blige 04.05.07, 21:46 zawine sie w 4-ro metrowke tak jak w hoppa (o 60 cm dluzszego?) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
visenna2 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:50 Zależy głównie od tego jaki rozmiar nosisz:) Odpowiedz Link
michalkowa1 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:57 Ja noszę rozmiar 36-38 i 4 m byłoby mocno "na styk", przynajmniej w Koali. Ale jest wiele wiązań, które angażują mniej tkaniny. 4 m na pewno starczy na wiele wiązań, ale jest ryzyko, że nie na wszystkie. Odpowiedz Link
michalkowa1 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:52 Podaj rozmiar swoich ubrań, to Ci powiemy. Odpowiedz Link
k_izydorczyk Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:53 W większości motań tak, a jak jesteś drobna to i w 2x pewnie dasz radę:) Skoro da się zawiązać 2,5 metrową w proste wiązania... Odpowiedz Link
blige Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:56 aaaa juz sie rozmyslilam, jest na wyprzedazy za £27 oliwkowy calin bleu (ostatnia sztuka - tak pisza), ale tylko 4 metrowy poczekam na te nowe cool wraps, bo mnie intryguje ten naturalny Odpowiedz Link
guruburu Re: szybko - pytanie 04.05.07, 22:26 Ja z 4 metrami robie co chce - łącznie z plecakiem z krzyżem, koalą czy kieszonką. Ale tego pierwszego nie próbowałam na ubranie zimowe. Też noszę 38. Odpowiedz Link
mysia125 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 23:01 Spokojnie dasz rade. Moja Florencja jest krotsza niz 4,60 i znakomicie sobie daje z nia rade. Fakt, w kozuchu nie chodze ;) za to w druga strone - nawet jakby Twoj chlop byl jak dab, to nie powinnas miec maxi, bo dla Ciebie za dluga (ale to przerabialysmy ;) Blige, jak juz kupisz gauze, to porownamy na grubosc z selendangiem ;)ale wiesz, ze calin bleu nie sa skosnokrzyzowe? -- Kasia & Felix 23/01/2005 Felix for beginners Odpowiedz Link
blige Re: szybko - pytanie 04.05.07, 23:07 mysia125 napisała: > Blige, jak juz kupisz gauze, to porownamy na grubosc z selendangiem ;)ale wiesz > , > ze calin bleu nie sa skosnokrzyzowe? wiem wiem wciaz czekam na probki. wlasnie sie wymienilysmy emailami i wysle ponownie w poniedzialek p.s. napisalam ci emaila > > > -- > Kasia & Felix 23/01/2005 > Felix for beginners Odpowiedz Link