Dodaj do ulubionych

pytanie - warszawa

07.12.06, 09:45
drogie warszawskie mamy z chusta wiazana - czy ktoras z Was nie mialaby checi na male spotkanie szkoleniowo-oswieceniowe? Uzywamy (ja i 9mies. cora) chusty bebelulu, ale tak sobie mysle, ze chetnie bym sprobowala czegos innego
Bede bardzo wdzieczna, jesli sie ktos odezwie, czas i miejsce do ustalenia
Obserwuj wątek
    • guruburu Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 11:04
      Ja bede w Wwie 27.12-7.01 i planujemy male spotkanie.
      • kakot Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 11:40
        hm, mnie juz pewnie wtedy nie bedzie, planuje zaraz po Swietach wrocic wreszcie do Krakowa... ale dzieki za odzew, jesli przypadkiem zostane, chetnie dolacze
        • guruburu Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 12:01
          Istnieje cień szansy (zależy od pogody, planów moich znajomych i mojej chęci
          ;)), ze podczas mojego pobytu w Polsce pojawię się w Krakowie. Jak coś to dam znać.
    • marta_nie_martka Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 12:30
      Ja jetem z Wa-wy i bardzo chętnie się spotkam. Mieszkam w Ursusie, zapraszam do
      siebie, ale możemy też gdzieś dojechać. A moze Blue City, to koło Dworca
      Zachodniecgo, jest tam maly, ale sympatyczny placyk zabaw dla dzieci, i ogólnie
      dużo miejsca. Podobnie jest w Reducie, na przecie BC.
      • sylwikw Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 12:40
        Ja też mieszkam w Warszawie - Ursusie i mam chustę wiązaną (dzięki Mysi :))
        Jeżeli ktoś ma ochotę wypróbować chetnie umówię sie na spotkanie
        • marta_nie_martka Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 12:50
          Wypróbowac to nie, bo mam już swoją homemade, ale bardzo bym chciała zobaczyć
          ten magiczny materiał :) Gdzie dokładnie mieszkasz? Ja na starym Ursusie, koło
          Ezdechu, i LO. Może spotkamy sie an spacerze, najczęściej chodzimy do parku
          koło kościoła, tedo z "wyspą-fontanną" na stawie.
          • sylwikw Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 14:19
            chętnie się spotkam- wysłałam wiadomośc na priva
      • kakot Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 16:37
        my z Woli bedziemy jechac, moze rzeczywiscie bluecity, czy np wtorek kolo poludnia? jesli to moze nie byc weekend oczywiscie?jesli podrzucisz na priv nr tel, zadzwonie, moze bedzie prosciej?
    • doris991 Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 16:03
      ja też z Ursusa ale Niedźwiadka:))
      • zuza112 Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 16:12
        a ja z Grochowa, więc daleko mi do Was. Szkoda, bo też chętnie bym się
        spotkała...
      • mysia125 Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 16:16

        ...wiecie, co powiem... <chlip,chlip>

        --------------------------------------
        Kasia & Felix 23/01/2005
        Felix for beginners
        • ithilhin Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 17:18
          no.. ja sie dolacze do chlip chlip.
    • marta_nie_martka Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 20:12
      Nie płaczcie, prześlemy Wam zdjęcia :)
    • marta_nie_martka Wtorek 07.12.06, 20:18
      Mi wtorek pasuje, właściwie pasuje mi każdy powszedni dzień. Około południa
      będzie dobrze?

      Podaje autobusy, które tam dojeżdżają, to moze jeszcze ktoś sie skusi: 127
      130 178 187 191 405 517 717.

      Wpisujcie kto przyjedzie, i ewentualne propozycje.
    • doris991 Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 20:50
      postaram się bardzo, może być południe w Blue City- znak rozpoznawczy -omotana
      chustą :DDD
      • guruburu Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 21:17
        Myślę,że się nie pogubicie :)
        • kakot Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 21:23
          super ale napiszcie dokladniej gdzie bo to wielkie centrum a nigdy tam nie bylam
          • doris991 Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 21:25
            no to może przy samej fontannie? na dole
            • kakot Re: pytanie - warszawa 08.12.06, 08:51
              ok, fontanna na dole, wtorek w poludnie - przynajmniej bede wiedziala czego szukac :)
      • wroba Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 21:39
        Kurcze też strasznie żałuje, ze nie mogę się z Wami spotkać :(
        Może bliżej lata zorganizujemy jakiś większy zlocik ;)
    • asiamamusia Re: pytanie - warszawa 07.12.06, 21:40
      ech no ja bym się spotkała, ale w pracy jestem wtedy...
      • sylwikw Re: pytanie - warszawa 09.12.06, 11:28
        ja też nie mogę :((( w pracy jestem .......
        dla mnie możliwe tylko weekendy, ewentualnie piątki, kiedy mam wolne, szkoda :(
    • marta_nie_martka Fontanna 08.12.06, 11:21
      Najlepszy punkt orientacyjny. Będziemy w 12tej.
    • hodos Re: pytanie - warszawa 08.12.06, 14:28
      ale macie fajnie! czy ja mogę umieścić link do tego forum w sygnaturce? może
      wtedy znajdę mamy w pobliżu
    • magme Re: pytanie - warszawa 08.12.06, 15:41
      Ja też bym się chętnie spotkała ale nie bardzo na wtorek -mam wtedy spotkanie
      przygotowujące do chrztu, bo gdyby nie to, to z Łodzi do Wawy jest ile? 1,50
      godz- czy 2 pociągiem i kto wie całkiem możliwe żebym się wybrała na taką
      wycieczkę.. a może jak będzie ciut cieplej na wiosnę faktycznie jakiś zlocik?
      Też wiążę na razie tylko dwa wiązania podwójne x i kangura..
      Pozdrowienia wszystkim spotykającym się! Magda
      • guruburu Re: pytanie - warszawa 08.12.06, 20:30
        Magme - to się nazywa duch!
        Hodos - naturalnie, co za pytanie :)
        • mysia125 Re: pytanie - warszawa 09.12.06, 22:25
          > Magme - to się nazywa duch!
          > Hodos - naturalnie, co za pytanie :)

          to niech jeszcze sie ktoras wykaze i przyjdzie z kamerka netowa :)
          nie badzcie takie, zrobcie Most Przyjazni ;)))

          --------------------------------------
          Kasia & Felix 23/01/2005
          Felix for beginners
    • marta_nie_martka Nie można robić zdjeć :( 10.12.06, 12:13
      Właśnie sobie przypomniałam, że w centrach nie mozna robić zdjęć. Nawet pisałm
      o tym magisterkę. Ale przed centrum już mozna :)
    • doris991 ja odpadam 11.12.06, 18:58
      starsza córka właśnie się rozchorowała więc jestem uziemiona
      ale chętnie oglądnę sobie fotki:)
      • ithilhin Re: ja odpadam 11.12.06, 19:15
        doris991 - zdrowia dla coreczki!
        • kakot Re: ja odpadam 11.12.06, 20:50
          znaczy bedziemy tylko we dwie (+ potomstwo) z Marta?.. No nic, od czegos trza zaczac ;)
          zdrówka!
          • mysia125 Re: ja odpadam 11.12.06, 21:12
            kakot napisała:

            > znaczy bedziemy tylko we dwie (+ potomstwo) z Marta?.. No nic, od czegos trza
            >zaczac ;)

            to zamiast od fontanna spotkajcie sie na Odlotach na Okeciu ;)
            za 2 h was odbiore :)))


            --------------------------------------
            Kasia & Felix 23/01/2005
            Felix for beginners
            • dioneja Re: ja odpadam 11.12.06, 21:35
              Ja także będę!!!
              Jestem nową mamą chustową i bardzo chciałam się spotkać z innymi Mamami
              Kangurzycami :).
              Ale na Okęciu mi nie pasi :(... buuu
              • dioneja To znaczy, NIE ODPADAM!!! 11.12.06, 21:36
                Będę!!!
                • marta_nie_martka My będziemy 11.12.06, 23:27
                  Ja(my) oczywiście bedę, nie mogę się doczekać.

                  Mysia, w drugą stronę też 2h. Jeszcze zdążysz, mogę Was przenocować :)
                  • ithilhin Re: My będziemy 11.12.06, 23:39
                    marta_nie_martka napisała:
                    >
                    > Mysia, w drugą stronę też 2h. Jeszcze zdążysz, mogę Was przenocować :)

                    popieram. a potem do Plocka, z Warszawy to nawet mniej niz 2 godziny :-)
                    • magme Re: My będziemy 12.12.06, 09:13
                      słuchajcie na lato trzeba znaleźć jakieś przyjemne miejsce i zrobić
                      sobie "biwak", ale byłoby fajnie jakbyśmy taką chuścianą chmarą łaziły po dajmy
                      na to nawet Wawie? jeszcze wzięliby nas za jakąś sektę, hehe...
                      • wroba Re: My będziemy 12.12.06, 09:45
                        Musimy się spokać wszystkie i to koniecznie. Myślę, że okoloce Warszawy byłyby
                        najlepszym rozwiązaniem, bo wtedy z każdego krańca Polski byłoby po równo, no i
                        dziewczyny z zagramanicy też nie musiały by wiele podróżować. Co prawda mam
                        nadzieję, że w lato będę miała już brzuszek z fasolką w środku, ale jak tylko
                        dam radę to przyjedziemy (w poprzedniej ciąży od 5 miesiąca musiałam siedzieć w
                        domu i się oszczędzać). Właściwie to po co czekać do lata, można coś
                        zorganizować już na wiosnę ;)
                        • wroba Re: My będziemy 12.12.06, 09:51
                          Nie pomyślałam, wiosna chyba jednak odpada, ithilhin kiedy się rozdwajasz ;)?
                          • ithilhin Re: My będziemy 12.12.06, 12:08
                            no jak widac wlasnie na wiosne :-)
                            • wroba Re: My będziemy 12.12.06, 12:10
                              To wiem, ale na kiedy masz termin?
                              • ithilhin Re: My będziemy 12.12.06, 14:57
                                okolo 12 marca.
                                aled np Macio byl na 3 marca a Maja na 16....
    • pryderi Re: pytanie - warszawa 12.12.06, 14:55
      kurcze za późno tu trafiłam, bo z chęcią bym się spotkała z wami
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka