Dodaj do ulubionych

zimowe dylematy

08.12.07, 13:10
Witam, do tej pory nosiłam moją prawie czteromiesieczną córeczkę
tylko w domu (2x). Teraz mam coraz większą ochotę motać również na
zewnątrz. Zażyczyłam sobie na prezent mikołajowo-gwiazdkowy kurtkę
od Vegi(chcę Suse’s Kinder). No i teraz mam całą masę pytań:
Co jeszcze przydaje sie przy noszeniu pod kurtką? Getry? Podwójny
golf? Paputki?
Honorata uwielbia ssać paluszki. W domu po prostu wyciągałam jej
jedną rączkę (gdy tego nie zrobię ssie chustę), no ale przy takiej
temeraturze? Może motać w inny sposób?
Czy polecacie jakieś wiązania które są lepsze od koali podczas
zimowych spacerów?
Obserwuj wątek
    • kakot Re: zimowe dylematy 08.12.07, 13:19
      ciepłe paputki albo grrrrube skarpetki - na pewno
      getry - tak, chyba że wybierzesz grrrrube i dłuuuugie skarpety albo takie podkolanówko-paputy
      golf tak, ale raczej dla Ciebie, zamiast szalika, bo dużo łatwiej nad materią zapanować.
      na pewno wygodna i stabilna czapeczka dla dziecia
      do ciamkania - może szmatka-ciamkatka albo kawałek pieluchy?
    • kj32 Re: zimowe dylematy 09.12.07, 21:40
      Noszę małą pod kurtką (właśnie Suse’s Kinder)już od jakiegoś czasu.
      Kajka ma ubrane rajstopy, na to spodnie - getrów nie mamy - zawsze
      miała ciepłe nóżki po spacerach. Ciepłe skarpetki i buciki
      ocieplane. Mamy też taki golfik (tylko na szyję) z H&M bardzo dobrze
      sie sprawdza. Podwójnego golfu nie potrzebuję, bo tam można tak się
      pozapinać, że pomiędzy dzieckiem a noszącym też jest część kurtki -
      dziecku wystaje tylko głowa - ja wtedy podkładam tam kawałek polaru
      żeby Kajka nie opierała się o materiał kurtki. Nasze najzimniejsze
      spacery jak do tej pory były przy 1 stopniu.
      • winnie-73 Re: zimowe dylematy 09.12.07, 23:08
        Dzięki wszystkim! Niedługo mam nadzieję testować. Zamówiłam też dla
        małej czapkę-kominiarkę, a na nóżki przymierzaliśmy już skarpety
        starszego brata ;)
    • hanti Re: zimowe dylematy 11.12.07, 11:52
      jak dobrze sznurkami wyregulujesz kurtkę, to maluchowi tylko buziak będzie
      wystawał spod kurtki, ja Kinię ubieram tak samo je siebie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka