guruburu
16.03.10, 20:14
Wlasnie usunelam baner reklamujacy aukcje charytatywne dla Neli, poniewaz nie jest juz potrzebny! Kilka dni temu dostalam bardzo radosna wiadomosc:
W połowie lutego odbyła się - z powodzeniem - długo oczekiwana operacja w Lozannie. Lekarze zdecydowali się na operację jednoetapową, to znaczy Neli usunięto rurkę i zrekonstruowano krtań w czasie jednej operacji. Nela jest już w domu, powoli nabiera sił, rana na szyjce goi się. Nela mówi wreszcie pełnym głosem (no prawie). We wrześniu odbedzie sie wizyta kontrolna w tej samej klinice. Mamy nadzieję, że ekstra środki zgromadzone na subkoncie Neli w Fundacji Dzieciom wystarczą na pokrycie większości kosztów także tej wrześniowej podrózy i pobytu w klinice.
Tym samym bardzo dziękuję w jej imieniu za pomoc i zaangazowanie wszystkich osób. Większości z nich nie znam. Dziękuję za zainteresowanie, za wsparcie i za każdą złotówkę przekazaną na cel leczenia Neli.
Bieżące informacje i zdjęcia Neli po
operacji są dostępne na blogu prowadzonym przez mamę Neli
dlaneli.blog.onet.pl/
ash3