24.03.07, 08:43
wrapababy.com/content/view/35/40/
ten plecak
Zawiazalam to. Powodowana oczywiscie ambicja przed dzisiejszym spotkaniem. Ale na razie wydaje mi sie, ze wygodniejsze jest nosidlo plecakowe, takie na stelazu ;) pocwicze dalej, to moze zmienie zdanie ;)
Obserwuj wątek
    • visenna2 Re: plecak 24.03.07, 09:22
      No to respekt:)
      Dla mnie ten plecak jest kompletnie beznadziejny:) Skomplikowany za bardzo.
      Nie dziwię się że wolisz nosidło na stelażu:)
      Wolę zwyczajne BWCC, szybko się wiąże, wygodne...
      • kakot Re: plecak 24.03.07, 09:23
        to pokaż mi palcem, gdzie jest instrukcja tego o czym mówisz, bo ja po prostu zawiązałam to, co miałam przed oczami - zależy mi na wiązaniu nie wymagającym pomocy drugiej osoby, czyli 2x tył na przód odpada
        • visenna2 Re: plecak 24.03.07, 09:38
          www.youtube.com/watch?v=jbKdxwkBiRo
          www.thebabywearer.com/forum/showthread.php?p=1040846#post1040846
          • visenna2 Re: plecak 24.03.07, 09:39
            To drugie trochę przekombinowane moim zdaniem. Pierwsze łatwiejsze.
            Aha, i wysłałam Ci na maila jeszcze jedną instrukcję.
            • kakot Re: plecak 24.03.07, 09:42
              dzieki, po poludniu bedziemy cwiczyc, o skutkach doniose
              • visenna2 :) 24.03.07, 10:13
                Powodzenia:)
                I nie zrażaj się jak Ci nie wyjdzie za pierwszym razem:)
    • ithilhin Re: plecak 24.03.07, 11:25
      podziwiam bo dla mnie to strasznie skomplikowane jakies :-)
      mi se jeszcze ten podoba:
      www.youtube.com/watch?v=HdyqImGegHM
      dla ciezszego dziecka moze byc lepsze.
      • visenna2 Re: plecak 24.03.07, 12:17
        Ten jest super:)
        Będę trenować. Wydaje mi się lepszy od zwykłego bo w zwykłym mojej Zuzi te pasy
        na dole odciskają się na "baleronach":P
      • marta_nie_martka Re: plecak 24.03.07, 23:53
        Tak samo wiąże się MT i pody :)
        • guruburu Re: plecak 25.03.07, 14:16
          Tak, to jest 'zakrętas Lexi' z TBW - tzn. przeniesienie zawijasa z mej taja na
          pożytek chusty.
      • visenna2 klapa... 26.03.07, 08:13
        Nie mogę tego zakrętasa na plecach zrobić bo nie sięgam:)))
        • agamamaani Re: klapa... 26.03.07, 09:07
          no ja też próbowałam wczoraj i ten zakrętas zupełnie mi nie wychodzi.. za to
          przy okazji zaczął mi super wychodzić prosty plecak :) bo zazwyczaj albo
          tybetański albo BWCC wiązałam :)
          • visenna2 Re: klapa... 26.03.07, 10:54
            A mi nie wychodzi:(
            Paski jak puszczę od razu do tyłu, bez krzyżowania na piersiach to wrzynają mi
            się w ramię, aż mam siniaki.
            A jak skrzyżuję na piersiach to podjeżdżają mi do szyi i mnie duszą:)
            A Młoda nie lubi tego dolnego paska, ktory jej przyciska nogi, szarpie go i
            marudzi.
            To chyba nie jest wiązanie dla nas po prostu:)
            • agamamaani Re: klapa... 26.03.07, 11:18
              ja dla odmiany nie mogę krzyżować sobie pasków z przodu bo mnie zaraz cycki bolą..
              • marta_nie_martka Re: klapa... 26.03.07, 11:34
                A mi się robi kilka par ;)))))))
                • agamamaani Re: klapa... 26.03.07, 12:02
                  :) dlatego ja lubię zamiast krzyżować z przodu zawiązać jak plecak typowy tylko
                  na ramionach.. i dość stabilnie mi to wychodzi :D
    • kajkasz1 Re: plecak 25.03.07, 03:11
      My chyba też sobie poćwiczymy jutro! Ha, ha - dzisiaj!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka