Dodaj do ulubionych

Kiedy mężczyzna zaczyna kochać

05.05.04, 17:49
Zastanawiam się kiedy mężczyźni się zakochują? Gdzieś przeczytałam, że
kobieta aby mieć przyjemność z seksu potrzebuje miłości, a facet, aby kochać
potrzebuje seksu. Więc jak to jest???
Obserwuj wątek
    • Gość: gruba Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 18:05
      nie ma granicy to sprawa indywidualna kazdego czlowieka. tak samo mozna sie
      spytac kiedy kobieta zaczyna kochac i tez ile kobiet tyle odpowiedzi:)))
    • Gość: terapeuta Re: na starość.., IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 18:23
      wtedy też głupieją.
    • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 18:39
      ...zakochany męzczyzna , to istny horror, traci całą swoja zdolnosc do
      logicznego myślenia, staje sie zazdrosny, monotematyczny, ma problem
      z koncentracja, co źle wroży w sypilni, lubi trzymac za rączke przy obcych,
      obsciskiwac w miejscach publicznych, 100 sms-ow, 50 maili dziennie, jednym
      słowem, upierdliwy misiaczek, niewolnik...Zgroza!!!
      Osobiscie stawiam na pragmatyzm, zdolnosc logicznego myslenia, humor, polot
      i fantazje no i dobry "wzrok" co by zauwazył wszystkie moje zalety...
      :)
      Libressa
      ---
      Nadmiar zalet to duza wada.
      • dynie Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 18:43
        czyli jednym słowem dajmy sobie spokój z tą miłością.
        • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 18:47
          ...mozemy rozne stany nazywac miłoscia i zakochaniem, dla
          kazdego to inna sytuacja wiec...tak jak ze wszystkim interpretacja...
          :)
          Libressa
          ---
          Nadmiar zalet to duza wada.
      • Gość: gruba Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 18:44
        a ja tam wole te trzymanie za raczke i zeby byl zaslepiony bo jak przejrzy na
        oczy to bedzie widzial nie tylko zalety ale i wady.
      • 1grzech Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 12:37
        libressa napisała:

        > ...zakochany męzczyzna , to istny horror, traci całą swoja zdolnosc do
        > logicznego myślenia, staje sie zazdrosny, monotematyczny, ma problem
        > z koncentracja, co źle wroży w sypilni, lubi trzymac za rączke przy obcych,
        > obsciskiwac w miejscach publicznych, 100 sms-ow, 50 maili dziennie, jednym
        > słowem, upierdliwy misiaczek, niewolnik...Zgroza!!!

        Wyrazy szczerego współczucia
        • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 18:17
          ...dla "misiaczka" z pewnością, "te wyrazy",
          ja takiego wariantu nie dopuszczam, trywialne
          zabawki szybko sie nudzą...
          :)
          Libressa
          ---
          Nadmiar zalet to duza wada.
    • Gość: max Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 18:55
      wydaje mi sie ze mezczyzni tak samo sie zakochuja jak kobiety,tylko ze sie z
      tym kryja.wydaje mi sie ze w naszym swiecie jest wiecej mezczyzn romantykow niz
      kobiet.Wystarczy spojrzec na ulicy jak zachowuja sie kobiety a jak
      mezczyzni.kobiety zachowuja sie o wiele gorzej niz mezczyzni. Co sie stalo z
      wasza delikatnoscia moje panie?
      • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 19:00
        Max, co ma piernik do wiatraka, to tytułem tej kobiecej delikatnosci,
        na ulicy zachowuje sie przyzwoicie, wiekszosc ludzi to romantycy,
        no coz nikt nie jest wolny od wad:)DDDDD
        :)
        Libressa
        ---
        Nadmiar zalet to duza wada.
      • dynie Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 19:00
        O co Ci chodzi z tą delikatnością? Możesz sprecyzować?
    • Gość: Rumpel Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 18:56
      za kazdym razem kiedy wydawalo mi sie,ze jestem zakochany,
      bylo to tylko pozadanie.
      pozdrawiam!
      • poo3 Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 18:58
        Gość portalu: Rumpel napisał(a):

        > za kazdym razem kiedy wydawalo mi sie,ze jestem zakochany,
        > bylo to tylko pozadanie.
        > pozdrawiam!
        ...objaw prawidłowy,miłość=poządanie...cokolwiek:)
        • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 19:03
          ...oczywiscie ,pozadanie tyz mozna nazwac miłoscia, nienawisc to taka miłosc
          inaczej itd, itd.
          :)
          Libressa
          ---
          Nadmiar zalet to duza wada.
    • dynie Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 19:08
      a mnie sie wydaje, że faceci boją się miłości
      • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 19:10
        ...ccccccccihhhhhooooo, bo sie wyda, ze sie boją, mezczyźni niczego sie nie
        boja, bo maja przy sobie nas, kobiety!!!! i to juz od urodzenia...
        :)
        LIbressa
        ---
        Nadmiar zalet to duza wada.
        • dynie Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 19:22
          abstrachując/abstrahując, ehh po prostu odchodząc od tematu Libressa fajnie
          piszesz
          • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 19:36
            ...dziekuje, uwazam, ze o sprawach niewątpliwie powaznych
            nalezy pisac niepoważnie i odwrotnie,
            wiecej dystansu wtedy mniej frustracji...
            pozdrawiam
            Libressa
            ---
            Nadmiar zalet to duza wada.
    • Gość: Ona puszysta Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 21:54
      "Mój" facet ma sex ale jakoś miłości chyba nie może mi dać.:/ Chyba faceci nie
      potrafią kochać, tylko potrafią sprawić, że kobieta się od nich uzależnia i
      jest na ich każde pierdnięcie.
      • poo3 Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 05.05.04, 22:09
        Gość portalu: Ona puszysta napisał(a):

        > "Mój" facet ma sex ale jakoś miłości chyba nie może mi dać.:/ Chyba faceci
        nie
        > potrafią kochać, tylko potrafią sprawić, że kobieta się od nich uzależnia i
        > jest na ich każde pierdnięcie.


        ...zmień faceta,z takiego uzaleznienia trzeba się szybko wyleczyć.Kazdy facet
        ma sex,no może większośc.Nie ma miłosci,nie ma sexu.Pamiętaj , to Ty rozdajesz
        karty,musisz mieć szacunek do samej Siebie...cokolwiek:)
        • Gość: Ona puszysta Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.04, 22:22
          Ja rozdaję karty.
          Mi na nim zależy.
          Jestem słaba.
    • Gość: wowa Re: NIGDY!!!!!!!!! IP: 213.199.197.* 06.05.04, 03:22
      • libressa Re: NIGDY!!!!!!!!! 06.05.04, 06:35
        ...i to mniej więcej, pokrywałoby sie z tym, co napisałam wczesniej.
        :)
        Libressa
        ---
        Nadmiar zalet to duza wada.
        • poo3 Re: NIGDY!!!!!!!!! 06.05.04, 06:44
          libressa napisała:

          > ...i to mniej więcej, pokrywałoby sie z tym, co napisałam wczesniej.
          > :)
          > Libressa
          > ---
          > Nadmiar zalet to duza wada.


          ...lewą nogą dzisiaj wstałaś,jakie nigdy...cokolwiek:)...może mała,czrna o
          poranku?
      • 1grzech Re: NIGDY!!!!!!!!! 06.05.04, 12:43
        Wow!
        moje Panie, milo mi zakomunkiowac wam, że jeszcze może was mężczyzna mile
        rozczarować.
        gratuluję!
        • libressa Re: NIGDY!!!!!!!!! 06.05.04, 12:59
          ...a nie wiesz przypadkiem po co?
          ważne,że my jestesmy permanetnie zakochane...
          męzczyźni niech beda sobą, to najlepiej dla nich rokuje...
          :)
          Libressa
          ---
          Nadmiar zalet to duza wada.
          • 1grzech Re: NIGDY!!!!!!!!! 06.05.04, 13:46
            libressa napisała:

            > ...a nie wiesz przypadkiem po co?
            > ważne,że my jestesmy permanetnie zakochane...
            > męzczyźni niech beda sobą, to najlepiej dla nich rokuje...
            Po co?
            Ani się obejrzysz jak zrozumiesz że mężczyźni nie robią tego po coś...
            oczywiście cokolwiek...
            • libressa Re: NIGDY!!!!!!!!! 06.05.04, 13:53
              ...moj miły nauczycielu, ja nie daje im szansy na to...
              tzw. zakochany mezczyzna to tylko komplikacje...
              chciałby sie oswiadczac, żenic itp...
              :)
              Libressa
              ---
              Nadmiar zalet to duza wada.
              • 1grzech Re: NIGDY!!!!!!!!! 07.05.04, 09:17
                libressa napisała:

                > ...moj miły nauczycielu, ja nie daje im szansy na to...
                > tzw. zakochany mezczyzna to tylko komplikacje...
                > chciałby sie oswiadczac, żenic itp...

                Współczuję, ale rozumiem.
                końcu sam jako miłośnik samochodów też uważąm że Rolls Royce ma tak wiele wad,
                że nie chcę go w swoim garażu.
                Czyz ni ejest to mniej bolesne? Cokolwiek oczywiście...
                • libressa Re: NIGDY!!!!!!!!! 07.05.04, 10:30
                  ...chyba nie bardzo sie rozumiemy, uwielbiam męzczyzn, o czym wielokrotnie
                  pisałam, i sytuacja wydaje sie byc symetryczna, co jeszcze bardziej mnie
                  inspiruje, nie ma mowy o żadnej "boleści"...
                  :)
                  Libressa
                  ---
                  Nadmiar zalet to duza wada.
                  • 1grzech Re: NIGDY!!!!!!!!! 07.05.04, 12:13
                    moja aluzja nie dotyczyła samych mężczyzn i uwielbienia, ale miłości mężczyzny
                    do kobiety z wzajemnością
                    • libressa Re: NIGDY!!!!!!!!! 07.05.04, 12:18
                      ...moze zakonczmy te dyskujse o wyzszosci Swiat Wielkiej....
                      taka platonska sentencja: "Ten, który kocha staje się zaślepiony wobec
                      przedmiotu swojej miłości".
                      PS moja sygnaturka tylko i wyłącznie do Twojego posta...
                      :)
                      Libressa
                      ---
                      Dura sex, sed sex...
    • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:14
      Jeśli chcesz usłyszeć od faceta że kocha pytaj zawsze przed, nigdy po:)))
      • poo3 Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:15
        crimen napisał:

        > Jeśli chcesz usłyszeć od faceta że kocha pytaj zawsze przed, nigdy po:)))


        ...o cch ty okrutniku,i vive versa...cokolwiek:)
        • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:18
          Dlaczego okrutniku???Czasem odpowie twierdząco i po, ale wtedy to niestety
          chyba prawda...cokolwiek;)))
          • poo3 Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:19
            crimen napisał:

            > Dlaczego okrutniku???Czasem odpowie twierdząco i po, ale wtedy to niestety
            > chyba prawda...cokolwiek;)))

            ..no właśnie...cokolwiek:)
            Do miłego!Odlatuję!
            • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:20
              Ja też, ale miło było jak zawsze:)))
      • poo3 Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:17
        crimen napisał:

        > Jeśli chcesz usłyszeć od faceta że kocha pytaj zawsze przed, nigdy po:)))


        ...oczywiście Vice!
        • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:19
          Jesteś bardzo impulsywna przy pisaniu:)))
          • poo3 Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:21
            ...nie tylko,przy pisaniu...cokolwiek!:)
            • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 17:23
              Temperament wylewa się przez klawiaturkę...cokolwiek;)))
      • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 06.05.04, 18:19
        ...czy Ty mnie juz...
        :)*
        LIbressa
        ---
        Nadmiar zalet to duza wada.
        • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:02
          Przez Ciebie to przeżywam prawdziwe rozdarcie wewnętrzne.Niby kusi żeby już, a
          z drugiej strony nie wiem czym grozi status przyjaciela zdobyty po obrzędzie
          inicjacji;)*
          • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:14
            ...Ave,Crimen, jakas siła gnała mnie do maszyny, no i prosze...
            juz Ci to raz pisałm moze byc "po", ale niekoniecznie...
            Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, niezbędne
            jest wesprzeć je odrobiną fizycznej antypatii.
            Ale nam to nie grozi...
            :)
            Libressa
            ---
            Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
            • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:18
              Jestem ze szkoły mówiącej, że aby uczucie trwało, trzeba się po prostu lubić;)
              • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:24
                ...tak to dosyc skuteczna metoda jesli chodzi o kobiety,
                wszak uczucie odbieraja uszami, ale nie wszystkie,
                niektore wola działania praktyczne...cokolwiek...
                mowimyu oczywiscie o przyjaźni, ten temat moge tylko
                teoretyczniem rozważac.
                :)
                Libressa
                ---
                Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
                • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:27
                  I w tym momencie zawodzisz audytorium.Do tej pory zdobyłaś sobie uznanie jako
                  praktyczka.A tu masz...cokolwiek;)))
                  • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:29
                    ...tylko w temacie przyjaźn teoretyzuje, moj miły...
                    :)*
                    Libressa
                    ---
                    Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
                    • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:31
                      Widzisz, a byłem przekonany, że Ty jesteś przktycznie przekonana do
                      przyjaźni...cokolwiek:)))
                      • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:34
                        ...przyjaźn z mezczyzna to strata czasu...
                        :)
                        LIbressa
                        ---
                        Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
                        • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:37
                          Co za instrumentalne traktowanie samczyków:)))
                          • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:41
                            ...nie przesadzaj, dzisiaj cos pisałam nt gdzies...
                            podmiotowe, wszak przepadam za Wami...
                            :)*
                            Libressa
                            ---
                            Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
                            • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:43
                              To niczego nie dowodzi.Swoją torebkę też z pewnością lubisz:)))*
                              • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:46
                                ...ale jest tylko przedmiotem, nie żywym materiałem...
                                jestem stworzona przez jednego z Was a moze wielu,
                                :)
                                Libressa
                                ---
                                Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
                                • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:48
                                  Chwała mu za to. To musi być wielki artysta:)))
                                  • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:50
                                    ...jest, zdecydowanie jest...
                                    :)
                                    Libressa
                                    ---
                                    Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
                                    • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:53
                                      Znać rękę mistrza;)
                                      • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:56
                                        ...materiał tez nie jest bez znaczenia...
                                        :)*
                                        LIbressa
                                        ---
                                        Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
                                        • crimen Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 15:59
                                          W to nie wątpię.Chyba nie tylko ja.Pa:)*
                                          • libressa Re: Kiedy mężczyzna zaczyna kochać 07.05.04, 16:01
                                            ...no coż,każdemu wolno marzyc...
                                            Pa!
                                            :)*
                                            Libressa
                                            ---
                                            Naturalność to bardzo trudna do utrzymania poza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka