1_konkretna Re: Hahaha, Polak potrafi! 15.07.10, 12:40 co się dziwisz, przecież wiesz , że potrafi , ...i most sprzedać i nieistniejącą kamienicę ..wszystkie chwyty dozwolone. Tylko trzeba to umieć .Ja nie umiem . Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz_ski.51 Re: Hahaha, Polak potrafi! 16.07.10, 11:47 Ja też nie potrafię ale czy niektórym naszym przedsiębiorcom nie wydaje się, że tak głupia reklama jak na w/w obrazku może tylko wzbudzać śmiech? A może to takie buce, że nawet nie wiedzą jakie głupstwa piszą? Odpowiedz Link Zgłoś