Dodaj do ulubionych

wstajemy:)

02.11.05, 08:05
albo zaczynamy pracę:)
Obserwuj wątek
    • kamilar Re: wstajemy:) 02.11.05, 08:30
      niestety wstajemy arghhhhhhhhhhhhh:/
      Wstawanie przed dziesiątą powinno być zabronione przez konstytucję
      • santiago78 Re: wstajemy:) 02.11.05, 18:36
        czas na eurokonstytucję
        • nutopia Re: wstajemy:) 02.11.05, 23:16
          santiago78 napisał:

          > czas na eurokonstytucję
          >
          eurogniota chyba...
    • elilama Re: wstajemy:) 03.11.05, 23:37


      Ja tam się nie kładę cierpię na bezssen - sowność
      • nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:06
        to pomyliłaś watki
        • nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:06
          ja wstałem!
          • nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:07
            no ja też, dzisiaj ciężki dzień mnie czeka
            • nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:08
              Mnie też!:)
              • nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:09
                a co dzisiaj? ruski? będzie jaka piąteczka na stanie?
                • nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:10
                  ruski - list; polak - interpretacja Dziadów III (na ocenę!); PO - kartkówka z
                  czegoś czego nie rozumie 29 osób z klasy na 29 łącznie i wsio:)

                  • nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:16
                    nekroskop88 napisał:

                    > ruski - list; polak - interpretacja Dziadów III (na ocenę!); PO - kartkówka z
                    > czegoś czego nie rozumie 29 osób z klasy na 29 łącznie i wsio:)
                    >
                    > znaczy się: trzy piątki dzisiaj?
                    • nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:16
                      oczywiście hehehehe
                      • nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:18
                        nekroskop88 napisał:

                        > oczywiście hehehehe
                        >
                        >
                        3 x 30 euro... chociaż nie na Madro chyba drożej chodzą, szczególnie te z
                        ruskiego....:)
                        • nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:26
                          Tak? To nie przyniosę żadnej...
                          • nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:27
                            nekroskop88 napisał:

                            > Tak? To nie przyniosę żadnej...
                            >
                            >
                            Nekrusiu! cioci nie przyniesiesz?
                            • nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:32
                              Cioci? Tej starej handlarce? W życiu! :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka