Dodaj do ulubionych

sesja zdjęciowa dla "Dziecka"

16.06.07, 18:46
Dzisiaj na sesji spotkałam mamę chustową ze swoim dzieciem (niestety
zapomniałam zapytać o nick, a z twarzy nie skojarzyłam) i chyba była jeszcze
jedna chustowa mama z małą Zosią... czyżby to oznaczało, że wkrótce zobaczymy
któreś z naszych chustowych dzieci na okładce "Dziecka"? Jakie macie wrażenia
po sesji? A może któraś z Was dostała już zdjęcia? My byliśmy dwa razy -
16.06 i dzisiaj, więc na zdjęcia pewnie trochę poczekamy, ale już nie mogę
się doczekać. Fajna pamiątka będzie...
Obserwuj wątek
    • monchhichi My byliśmy dziś o 16tej :-) 16.06.07, 20:07
      nie wiem czy o mnie Ci chodzi :-) I też drugi raz. Ale o ile wtedy Jagoda była w
      dobrym humorze i brylowała, to dzisiaj była całkowicie wymięta upałem i porą
      dnia i nic się ciekawego nie udało pstryknąć, cały czas uciekała z kocyka.
      Zdjęć jeszcze nie dostaliśmy, podobno przyjdą wszystkie razem na jednej płytce.
      Pierwsza sesja mi się podobała, dziś było tak trochę na odczepnego, ja zresztą
      też byłam wykończona, i M. mnie wkurzył, więc może byłam nieobiektywna.
      • zuza112 Re: My byliśmy dziś o 16tej :-) 16.06.07, 20:28
        my bylismy na 15, więc nie wiem czy to Ciebie spotkaliśmy, czy też jeszcze inną
        chustową mamę (nawet nie pamiętam o której stamtąd wyszliśmy). U nas dzisiaj
        też było bardziej męcząco - przebieranie, upał, Kuba opuścił drzemkę i też
        uciekał nam z kocyka.W sumie on bawił się dobrze bo raczkował po całym studio,
        a ja za nim z wywieszonym jęzorem :P Ale kilka fajnych zdjęć udało się zrobić...
    • celkra Re: sesja zdjęciowa dla "Dziecka" 16.06.07, 20:36
      To ja Cię zaczepiłam - przyznaję się :)
      Przyjechaliśmy na sesję tuż przed Waszym wyjściem.
      Też byliśmy już drugi raz, i również pierwszych zdjęć jeszcze nie dostaliśmy.
      Mam nadzieję, że będą miały wysoką rozdzielczość, tak abym jedno wybrane mogła
      wydrukować duuuże. Owszem, fajna pamiątka będzie :)
      • zuza112 Re: sesja zdjęciowa dla "Dziecka" 17.06.07, 18:52
        a widzisz, nie poznałam Cię... słabą mam pamięć do twarzy :)
    • celkra a co z obiecanymi fotami? 10.07.07, 13:21
      no właśnie. Dziewczyny, czy Wy już dostałyście płytę ze zdjęciami swoich
      bobasów? Nam obiecano, że dostaniemy po ok. 2-3 tygodniach. A minęły już 3
      tygodnie od drugiej sesji i nic :( W zeszłym tygodniu dzwoniłam do stylistki
      Dziecka w tej sprawie, obiecała, że poruszy ten temat w redakcji, ale nadal
      nie mam ani informacji ani fot :(
      • monchhichi Re: a co z obiecanymi fotami? 20.07.07, 00:02
        Zdjec jeszcze nie dostalismy, za to mamy core na okladce :-))))
        • mariken na sierpniowej?? gratulacje! nt 20.07.07, 09:16

        • celkra gratuluję :) 20.07.07, 10:10
          a wiesz, że nie jestem zaskoczona? na pierwszej sesji byliście tuż po nas
          (śpiewałaś córci "Kaczkę Dziwaczkę") i my przed wyjściem zerkneliśmy na
          monitor - były już na nim zdjęcia Waszej małej. Stwierdziliśmy, że bardzo
          okładkowa :)
        • morrigann gratulazione :) 20.07.07, 10:24
          • ithilhin Re: gratulazione :) 20.07.07, 19:37
            dolaczam sie.
            piekna :-)
            • abepe Re: gratulazione :) 21.07.07, 23:41
              Gratulacje za brązowe ślipka w tłumie niebieskookich (moje dwa chłopaki też
              blue). Synek koleżanki też był kiedyś na okładce i teraz jak oglądamy bajki z
              "Dziecka" to pojawia się ta okładka w reklamówce i zawsze mówimy "Cześć Stef":))
        • monchhichi w imieniu Jagody dziękuję za gratulacje :-) 20.07.07, 11:56
          Niby taka mała rzecz ta okładka a cieszy :-) I to jak! :-)
          Zwłaszcza, że po tej drugiej nieudanej sesji byłam przekonana, ze nic z tego.
          p.s. tak, chodzi o sierpniowy nr, ten:
          www.edziecko.pl/edziecko/1,79313,4300365.html
          • mysia125 Re: w imieniu Jagody dziękuję za gratulacje :-) 20.07.07, 18:50

            :) dzis wlasnie ogladalam te okladke i moja pierwsza reakcja "no, nareszcie
            dziecko bez wytrzeszczu :)"
            sliczna ta Twoja Jagodka!

            --
            Kasia & Felix (23/01/2005)
            www.kasiamarcin.com
        • yrden11 Gratulacje 16.08.07, 22:40
          No proszę, suuuper i GRATULACJE dla obydwojga.

          Jesli taka sesja bedzie organizowana po raz kolejny dajcie znac, to i my sie
          wybierzemy. Chyba ze jeszcze trwa obecna.
    • zuza112 Re: sesja zdjęciowa dla "Dziecka" 22.07.07, 17:10
      super, że chustowe dziecię trafiło na okładkę... śliczna dziewczynka. My nadal
      czekamy na zdjęcia na cd i doczekać się nie możemy, ale mamy nadzieję, że
      wkrótce do nas dotrą...
    • zuza112 Kuba na okadce wrześniowego Dziecka! :) 16.08.07, 20:43
      I my mamy niespodziankę - Kubę na okładce wrześniowego numeru! W
      pierwszej chwili nie poznałam własnego dziecka :) Szkoda tylko, że
      do tej pory nie dotarły zdjęcia na cd...
      Ale i tak cieszymy się bardzo!
      • mysia125 gratulacje :) 16.08.07, 22:11
        Czyli co kupie Dziecko, to znajoma twarzyczka w srodku lub na okladce?
        ;)

        --
        Kasia & Felix & Chustomania
        www.kasiamarcin.com
      • ithilhin Re: Kuba na okadce wrześniowego Dziecka! :) 16.08.07, 22:35
        gratulacje!
        to dlatego ta okladka taka znajoma mi sie wydala :-)
      • mariken gratulacje!!!! 17.08.07, 10:45
        i buziak dla dzielnego modela!

        j.
    • lidkamamakuby Re: sesja zdjęciowa dla "Dziecka" 17.08.07, 10:53
      Gratuluję modelom i ich rodzicom :) Fajna pamiątka !
      • seala1 Re: sesja zdjęciowa dla "Dziecka" 17.08.07, 21:08
        śliczne dzieciaki!!! szkoda że my nie z wawy bo byśmy wpadli na
        sesję kiedyś;-)
    • zuza112 Mamy zdjęcia na cd :) 20.08.07, 10:32
      nareszcie dotarły, niestety tylko z pierwszej sesji, więc czekamy na
      kolejne. A jak u Was, dziewczyny? Macie już?
      • monchhichi Re: Mamy zdjęcia na cd :) 20.08.07, 10:36
        My jeszcze nie mamy :-(
        Przy okazji, gratulacje dla Kuby!! :-)
        • zuza112 Re: Mamy zdjęcia na cd :) 20.08.07, 10:43
          Dziękujemy za gratulacje:)
          monchhichi - i do Ciebie pewnie wkrótce dotrą zdjęcia, może
          dostaniecie od razu z obu sesji.
      • celkra Re: Mamy zdjęcia na cd :) 20.08.07, 11:22
        My też nie mamy. I, szczerze mówiąc, straciłam nadzieję, że je
        dostaniemy :(
      • celkra Re: Mamy zdjęcia na cd :) 20.08.07, 11:23
        O, właśnie zobaczyłam, że Twój Kuba jest na okładce. Gratuluję :)
        • zuza112 celkra 20.08.07, 15:18
          dzięki za gratulacje:) nie martw się i do Ciebie dotrą zdjęcia, może
          nawet szybciej niż myślisz, bo skoro ruszyła machina to pewnie
          wszystkim teraz wysyłają po kolei. Ja jeszcze raz będę dzwoniła
          do "Dziecka" żeby zapytać kiedy dostaniemy zdjęcia z drugiej sesji...
      • vipunia Re: Mamy zdjęcia na cd :) 20.08.07, 15:13
        a kiedy kolejna, wiecie coś może?
        • zuza112 Re: Mamy zdjęcia na cd :) 20.08.07, 15:48
          no niestety, nie mam wiadomości na ten temat :( ale wiem, że
          aktualnie trwa konkurs gazetowy na dziecko z okładki. Trzeba wysłać
          im swoje zdjęcia, a potem oni zapraszają na sesję. I nawet jakieś
          nagrody są przewidziane dla zwycięzców. Ogłaszali ten konkurs chyba
          w lipcowym numerze...
    • celkra monchhichi, i in 02.09.07, 19:18
      czy ktoś poza Zuzą112 dostał już zdjęcia? już w końcu nie wiem -
      czekać jeszcze czy już pogodzić się z tym, że mi dziecko wyrolowano
      :(((
      • monchhichi też jeszcze nie dostaliśmy :-( 03.09.07, 23:04

      • monchhichi i jak dziewczyny ze zdjęciami? 29.09.07, 21:02
        bo my nadal nie dostaliśmy, ściema jakaś :-(((
        • zuza112 Re: i jak dziewczyny ze zdjęciami? 29.09.07, 21:39
          ja dostałam zdjęcia z pierwszej sesji, potem wysłałam 2 maile do
          red. naczelnej i pani fotoedytor. Obiecano mi, że reszta zdjęć
          zostanie wysłana wkrótce... Minął miesiąc i nic. W końcu jeszcze raz
          zadzwoniłam do pani stylistki i znów dostałam obietnicę, że zdjęcia
          będą... czekam więc...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka