winnie-73
08.12.07, 13:10
Witam, do tej pory nosiłam moją prawie czteromiesieczną córeczkę
tylko w domu (2x). Teraz mam coraz większą ochotę motać również na
zewnątrz. Zażyczyłam sobie na prezent mikołajowo-gwiazdkowy kurtkę
od Vegi(chcę Suse’s Kinder). No i teraz mam całą masę pytań:
Co jeszcze przydaje sie przy noszeniu pod kurtką? Getry? Podwójny
golf? Paputki?
Honorata uwielbia ssać paluszki. W domu po prostu wyciągałam jej
jedną rączkę (gdy tego nie zrobię ssie chustę), no ale przy takiej
temeraturze? Może motać w inny sposób?
Czy polecacie jakieś wiązania które są lepsze od koali podczas
zimowych spacerów?