Dodaj do ulubionych

KAZIRODZTWO

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.05, 18:51
Witam, mam pytanie, czy ktos z Was, albo moze kogos takiego znacie, kto mial
kontakty kazirodcze. Pisze o tym prace i ogromnie potrzebuje pomocy. Moze
ktos zechcialby pogadac anonimowo rzecz jasna? Bede wdzieczna za kazdy post.
Jesli bedzie trzeba, podam e-mail. Bardzo wielkie dzieki, pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • goldenfishka Re: KAZIRODZTWO 23.02.05, 19:08
      Mniej wiecej po 10 latach zwiazek małżenski jest kazirodczy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka