Gość: Czarny Kot
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.02.05, 18:51
Witam, mam pytanie, czy ktos z Was, albo moze kogos takiego znacie, kto mial
kontakty kazirodcze. Pisze o tym prace i ogromnie potrzebuje pomocy. Moze
ktos zechcialby pogadac anonimowo rzecz jasna? Bede wdzieczna za kazdy post.
Jesli bedzie trzeba, podam e-mail. Bardzo wielkie dzieki, pozdrawiam.