kamilar Re: wstajemy:) 02.11.05, 08:30 niestety wstajemy arghhhhhhhhhhhhh:/ Wstawanie przed dziesiątą powinno być zabronione przez konstytucję Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wstajemy:) 02.11.05, 23:16 santiago78 napisał: > czas na eurokonstytucję > eurogniota chyba... Odpowiedz Link Zgłoś
elilama Re: wstajemy:) 03.11.05, 23:37 Ja tam się nie kładę cierpię na bezssen - sowność Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:07 no ja też, dzisiaj ciężki dzień mnie czeka Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:09 a co dzisiaj? ruski? będzie jaka piąteczka na stanie? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:10 ruski - list; polak - interpretacja Dziadów III (na ocenę!); PO - kartkówka z czegoś czego nie rozumie 29 osób z klasy na 29 łącznie i wsio:) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:16 nekroskop88 napisał: > ruski - list; polak - interpretacja Dziadów III (na ocenę!); PO - kartkówka z > czegoś czego nie rozumie 29 osób z klasy na 29 łącznie i wsio:) > > znaczy się: trzy piątki dzisiaj? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:18 nekroskop88 napisał: > oczywiście hehehehe > > 3 x 30 euro... chociaż nie na Madro chyba drożej chodzą, szczególnie te z ruskiego....:) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:27 nekroskop88 napisał: > Tak? To nie przyniosę żadnej... > > Nekrusiu! cioci nie przyniesiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: wstajemy:) 04.11.05, 08:32 Cioci? Tej starej handlarce? W życiu! :P Odpowiedz Link Zgłoś