Dodaj do ulubionych

szybko - pytanie

04.05.07, 21:46
zawine sie w 4-ro metrowke tak jak w hoppa (o 60 cm dluzszego?)
Obserwuj wątek
    • visenna2 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:50
      Zależy głównie od tego jaki rozmiar nosisz:)
      • blige Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:52
        38
        • visenna2 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:54
          To moim zdaniem tak.
        • michalkowa1 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:57
          Ja noszę rozmiar 36-38 i 4 m byłoby mocno "na styk", przynajmniej w Koali. Ale
          jest wiele wiązań, które angażują mniej tkaniny. 4 m na pewno starczy na wiele
          wiązań, ale jest ryzyko, że nie na wszystkie.
    • michalkowa1 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:52
      Podaj rozmiar swoich ubrań, to Ci powiemy.
    • k_izydorczyk Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:53
      W większości motań tak, a jak jesteś drobna to i w 2x pewnie dasz radę:) Skoro
      da się zawiązać 2,5 metrową w proste wiązania...
      • blige Re: szybko - pytanie 04.05.07, 21:56
        aaaa juz sie rozmyslilam,
        jest na wyprzedazy za £27 oliwkowy calin bleu (ostatnia sztuka - tak pisza),
        ale tylko 4 metrowy
        poczekam na te nowe cool wraps, bo mnie intryguje ten naturalny
        • guruburu Re: szybko - pytanie 04.05.07, 22:26
          Ja z 4 metrami robie co chce - łącznie z plecakiem z krzyżem, koalą czy
          kieszonką. Ale tego pierwszego nie próbowałam na ubranie zimowe. Też noszę 38.
    • mysia125 Re: szybko - pytanie 04.05.07, 23:01

      Spokojnie dasz rade.
      Moja Florencja jest krotsza niz 4,60 i znakomicie sobie daje z nia rade. Fakt, w
      kozuchu nie chodze ;)

      za to w druga strone - nawet jakby Twoj chlop byl jak dab, to nie powinnas miec
      maxi, bo dla Ciebie za dluga (ale to przerabialysmy ;)

      Blige, jak juz kupisz gauze, to porownamy na grubosc z selendangiem ;)ale wiesz,
      ze calin bleu nie sa skosnokrzyzowe?


      --
      Kasia & Felix 23/01/2005
      Felix for beginners
      • blige Re: szybko - pytanie 04.05.07, 23:07
        mysia125 napisała:


        > Blige, jak juz kupisz gauze, to porownamy na grubosc z selendangiem ;)ale
        wiesz
        > ,
        > ze calin bleu nie sa skosnokrzyzowe?

        wiem wiem
        wciaz czekam na probki. wlasnie sie wymienilysmy emailami i wysle ponownie w
        poniedzialek

        p.s. napisalam ci emaila
        >
        >
        > --
        > Kasia & Felix 23/01/2005
        > Felix for beginners

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka