zuza112
16.06.07, 18:46
Dzisiaj na sesji spotkałam mamę chustową ze swoim dzieciem (niestety
zapomniałam zapytać o nick, a z twarzy nie skojarzyłam) i chyba była jeszcze
jedna chustowa mama z małą Zosią... czyżby to oznaczało, że wkrótce zobaczymy
któreś z naszych chustowych dzieci na okładce "Dziecka"? Jakie macie wrażenia
po sesji? A może któraś z Was dostała już zdjęcia? My byliśmy dwa razy -
16.06 i dzisiaj, więc na zdjęcia pewnie trochę poczekamy, ale już nie mogę
się doczekać. Fajna pamiątka będzie...