetu króla, to by było niezgodne z tekstem.a ponieważ komisja tych odpowiedzi jeszcze nie zatwierdziła, to jest cień szansy... natomiast zadanie nr 5 było wg mnie i moich znajomych niejasno sformuowane :[ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arzach3l Zad Nr.5 IP: *.necik.pl 08.05.03, 22:22 To pytanie było po prostu chore! Niejasno sformułowane i zrobione tak żebyśmy je z góry oblali, zaznaczyłem unaukowienie i przez całe życie będę uważał że to dobra odpowiedż ;D Pozdrowienia dla wszsytkich zdających Arzach3l Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Demawend Re: Zad Nr.5 IP: *.wave.net.pl 08.05.03, 22:29 Tez tak uwazam. to bylo A - unałkowiony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BYSTRY Re: Zad Nr.5 IP: *.tkdami.net / 172.17.0.* 08.05.03, 22:43 ja tesh sie w 5 pomylilem....cos jest tutaj zjebane.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Zad Nr.5 IP: *.w31.gd / 192.168.100.* 08.05.03, 22:49 w zad. 5 bedzie "krotszy". to ze sa roznowazniki zdań nie swiadczy o tym, ze tekst jest unaukowiony. o tym jak juz swiadczy jezyk. jak robisz notatki, to zeby było krocej piszesz własnie tak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Re: Zad Nr.5 IP: *.tkdami.net 09.05.03, 00:01 a ja zaznaczyłam dobrze i jest dobrze i ciichooo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ellie Re: Zad Nr.5 IP: *.ozarow.net / 192.168.1.* 09.05.03, 07:38 a ja zaznaczyłam dobrze-trzeba było z deczka inteligencji;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyMka Re: Zad Nr.5 IP: *.stalowa.sdi.tpnet.pl 09.05.03, 12:48 heheh to pytanie nie było chore trezba byc po prostu tak mądrym uzdolnionym, spostrzegawczym wspanialym i cudownym jak JA!!! heheheh jeee solówka po lekcjach eheheh na murku ;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babcia_gienia Re: ja jednak uważam, że w 13 było IP: *.cable.net.pl / 192.168.4.* 08.05.03, 22:48 Nooo wlasnie! Ja tez zaznaczylam "D"... ekchemm "D" ma byc do cholery!! Co wy sobie robicie?! ;P A co do 5 to tez z nim mialam problemy..ale poradzilam sobie ;]] Ahhh... Najgorsze sa te otwarte :/ bleeee Nie...najgorsza jest jutrzejsza matma ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wronis Re: ja jednak uważam, że w 13 było IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 23:02 Także uważam, że 13 to D, może w oficjalnych wynikach będzie 13. D, modle się o to... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aSIA Re: ja jednak uważam, że w 13 było IP: *.debiec.sdi.tpnet.pl 08.05.03, 23:03 ZGADZAM SIĘ Z WAMI!!!TEZ MIAŁAM W 13-d ,A W 5 MIAŁAM a(ale to już chyba jest źle:))NA PEWNO SIĘ POMYLILI I MAMY DOBRZE(mam nadzieję:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała*debeściarka NiE bĘdZiE źLe...!!! IP: *.gl.digi.pl 08.05.03, 22:20 Sądzę, że widząc odpowiedzi uczniów...to te przykładowe rozwiązania wogóle nie będą podobne...ponieważ trzeba być naprawdę spacjalistą od obrazów i miłośnikiem sztuki, żeby w taki sposób odpowiedzieć na pytanie w egzaminie...to absurd, żeby uczeń dostateczny zdołał odpowiedzieć na to pytanie w taki sposób...a test miał być do rozwiązania dla ucznia minimum "dostatecznego" !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamka Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:20 nie jest zbyt fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.toya.net.pl / 10.0.225.* 08.05.03, 22:23 Jest dobrze 29/30 (głupie pyt.13) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rajder Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.0.* 08.05.03, 22:24 no z zamknietych mam chyba 19 :D a wogole to wyniki mialy byc o 18!! przez was sie nie wyspie na jutro, a wlasnie moze w ramach rehabilitacji podalibyscie jutrzejszy test! pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: [DoKToR] Jezu! testowe mam 19/20!!! *666* IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:24 Ludzie, kocham was! ;]] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZBERU Re: Odpowiedzi do części humanistycznej testu gim IP: *.lanet.wroc.pl 08.05.03, 22:25 Dzieki ze sa te odpowiedzi ! jezeli wszystko jest tak jak ma byc to bede mial duuuzo pkt. ! jestem master ! pozdrawiam wszystkich ktorzy pisali dzis no i zycze powodzenia jutro (sobie również ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KAC To nie możliwe, tu muszą być błędy IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 22:26 Odpowiedz Link Zgłoś