adrian.gracz
01.09.11, 13:44
Witam Wszystkich :)
Bardzo proszę o radę osoby, które nosiły w elastykach. Chcieliśmy spróbować, ponieważ przy staraszej używaliśmy tylko tkanej, a teraz z maluszkiem zaraz po urodzeniu myślimy o elastycznej. I tu zaczynają się schody.:)) Wizualnie podobają mi się najbardziej moby i tuli.
Będziemy wdzięczni za podpowiedzi jakiego elastyka wybrać i dlaczego. :)
Pozdrawiamy serdecznie!