Gość: Darwin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 19:13 www.vipnews.pl/article.php?category=4&article=2121&fpage=2 7,6,9,10 zdjęcie No i co Panie??Jak się chce to mozna:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Majka Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 19:16 Nie powiedziałabym, że schudła... Przeczytaj komentarz w dzisiejszym SE na ten temat ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgred Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 20:32 szowinizmem zajechało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: // li Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 21:03 a w którym miejscu tak schudła, że zapytam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariella Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 00:13 schudła, nie schudła, popatrzeć miło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.chello.pl 13.07.06, 08:10 jak ja wciagam brzuch tak jak ona to tez tak wygladam.przeciez to widac ze wciaga brzuch Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oli Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.crowley.pl 13.07.06, 10:05 hehe, ja też tak mogę "schudnąć",wyetsraczy nózkę odpowiednio ulozyć i brzucho wciągnąć:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oli Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.crowley.pl 13.07.06, 10:07 a co to za pasztet "iwona pavlovic"???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJ.Drug Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 11:10 nie schudła ale specjalnie gruba też nie była to z czego problem robicie,całkiem dobrze wygląda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lori Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 12:02 mówiąc szczerze gdybym ja tak "schudła"- uznałabym,że mi się znacznie przytyło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryzyko Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.chello.pl 13.07.06, 12:14 Moim zdaniem p. Liszowska jest jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia, i tyle... Najważniejsze, że odbiega od figury turystycznego wieszaka, na jej obojczykach nie można powiesić wieszaka z garniturem, jak na poniektórych aktoreczkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majka Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 12:16 A ja uważam, że zwyczajnie nie jest ładną kobietą. Już to kiedyś pisałam, ale się powtórzę... Widziałam ją w teatrze, grała w bieliźnie i wyglądała brzydko. Do tego krzywe zęby... Ale o gustach się nie dyskutuje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryzyko Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.chello.pl 13.07.06, 12:36 De gustibus... Stara dobra zasada, w myśl której nie wypowiadam sie o urodzie aktorek, których aparacja nie budzi mego zachwytu. Ostatnio za piękność uchodzą, w powszechnej opinii, aktorki o długich, wręcz końskich twarzach, długich nosach przydatnych do mieszania zupy, koślawych nogach, etc Spuszczę zasłonę miłosierdzia i nie wymienię ich nazwisk... Na ich tle p. Liszowska wyraźnie się wyróżnia in plus. Ale, powtarzam, takie jest moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
nnike Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos 14.07.06, 01:15 Gość portalu: Majka napisał(a): > Do tego krzywe zęby... Ale o gustach się nie dyskutuje... Nierówne, naturalne zęby, są dla mnie atutem. Joasia straciłaby swą niepowtarzalność montując równiutkie i "śliczniutkie". Ktoś pamięta Davida Bowie? Zrobił sobie zęby niestety, wyrównał i stał się kimś zupełnie innym, obcym, przynajmniej dla mnie. A Joaśka? Jest ekstra, bardzo ją lubię, a na dodatek jak cudnie śpiewa :) Odpowiedz Link Zgłoś
monikas28 cudowne krzywe dwójki Dawida Bowie 14.07.06, 16:01 masz 100% racji- uwielbiam Davida ale z tym uzębieniem stracił dużo ze swej niepokojącej urody!!! Podejrzewam,że to Iman mu tą "zmianę" DORADZIŁA... Odpowiedz Link Zgłoś
jackie_brown Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos 13.07.06, 12:34 A mi się podoba. Jest bardzo ładną babką i to właśnie jest super, że nie jest chudzielcem (ani grubasem). Fajnie, że ma normalną figurę - a nie anorektycznej modelki z wielką głową w stosunku do reszty ciała. Odpowiedz Link Zgłoś
aga.p.p Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos 13.07.06, 12:46 Schudła, nie schudła, ale ten kostium jej zdecydowanie nie służy. pzdr, Aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tola Śleszyńska... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 00:42 Cudne zdjęcie Śleszynskiej - wyglada jak jakas małolata :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: norbert Re: Joanna Liszowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 19:10 p.Liszowska to bardzo efektowna kobieta... To akurat jest fajne ze mozesz sie przytulic do cialka... ja tu widze tylko zaletę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sisi Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: 84.209.234.* 14.07.06, 20:39 gdzie ona schudla???wciaga brzuch!!!juz Pavlovic wyglada o niebo lepiej mimo swojego wieku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolo Re: Liszowska bardzo ładnie schudła-fotos IP: *.aster.pl 14.07.06, 20:45 hehehe, nie sludla tylko pozuje z wciagnietym brzuchem :) Poza tym twarz jak terminator - swietnie by sie nadawala do czesci 4 :D Odpowiedz Link Zgłoś
lalinda może pokażcie swoje zdjęcia, esteci i estetki 14.07.06, 20:51 Liszowska nie startuje do Miss Polonia i nie musi być ładna. Aleksandra Śląska czy Hanka Bielicka nie były klasycznymi pięknościami i co z tego? Liszowska mnie interesuje jako aktorka a dyskusja na temat jej zębów, brzucha i innych części ciała jest idiotyczna. A tak w ogóle - to nie jest brzydka kobieta, wręcz przeciwnie. Ale tu od razu znalazły się anonimowe estetki i esteci, którzy każdy pryszcz wytkną dziewczynie. Wiele by chciało wyglądać tak jak ona, ale niestety :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majka Re: może pokażcie swoje zdjęcia, esteci i estetki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 23:25 Dziękuję, ale w pełni akceptuję swój wygląd i nie chciałabym nawet w najmniejszym stopniu być podobna do p. Liszowskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
ballerinapl Re: może pokażcie swoje zdjęcia, esteci i estetki 16.07.06, 17:40 wciągła brzuch! jakie to straszne! och, to zdjęcie jest wybawieniem dla całej masy sfrustrowanych gadziniątek, które nie mają niestety nic lepszego do roboty oprócz przeczesywania internetu w poszukiwaniu zdjęcia, na którym widać pryszcz lub tłuszcz, ażeby się pocieszyć, że i ze mną nie jest tak źle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pysia Re: może pokażcie swoje zdjęcia, esteci i estetki IP: *.kalisz.mm.pl 24.09.06, 22:52 dajcie zyc kobicie. nie jest taka zla. dzisiaj calkiem calkiem wygladala w tzg. to dobrze, ze w mediach nie promuja juz tylko szkieletorow. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś